PORZĄDEK NABOŻEŃSTW 10 – 17 czerwiec 2018

NIEDZIELA – 10.06.2018 – X Niedziela Zwykła

8.00 Za ++ Edwarda, Piotra, Alinę Kostrz, Renatę Pyka, Agnieszkę, Alfonsa, Alojzego, Bernarda, Romana Mijacz, Marię, Bronisława Witała, Antoniego Dragon, Anielę Kowol, Agnieszkę, Alojzego Mryka, ++ z rodzin Hynisz, Szołtysek, Żymełka i dusze w czyśćcu cierpiące.

10.30 Za ++ Pawła, Jana, Henryka Malik, Józefa, Gertrudę, Martę Woźnica, Anielę, Zbigniewa Romik, Andrzeja, Sabinę Rożek, Michała Rosa, Matyldę, Pawła Kot syna Pawła, Krystynę, Albinę, Aleksandra Richter, ++ z pokrewieństwa i ++ kapłanów.

12.00 O Boże błogosławieństwo w intencji dzieci do Chrztu Świętego: Bartosz Rosak, Wiktor Stolarz, Klementyna Górecka, ich rodziców, chrzestnych i wszystkich bliskich.

16.30 Za ++ Emila Kubicki, jego rodziców i rodzeństwo, Agnieszkę, Pawła, Anielę, Franciszka Loska, Jana, Kunegundę Hirsz, Franciszka, Gertrudę Macha i ++ z pokrewieństwa.

PONIEDZIAŁEK – 11.06.2018 – Wsp. św. Barnaby

6.30

18.00
1. Za ++ Alojzego, Annę Kula, Jana, Joannę, Pelagię Warzecha, ++ dziadków, Wincentego, Zofię Nocoń, Irenę Ruda, Henryka, Cecylię Wrank, Pawła, Teresę Rybka, ++ z pokrewieństwa Kula, Krzysteczko i Warzecha.
2. Za ++ Szczepana Swoboda w rocznicę śmierci, Konstantynę Swoboda, ks. Leonarda, Marię i Józefa Pakura, Jadwigę, Łucję i Wacława Kurpas, Anielę i Pawła Nocoń, ++ z pokrewieństwa Swoboda, Tabath i Teichgraber, ++ kapłanów i dusze w czyśćcu cierpiące.

WTOREK – 12.06.2018 – Wsp. bł. Józefa Czempiela i Emila Szramka

6.30

18.00 Za ++ Pawła Paluch w rocznicę śmierci, żonę Gertrudę, córkę Anastazję Sobota, Małgorzatę, Alojzego Kruszyna, Iwonę Wawoczny, Leona, Jolantę Mryka, ++ z pokrewieństwa Paluch i Musioł.

ŚRODA – 13.06.2018 – Wsp. św. Antoniego z Padwy

6.30 

17.00 
1. O Boże błogosławieństwo w intencji czcicieli MB Fatimskiej.
2. Za ++ Alojzego Niestrój na pamiątkę urodzin, żonę Annę, Elfrydę Kleczka, Adelajdę, Franciszka Musioł, Jana, Agnieszkę, Gotfryda Morawiec, Różę, Jerzego Czech, Leona Nocoń, Anetę Waniek, Piotra Nowak, ++ kapłanów i ++ franciszkanów.

CZWARTEK – 14.06.2018 – Wsp. bł. Michała Kozala

6.30 Za ++ rodziców Renatę, Zygmunta Kozubek w rocznicę śmierci, teścia Henryka, ++ dziadków z obu stron, ++ z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.

13.30 Ślub rzymski: Łukasz Baron – Małgorzata Błaszczyk.

18.00
1. Za ++ Helenę, Józefa, Huberta Piecha, Annę, Jerzego, Józefa Kowol, Stefana Krzymyk, ++ dziadków, Józefa Organiściok, Elfrydę Kleczka, Gerarda Nocoń, Mariana Leszek, Bożęnę Musiał, ++ z rodzin Piecha, Kowol, Zaczek, Mryka, ++ kapłanów i dusze w czyśćću cierpiące.
2. Za ++ Katarzynę, Romana Promny, dziadków z obu stron, Jadwigę, Ludwika Szołdra, ++ rodziców chrzestnych, ++ sąsiadów, ++ z pokrewieństwa Promny i Mijacz.

PIĄTEK – 15.06.2018 – 

6.30

18.00
1. Za ++ Zbigniewa Romik na pamiątkę urodzin, mamę Anielę, ojca Mieczysława Bryzik, szwagra Krzysztofa Szymoszek, ++ dziadków i ++ z pokrewieństwa.
2. Za ++ Pawła, Weronikę, Ryszarda, Romana Bartoszek, Gertrudę, Izydora, Józefa Cholewa, ++ dziadków, Józefa Stabik, Henryka Janoszczyk, Konrada Żymełka i ++ z pokrewieństwa.

SOBOTA – 16.06.2018 – 

6.30

18.00
1. Za + Andrzeja Nowak w I rocznicę po jego śmierci.
2. Za ++ Michała Włodarz, jego rodziców, rodzeństwo, Teresę, Jana Kochaneckich, rodziców, Krzysztofa Leszczyńskiego, Otylię, Konrada Kot, Emilię Bartoszek, męża i syna, ++ z pokrewieństwa Włodarz, Bartoszek i Wójcik.

NIEDZIELA – 17.06.2018 – XI Niedziela Zwykła

8.00 Za ++ Agnieszkę, Franciszka Myśliwiec, 2 synów, synową, Cecylię, Alojzego Szymura, Różę, Bernarda Tilke, Emilię Bartoszek, męża i syna, Jadwigę Danowski, Teresę, Rudolfa Luks, Joachima Szołtysek, Marię, Teklę Poloczek i ++ z pokrewieństwa.

10.30 Za + Edmunda Szołtysek na pamiątkę urodzin.

12.00 O Boże błogosławieństwo i opiekę Anioła Stróża w intencji rocznego dziecka Szymona Musioł, jego rodziców, chrzestnych i wszystkich bliskich.

16.30 Za ++ Marię i Józefa Janik.