OGŁOSZENIA PARAFIALNE XXXIII Niedziela Zwykła 14.11.2021
13 listopada 2021 Ogłoszenia parafialne

Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na potrzeby naszej parafii.

Obchodzimy dziś Światowy Dzień Ubogich i Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym.

Na 16.00 zapraszamy dziś na niedzielne nieszpory.

W środę o 17.00 Msza św. w intencji Grupy Modlitewnej św. o. Pio. Po Mszy św. spotkanie Grupy w salkach.

W środę po Mszy św. wieczornej spotkanie rodziców dzieci przygotowujących się do pierwszej Komunii św.

W czwartek zapraszamy na 19.15 na kolejne spotkanie Katechezy Dorosłych. Temat: Ojcowie Kościoła – czyli po co Kościołowi nauka?

W piątek zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu o 17.00 i Koronkę do Bożego Miłosierdzia.

W sobotę o 10.00 w katowickiej katedrze Msza św. beatyfikacyjna sługi Bożego ks. Jana Machy.

W przyszłą niedzielę w całym Kościele obchodzona będzie uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata.

Inne obchody liturgiczne:

• środa – wspomnienie św. Elżbiety Węgierskiej
  • czwartek – wspomnienie bł. Karoliny Kózkówny
  • sobota – wspomnienie św. Rafała Kalinowskiego

Wspólnota Dorosłych zaprasza na Mszę św. w poniedziałek, a potem na spotkanie formacyjne.

Wyjątkowo nie będzie w sobotę zbiórki ministrantów.

Spotkanie Dzieci Maryi w sobotę o 9.30

Bóg zapłać wszystkim za modlitwę i dzisiejsze ofiary na potrzeby naszej parafii. Po Mszy św. przed kościołem zbiórka na Fundację Papieską Pomoc Kościołowi w Potrzebie. Za tydzień kolekta na potrzeby naszej archidiecezji, w szczególności na funkcjonowanie archiwum i muzeum diecezjalnego.

W zakrystii można potwierdzać prenumeraty czasopism na przyszły rok (Różaniec – 70 zł, Głos O. Pio – 54 zł) Do końca listopada zamkniemy listy i złożymy zamówienia.

Wszystkim życzymy świętej, radosnej niedzieli, a potem dobrego tygodnia.