PORZĄDEK NABOŻEŃSTW 1 – 8 lipiec 2018
30 czerwca 2018 Intencje mszalne

NIEDZIELA – 2.07.2018 – XIII Niedziela Zwykła

8.00 O Boże błogosławieństwo w intencji solenizantów miesiąca czerwca.

10.30 Za + Teresę Hynisz w 1. rocznicę smierci ze wspomnieniem + męża Ewalda.

16.30 Do Bożej Opatrzności przez wstawiennictwo Matki Bożej i św. Barbary jako podziękowanie za otrzymane łaski w ciągu 60 lat życia Joachima Kubickiego z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę i zdrowie dla całej rodziny.

PONIEDZIAŁEK – 2.07.2018 –

18.00  Za ++ Henryka, Teresę Pyka, Karola, Jadwigę Pyka, Jana, Annę Musioł, ++ z pokrewieństwa Pyka, Musioł, Loska, Kuras i Hundzel.

WTOREK – 3.07.2018 – Święto św. Tomasza

6.30 Za ++ Annę, Pawła, Grzegorza Janota, Michała Rosa, Teresę, Rudolfa Luks, ++ dziadków, ks. Jana Kurpas, ++ z rodzin Janota, Matula, Falkus, Kołodziej, Pilny, ++ kapłanów i siostry zakonne.

ŚRODA – 4.07.2018 –

8.00 O Boże błogosławieństwo w intencji seniorów, emerytów i rencistów.

1. Za ++ Alfreda Pyka w rocznicę śmierci, brata Alfonsa, ++ rodziców, teściów, ++ z pokrewieństwa Pyka i Kaziród.
2. Za ++ Władysława, Agnieszkę, Jana, Franciszkę Tabath, Antoniego, Gertrudę, Benedykta Swoboda, ks. Leonarda Swoboda, Zbigniewa Gawlik, Gerarda Rzepka ++ z rodzin Tabath, Swoboda, Pakura i ++ kapłanów.

CZWARTEK – 5.07.2018 –

1. Za ++ Teodora Szołtysek w rocznicę śmierci, Paulinę, Wilhelma, Franciszka, Jana, Martę, ++ z rodziny Szołtysek, Andrzeja Nowak, Anielę, Romana Fajkis i ++ z pokrewieństwa.
2. Za + Zygmunta Górskiego w 30. dzień po jego śmierci.

PIĄTEK – 6.07.2018 – Wsp. bł. Marii Teresy Ledóchowskiej

6.30 O Boże błogosławieństwo w intencji czcicieli NSPJ.

18.00 Za ++ Jerzego, Łucję Stalica, rodziców, siostrę Edeltrautę Cieplik, Pawła, Franciszkę, Teresę, Erykę, Ewalda Pindur, ++ dziadków i ++ z pokrewieństwa.

SOBOTA – 7.07.2018 –

6.30 O Boże błogosławieństwo w intencji członków Żywego Różańca.

15.00 Ślub rzymski: Anna Sterkowicz – Mateusz Bochenek.

18.00 Za + Edmunda Szołtysek w 1. rocznicę po jego śmierci.

NIEDZIELA – 8.07.2018 – XIV Niedziela Zwykła

8.00 Za ++ Wincentego Musioł w rocznicę śmierci, żonę Leokadię, Alfreda, Alfonsa Pyka, ++ z rodzin Szołtysek, Fajkis, Kowol, Kaszek i ++ dziadków.

1. Za ++ Kunegundę Musioł w rocznicę śmierci, męża Romana, ++ rodziców Gertrudę i Józefa Benisz, teściów Teodora, Florentynę Musioł, Jana, Annę Wyciślik, Stefanię Kudelko, Jadwigę Wyciślik, ++ z pokrewieństwa Musioł, Benisz i Bartoszek.
2. O Boże błogosławieństwo i opiekę Anioła Stróża w intencji rocznego dziecka Henryka Głodała.
Po Mszy św.: Chrzest Święty – Franciszek Poborski

16.30 Do Bożej Opatrzności, MB Nieustającej Pomocy z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o błogosławieństwo, zdrowie dla Leonarda Kurpas z okazji 80-tej rocznicy urodzin oraz o Boże błogosławieństwo dla rodziny.