PORZĄDEK NABOŻEŃSTW 1 – 8 marzec 2020
29 lutego 2020 Intencje mszalne

NIEDZIELA – 1.03.2020 – I Niedziela Wielkiego Postu

8.00 O Boże błogosławieństwo w intencji solenizantów lutego.

10.30 Za + Anielę i Alfreda Woźnica.

12.00 W podziękowaniu za otrzymane łaski w intencji Katarzyny z okazji 30. urodzin, z prośbą o dalsze, zdrowie i błogosławieństwo dla męża, dzieci i całej rodziny oraz o zdrowie i szczęśliwy przebieg operacji dla ojca.

16.30 Za ++ ojca Kazimierza Szokała w 1. rocznicę śmierci, dziadków Stefanię, Walentego Karaś, Marię, Józefa Szokała, ++ z rodzin Szokała, Karaś, Zieliński, Szymon i Gemander oraz dusze w czyśćcu cierpiące.

PONIEDZIAŁEK – 2.03.2020 –

6.30 Za + Pawła Nocoń w 30. dzień po śmierci.

1. Za ++ Franciszka, Małgorzatę, Dominika, Gertrudę Spadek, Różę, Pawła, Wiktora Zofię, Mazurek, Józefa Pixa, Stanisławę Borowiecką, Franciszka Gizdol, Andrzeja Rożek, ++ dziadków, chrzestnych, kapłanów i dusze w czyśćcu cierpiące.
2. Za ++ Anielę, Ignacego, Edmunda Krzysteczko, Gintra, Elżbietę, Eryka Hawlicki, Helenę, Herberta Szołtysek, Matyldę, Piotra Janota, ++ dziadków, sąsiadów i ++ z pokrewieństwa.

WTOREK – 3.03.2020 –

6.30 Za ++ Dariusza, Władysława, Piotra Stanisława, Bronisławę Sarkowicz, Gertrudę, Ottona Bryłka, Andrzeja, Jana Muszalik i dusze w czyśćcu.

18.00 Za ++ Jana, Leokadię Mryka, rodziców, rodzeństwo z obu stron, Józefa, Stefana, Gertrudę Strzodka, Franciszka, Marię Jędryczka, Eryka Bujara, Ryszarda, Arkadiusza Falkus, Marcina Promny, ++ z rodzin Mryka, Falkus, Fajkis, Zdzieblok, Kuchta i ++ kapłanów.

ŚRODA – 4.03.2020 –

8.00 O Boże błogosławieństwo w intencji seniorów, emerytów i rencistów.

1. Za ++ Agnieszkę Morawiec w rocznicę śmierci, męża Jana, syna Gotfryda, ++ dziadków, Piotra, Annę, Pawła Nowak, Różę, Jerzego Czech, ++ z rodzin Musioł, Niestrój, Morawiec, Paździor, Herisz, Leona Nocoń, Anetę Waniek, Gertrudę, Henryka, Stefana Szołtysek, ++ kapłanów i dusze w czyśćcu cierpiące.
2. Za ++ rodziców Helenę i Bronisława Delimat, brata Ryszarda, bratową Ewelinę, szwagra Wiesława oraz teściów Henryka i Marię Szołtysek.
3. Za ++ Gertrudę, Wincentego Kraiński, Franciszkę, Jana Tajnert, ich rodziców, Franciszkę Macha, Rafała Stalica, Alfreda, Bernarda Wilk, Czesława Reszel i ++ kapłanów.
4. Do NSPJ, MB Nieustającej Pomocy jako podziękowanie za wszystkie odebrane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie w rodzinach Kraiński i Tajnert.

CZWARTEK – 5.03.2020 –

6.30 Za ++ Emilia, Elfrydę Kubicki, ++ dziadków Kubicki, Loska, Jana, Kunegundę Hirsz, Anielę i Franciszka Loska.

1. Za ++ mamę Elfrydę Kleczka na pamiątkę urodzin, Annę, Alojzego Niestrój,
++ dziadków, Elżbietę, Józefa Mryka, Stefana Krzymyk, Huberta Piecha, Józefa Organiściok, Henryka Stareczek, ++ z pokrewieństwa, ++ kapłanów i franciszkanów.
2. Za ++ męża, syna, rodziców, rodzeństwo, dziadków, ++ z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.

PIĄTEK – 6.03.2020 –

6.30 O Boże błogosławieństwo w intencji czcicieli NSPJ.

1. O Boże błogosławieństwo w intencji dzieci komunijnych i ich rodziców.
2. Za ++ Konrada Długaj w rocznicę śmierci, rodziców Tomasza, Rozalię Pyka, Konstantego, Zofię Długaj i ++ z pokrewieństwa.

SOBOTA – 7.03.2020 –

6.30 O Boże błogosławieństwo w intencji członków Żywego Różańca.

1. Za ++ ojców internowanych do Rosji: Jan Gemander, Alojzy Kasperczyk, Stefan Kot, Józef Kula, Ludwik Kula, Jan Macha, Franciszek Macha, Ryszard Macha, Wilhelm Matula, Jan Musioł, Sylwester Malcherek, Józef Mryka, Albert Nocoń, Augustyn Nusse, Paweł Pindur, Jan Promny, Teodor Promny, Jan Smorz, Maksymilian Spyra, Franciszek Swoboda, Franciszek Szołtysek, Jan Szołtysek.
2. W pewnej intencji.

NIEDZIELA – 8.03.2020 – II Niedziela Wielkiego Postu

8.00 Za ++ Wiktora, Gertrudę, Jana, Bożenę, ks. Ryszarda, ks. Józefa Dylus, Marię, Wiktora, Elżbietę, Gerharda Mijacz, Franciszkę, Józefa Krzysteczko, Franciszka Rybka i dusze w czyśćcu cierpiące.

10.30 Za + Mariana Gonsior od sąsiadów z ul. Gliwickiej, Zwycięstwa i Kłodnickiej.

12.00 Za ++ Franciszka Strzyżewskiego w rocznicę śmierci, żonę Marię, wnuczkę Dorotę, 2 braci, jego rodziców, ++ z rodzin Krzysteczko, Blaszczok, Niestrój, Henryka Kochut i dusze w czyśćcu cierpiące.

16.30 Za ++ Mariana, Pawła, Magdalenę Wyrobek, Józefa, Magdalenę Niewięć, Sebastiana Wróbel, Jana Gołąb, Irenę Mierzwa, Lidię Lauterbach i dusze w czyśćcu cierpiące.