Dziękujemy naszym parafianom i mieszkańcom Paniówek za dary serca, które do tej pory zostały dostarczone do Straży Pożarnej i Domu Katechetycznego.  Wszyscy rozumiemy, co oznacza spakować w jednej chwili swój cały świat do jednej małej torebki… W nawiązaniu do tego faktu apelujemy o pomoc w zorganizowaniu walizek.

Brakuje również butów damskich, wiosennych sportowych typu adidasy.

Bardzo prosimy również o środki czystości, oraz środki higieny osobistej dla kobiet. Mamy również ogromną prośbę o podzielenie się produktami żywnościowymi o długim terminie ważności.

Ze względu na fakt, iż tej pory zebraliśmy już ogromną ilość ubrań, na ten moment prosimy już ich nie dostarczać. Ubrania nie będą przez nas przyjmowane, aż do odwołania.

Zwracamy się również z prośbą, by podzielić się również swoim czasem oraz gotowością pomocy tutaj na miejscu w punkcie pomocowym w salkach katechetycznych. Jest utworzony grafik, niemniej jednak na bieżąco widzimy, że potrzebne są każde ręce do pomocy, w tych właśnie dniach i godzinach, w których punkt działa, czyli w poniedziałki i czwartki od godziny 17:00 do 19:00. W szczególności po zamknięciu, czyli od 19:00 w poniedziałki i czwartki.

Z góry dziękujemy za każdą pozytywną odpowiedź na nasz apel.