OGŁOSZENIA PARAFIALNE XXXIII Niedziela Zwykła – 18 listopad 2018
17 listopada 2018 Ogłoszenia parafialne

Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na potrzeby archidiecezji.
Obchodzimy dziś Dzień Muzyki Liturgicznej.
Na 16.00 zapraszamy dziś na niedzielne nieszpory.

W poniedziałek po Mszy św. wieczornej w kościele spotkanie kursu przygotowania do małżeństwa. Zapraszamy młodzież, szczególnie bierzmowanych w tym roku.
We wtorek na 19.00 zapraszamy na Katechezę Dorosłych. Tematem spotkania będzie Osoba Jezusa Chrystusa jako Syna Bożego i Syna Maryi.
W środę, w we wspomnienie św. Tarsycjusza, Msza św. o 17.00 w intencji wszystkich ministrantów naszej parafii i ich rodzin. Zapraszamy też wszystkich byłych ministrantów. Po Mszy św. ministranci zapraszają rodziców na spotkanie w salkach.
Msza św. w środę będzie też sprawowana w intencji Grupy Modlitewnej św. o. Pio. Po Mszy św. spotkanie Grupy w kościele.
W czwartek o 18.00 Msza św. w intencji członków chóru Cecylia, w dniu ich patronalnego święta.
W piątek na 19.00 zapraszamy na wieczorne czuwanie z grupą Modlitewną św. o. Pio.
W przyszłą niedzielę w całym Kościele obchodzona będzie uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Przypada wtedy także wigilia rocznicy poświęcenia naszego kościoła, dlatego o 10.30 zostanie odprawiona uroczysta Msza św. w intencji wszystkich parafian.

W ramach obchodów 100 lecia odzyskania niepodległości przez Polskę, zapraszamy na niezwykłe nabożeństwo w formie koncertu najpiękniejszych polskich pieśni. Odbędzie się ono za tydzień w niedzielę 25 listopada o godz. 15.30.
– wtorek – wspomnienie św. Rafała Kalinowskiego
– środa – wspomnienie Ofiarowania NMP
– czwartek– wspomnienie św. Cecylii
– sobota – wspomnienie św. męczenników Andrzeja Dung-Lac i Towarzyszy

Wspólnota Dorosłych zaprasza na Mszę św. w poniedziałek, a potem na spotkanie formacyjne.
Spotkanie Oazy Młodzieżowej w piątek po Mszy św. wieczornej.
Ministranci – zbiórka w sobotę o 9.00
Spotkanie Dzieci Maryi w sobotę o 9.30

Bóg zapłać wszystkim za modlitwę i dzisiejsze ofiary na potrzeby archidiecezji. Za tydzień kolekta na potrzeby naszej parafii.
W zakrystii można potwierdzać prenumeraty czasopism na przyszły rok (Słowo wśród nas – 71,50 zł, Któż jak Bóg – 30 zł, Różaniec – 62 zł, Głos O. Pio – 47 zł, Nie będzie już prenumeraty pisma Posłaniec Serca Jezusowego, ze względu na zakończenie edycji tego tytułu. Do końca listopada zamkniemy listy i złożymy zamówienia.

Wszystkim życzymy świętej, radosnej niedzieli, a potem dobrego tygodnia.