PORZĄDEK NABOŻEŃSTW 1 – 8 grudzień 2019

NIEDZIELA – 1.12.2019 – I Niedziela Adwentu

8.00 O Boże błogosławieństwo w intencji solenizantów listopada.

10.30 Za ++ Marię, Wiktora Promny, Jadwigę, Wilhelma Kopel, ++ dziadków, ++ z rodzin Promny, Kopel, Janyga i Szuła.

12.00 Do Bożej Opatrzności, za wstawiennictwem św. Józefa jako podziękowanie za otrzymane łaski z okazji 70-tych urodzin Marcina Szczyrba, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla całej rodziny.

16.30 Za ++ Korneliusza Słomka w 2. rocznicę śmierci, Marię, Alfonsa Słomka, Katarzynę, Alojzego Szołtysek.

PONIEDZIAŁEK – 2.12.2019 –

6.30

18.00
1. Za ++ Tadeusza, Gertrudę, Jana Grabiec, Wilhelma, Marię Rybka, Arkadiusza, Ryszarda Falkus, Edwarda Kula, ++ z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.
2. Za + Ewę Tabath od rodziny Boruta.

WTOREK – 3.12.2019 – 

6.30 Za ++ Franciszka, Waleskę, Franciszka, Piotra, Annę, Józefa Roj, Zofię, Franciszka, Ryszarda, Arkadiusza Falkus, rodziców, rodzeństwo z obu stron, Teresę Matula, Erykę, Romana Macha, Janinę, Ludwika Kowol, Ignacego Nocoń, Henrykę, Józefa Czermak, ++ z pokrewieństwa Roj, Falkus, Swoboda, Dyrbuś, Mierzwa i ++ kapłanów.

18.00
1. Za ++ Walerię, Antoniego, Konrada, Norberta Żymełka, Ernesta, Teresę, Jana, Lidię Promny, Franciszka Mijacz, Gertrudę, Tadeusza Kaczmarski, Anielę, Edmunda Pyka, Elżbietę, Emila Kleczka, Elfrydę, Rafała Kasperczyk i dusze w czyśćcu cierpiące.
2. Za ++ Antoniego Karcz w rocznicę śmierci, Kornelię, Tomasza Karcz, Alojzego, Elfrydę Szołtysek, ++ z pokrewieństwa Karcz, Loska i dusze w czyśćcu cierpiące.

ŚRODA – 4.12.2019 – 

6.30

8.30  Przez wstawiennictwo św. Barbary w intencji naszych górników i ich rodzin.

17.00

CZWARTEK – 5.12.2019 – 

6.30 Za ++ Henryka, Olgę, Leona Kłos, Genowefę, Antoniego, Franciszka, Ryszarda Woźnica, Agnieszkę Krzysteczko, Jana Malcherek, ++ dziadków, ++ z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.

18.00 
1. Msza św. dziękczynna za 91 lat życia Zofii Szołtysek, z prośbą o dalszą opiekę Bożą, zdrowie i Boże błogosławieństwo dla całej rodziny.
2. Za ++ Romana, Dariusza, Ryszarda, Edmunda, Waleskę Jendrychowski, Konrada, Marię, Eryka Sobczyk, Sybilę Koczuła, Zygmunta, Elżbietę, Kazimierza Giełda, Henryka Stareczek, Karola Mandrela, ++ z pokrewieństwa Roj i dusze w czyśćcu cierpiące.

PIĄTEK – 6.12.2019 – 

6.30 O Boże błogosławieństwo w intencji czcicieli NSPJ.

18.00
1. O Boże błogosławieństwo w intencji dzieci komunijnych i ich rodziców.
2. Za + Wincentego Kraińskiego od rodzin kapłanów i franciszkanów.

SOBOTA – 7.12.2019 – 

6.30 O Boże błogosławieństwo w intencji członków Żywego Różańca.

18.00
1. Za ++ Konrada, Otylię Kot, dziadków, Stefana Widera, rodziców, 2 siostry, Łucję Hyba, Matyldę Kot, Stefanię Szymura, Sebastiana Pach, Lucjana, Helenę, Lidię, Jana, Michała, Magdalenę, Wilhelma, Zofię, Balbinę Włodarz i ++ z pokrewieństwa.
2. Za ++ Zygmunta Szindler, Marię, Teofila Matula, Annę, Karola, Romana Roskosz, Martę, Ludwika Wróblewski, Teresę, Romana, Marcina Winkler, ks. Jana Kurpas, Halinę, Alojzego Kowol, Wiesława Jaszkowic, Janusza Głodała, Teresę Matula, Joachima Grzywok i dusze w czyśćcu cierpiące.

NIEDZIELA – 8.12.2019 – II Niedziela Adwentu

8.00 Za ++ Marię, Wiktora, Elżbietę, Gerharda Mijacz, Wiktora, Gertrudę, Jana, Bożenę, Dylus, ++ kapłanów, ++ z rodzin Mijacz, Dylus, Żymełka i dusze w czyśćcu cierpiące.

10.30 Za ++ górników.

12.00 W intencji ks. proboszcza Józefa z okazji urodzin.

16.30 Za + Romana Burkowskiego w rocznicę śmierci.