OGŁOSZENIA PARAFIALNE XXXIII Niedziela Zwykła – 17.11.2019

Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na potrzeby naszej parafii.
Obchodzimy dziś Światowy Dzień Ubogich i Dzień Muzyki Liturgicznej. Na 16.00 zapraszamy dziś na niedzielne nieszpory.

W poniedziałek na 17.00 zapraszamy na zbiórkę wszystkich ministrantów.

W środę o 17.00 Msza św. w intencji Grupy Modlitewnej św. o. Pio. Po Mszy św. spotkanie Grupy w salkach.

W czwartek, we wspomnienie św. Tarsycjusza, Msza św. o 18.00 w intencji wszystkich ministrantów naszej parafii i ich rodzin. Zapraszamy też wszystkich byłych ministrantów. Po Mszy św. ministranci zapraszają rodziców na spotkanie w salkach.
W czwartek zapraszamy na 19.00 na kolejne spotkanie Katechezy Dorosłych, tym razem wyjątkowo w kościele. Na spotkaniu będziemy odpowiadać na Państwa pytania, wątpliwości i przemyślenia, które można zapisać na karteczkach i wrzucić do skrzynki pytań, która znajduje się z tyłu kościoła. Można też przyjść i podyskutować na żywo. Serdecznie zapraszamy

W piątek o 16.00 Msza św. w intencji członków chóru Cecylia, w dniu ich patronalnego święta, a także jubileuszu 35-lecia działalności chóru.
W piątek na 19.00 zapraszamy na wieczorne czuwanie z grupą Modlitewną św. o. Pio.

W sobotę na godz. 19.00 zapraszamy do naszego kościoła na muzyczny spektakl Polskiego Teatru Historii, pt. Paraklet. W ten sposób chcemy zakończyć rok duszpasterski przeżywany pod hasłem W mocy Ducha Świętego.

W przyszłą niedzielę w całym Kościele obchodzona będzie uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Chcemy także uczcić rocznicę poświęcenia naszego kościoła, dlatego o 12.00 zostanie odprawiona uroczysta Msza św. w intencji wszystkich parafian.

Inne obchody liturgiczne:
– poniedziałek – wspomnienie bł. Karoliny Kózkówny
– środa – wspomnienie św. Rafała Kalinowskiego
– czwartek – wspomnienie Ofiarowania NMP i św. Tarsycjusza
– piątek– wspomnienie św. Cecylii

Wspólnota Dorosłych zaprasza na Mszę św. w poniedziałek, a potem na spotkanie formacyjne.
Spotkanie Oazy Młodzieżowej w piątek po Mszy św. wieczornej.
Spotkanie Dzieci Maryi w sobotę o 9.30

Bóg zapłać wszystkim za modlitwę i dzisiejsze ofiary na potrzeby naszej parafii. Za tydzień kolekta na potrzeby naszej archidiecezji, w szczególności na funkcjonowanie archiwum i muzeum diecezjalnego.
W zakrystii można potwierdzać prenumeraty czasopism na przyszły rok (Słowo wśród nas – 71,50 zł, Różaniec – 62 zł, Głos O. Pio – 47 zł). Do końca listopada zamkniemy listy i złożymy zamówienia.

Wszystkim życzymy świętej, radosnej niedzieli, a potem dobrego tygodnia.