Pielgrzymka do Ziemi Świętej
23 września 2016 Aktualności
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

W dniach od 11 do 18 września grupa parafian z Paniówek pielgrzymowała do ziemskiej ojczyzny Jezusa. Odwiedziliśmy najważniejsze miejsca znane z Ewangelii, począwszy od Betlejem, przez Nazaret, Kanę, Kafarnaum, aż po Jerozolimę i Jaffę.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Nie zabrakło przygód na Jeziorze Genezaret i nad Morzem Martwym.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Doświadczyliśmy także dzisiejszych realiów Palestyny, która jest miejscem skomplikowanym pod każdym względem, ale zasadniczo przyjaznym dla gości.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Naszym przewodnikiem był ks. Ireneusz Świątek z Włocławka, który wspaniale wprowadzał nas zarówno w biblijne uwarunkowania, jak i obecne, a wszystko pobożnie i z humorem.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Jak zgodnie stwierdziliśmy, podczas tego tygodnia zostało zasiane duchowe ziarno, które teraz będzie kiełkowało, wyrośnie i w odpowiednim czasie wyda piękne owoce. Szalom alejchem!