PORZĄDEK NABOŻEŃSTW 10 – 17 lipiec 2022

NIEDZIELA – 10.07.2022 – XV Niedziela Zwykła

8.00 Za ++ Wincentego Musioł w rocznicę śmierci, żonę Leokadię, Alfreda, Alfonsa Pyka, ++ z rodzin Fajkis, Szołtysek, Jeutner, Kaszek, Kowol, Helenę Biela, ++ dziadków, Krystynę, Jerzego Kasprzyk, ++ z pokrewieństwa Musioł.

10.30 Za ++ Marię Lauterbach w rocznicę śmierci, męża Gerarda, wnuczkę Karolinę, ++ z rodzin Lauterbach, Jaworski oraz dusze w czyśćcu cierpiące.

16.30 Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalszą opiekę Bożą i zdrowie w rodzinie z okazji 60. rocznicy urodzin Gabrieli Marek.

PONIEDZIAŁEK – 11.07.2022 – Święto św. Benedykta

1. Za ++ Elfrydę, Ryszarda Kleczka, dziadków, Annę, Alojzego Niestrój, Elżbietę, Józefa Mryka, Stefana Krzymyk, Huberta Piecha, Józefa Organiściok, Henryka Stareczek, ++ z pokrewieństwa, ++ kapłanów i franciszkanów.
2. Za + Ewalda Brosz w 30. dzień po śmierci.

WTOREK – 12.07.2022 – Wsp. św. Brunona z Kwerfurtu

1. Za ++ Grzegorza Romik na pamiątkę urodzin, rodziców Anielę i Zbigniewa, ojca Mieczysława, szwagra Krzysztofa, ++ dziadków i ++ z pokrewieństwa.
2. Do Miłosierdzia Bożego z podziękowaniem za wszelkie łaski z okazji 10. rocznicy ślubu, z prośbą o Boże błogosławieństwo, Dary Ducha Świętego i opiekę Matki Bożej dla całej rodziny.

ŚRODA – 13.07.2022 – Wsp. św. pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta

17.00 W intencjach czcicieli MB Fatimskiej.

CZWARTEK – 14.07.2022 –

15.00 Ślub: Paulina Pachut – Mateusz Rybak.

1. Za ++ Benedykta Konopka w 10. rocznicę śmierci, Gertrudę, Wiktora Konopka, Łucję, Józefa, Pawła, Andrzeja, Anielę Kowol, Małgorzatę, Antoniego Wieczorek, Józefa Laby, ++ z pokrewieństwa Konopka, Kowol, Pilny i Rajca.
2. Za ++ 2 braci i bratowe, ich rodziców, rodzeństwo i dusze w czyśćcu cierpiące.

PIĄTEK – 15.07.2022 – Wsp. św. Bonawentury

18.00 Za ++ Ryszarda, Wiktorię, Jerzego, Antoniego Jeutner, Zofię, Jana Musioł, Maksymiliana Spyra, ++ z pokrewieństwa Musioł, Szołtysek, Fajkis, Helenę Biela, ks. Jana Kurpas i dusze w czyśćcu cierpiące.

SOBOTA – 16.07.2022 – Wsp. NMP z Góry Karmel

6.30 Za + Agnieszkę Roj w 1. rocznicę śmierci.

14.00 Ślub: Oterski Patryk i Edyta.

18.00 Za ++ Jana Gołąb w rocznicę śmierci, Magdalenę, Józefa Niewięć, Elfrydę, Antoniego, Irenę Gołąb, Mariana, Magdalenę, Pawła Wyrobek, ++ sąsiadów, ++ z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.

Po Mszy św.: Chrzest Święty – Jagoda Anna Mryka.

NIEDZIELA – 17.07.2022 – XVI Niedziela Zwykła

8.00 Za ++ Dorotę Kupka w rocznicę śmierci, męża Ryszarda, teścia Benedykta, Elżbietę, Franciszka, Leona Dubiel, Zofię Cenkalik i ++ z pokrewieństwa.

10.30 Za ++ Janinę, Ludwika Kowol, Agnieszkę, Franciszka, Piotra Roj, Rafała Nocoń, ++ dziadków, chrzestnych, ++ z pokrewieństwa, ++ kapłanów i dusze w czyśćcu cierpiące.

Po Mszy św.: Chrzest Święty – Filip Maksymilian Promny.

16.30 Za ++ męża Aleksandra Marzec w 2. rocznicę śmierci, rodziców Łucję, Dominika Spadek, dziadków Spadek, Mazurek, Marzec, Nocoń, ++ chrzestnych, ++ z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.