OGŁOSZENIA PARAFIALNE XXXIV Niedziela Zwykła – 25 listopad 2018
24 listopada 2018 Ogłoszenia parafialne

Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na potrzeby parafii.
Dziś uroczystość Chrystusa Króla, odpust w katowickiej katedrze i możliwość uzyskania odpustu zupełnego przez pobożne odmówienie aktu poświęcenia rodziny ludzkiej Chrystusowi Królowi i spełnienie zwykłych warunków odpustu.

W naszej parafii przeżywamy dziś 82 rocznicę poświęcenia kościoła. Z tej okazji, a także w ramach obchodów 100 lecia odzyskania niepodległości przez Polskę, zapraszamy dziś na niezwykłe nabożeństwo nieszporów w formie koncertu najpiękniejszych polskich pieśni. Początek o 15.30.

W poniedziałek po Mszy św. wieczornej kolejne spotkanie kandydatów do bierzmowania i ich rodziców w kościele.

W piątek na 19.00 zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu wprowadzającą w czas Adwentu z elementami Lectio Divina.

Za tydzień w niedzielę początek Adwentu, będzie to Niedziela Trzeźwości. Zachęcamy do podejmowania adwentowych postanowień abstynenckich, które można zadeklarować w Księdze Trzeźwości.

– piątek – święto św. Andrzeja Apostoła

Oaza Młodzieżowa spotyka się w piątek po Mszy św. wieczornej.
Zbiórka ministrantów w sobotę o 9.00.
Dzieci Maryi spotykają się 0 9.30

Bóg zapłać wszystkim za modlitwę i dzisiejsze ofiary na potrzeby parafii. Za tydzień kolekta na ten sam cel.
W zakrystii można potwierdzać prenumeraty czasopism na przyszły rok (Słowo wśród nas – 71,50 zł, Któż jak Bóg – 30 zł, Różaniec – 62 zł, Głos O. Pio – 47 zł, Nie będzie już prenumeraty pisma Posłaniec Serca Jezusowego, ze względu na zakończenie edycji tego tytułu. Do końca listopada zamkniemy listy i złożymy zamówienia.

Wszystkim życzymy radosnej, bogatej w duchowe przeżycia niedzieli i owocnego tygodnia.