OGŁOSZENIA PARAFIALNE XXXIII Niedziela Zwykła – 15.11.2020
14 listopada 2020 Ogłoszenia parafialne

Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na potrzeby naszej parafii.

Obchodzimy dziś Światowy Dzień Ubogich i Dzień Muzyki Liturgicznej.

Na 16.00 zapraszamy dziś (niedziela) na Różaniec.

Od poniedziałku codziennie modlimy się Różańcem o 20.30. Zapraszamy do tej modlitwy i transmisji internetowej.

W środę o 17.00 Msza św. w intencji Grupy Modlitewnej św. o. Pio. Po Mszy św. spotkanie Grupy w kościele.

W sobotę przypada wspomnienie św. Tarsycjusza, patrona ministrantów. Nie możemy w tym czasie organizować spotkania, ale o 18.00 zostanie odprawiona Msza św. w intencji wszystkich ministrantów naszej parafii i ich rodzin.

W przyszłą niedzielę o 16.30 Msza św. w intencji członków chóru Cecylia, w dniu ich patronalnego święta.

W przyszłą niedzielę w całym Kościele obchodzona będzie uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Chcemy także uczcić rocznicę poświęcenia naszego kościoła, dlatego o 12.00 zostanie odprawiona Msza św. w intencji wszystkich parafian.

Inne obchody liturgiczne:

• wtorek – wspomnienie św. Elżbiety Węgierskiej

• środa – wspomnienie bł. Karoliny Kózkówny

• piątek – wspomnienie św. Rafała Kalinowskiego

• sobota – wspomnienie Ofiarowania NMP i św. Tarsycjusza

• niedziela – Uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata

Bóg zapłać wszystkim za modlitwę i dzisiejsze ofiary na potrzeby naszej parafii, a także za te składane przelewami na konto parafii. Za tydzień kolekta na potrzeby naszej archidiecezji, w szczególności na funkcjonowanie archiwum i muzeum diecezjalnego.

W tym tygodniu będą przyjmowane intencje mszalne za zmarłych na przyszły rok. Ze względu na ograniczenia sanitarne, p. kancelistka będzie urzędowała w salkach w następujących godzinach:

• poniedziałek – od 18.30 – 20.00

• czwartek – od 16.00 – 18.00

• piątek – od 15.30 – 18.00

• sobota – od 13. 00 – 15.00

Intencje będą także przyjmowane w następnych tygodniach, prosimy więc o roztropność, aby nie gromadzić się w jednym czasie. Prosimy też o zachowanie dystansu.

W zakrystii można potwierdzać prenumeraty czasopism na przyszły rok (Różaniec – 70 zł, Głos O. Pio – 54 zł). Do końca listopada zamkniemy listy i złożymy zamówienia.

Zachęcamy też do potwierdzenia rezerwacji ławek na następny rok.

Wszystkim życzymy świętej, radosnej niedzieli, a także pokoju, zdrowia, bezpieczeństwa i dobrego tygodnia.