PORZĄDEK NABOŻEŃSTW 11 – 18 październik 2020

NIEDZIELA – 11.10.2020 – XXVIII Niedziela Zwykła

8.00
1. Za + Rudolfa Kaizer od sąsiadów z ul. Gliwickiej.
2. Do MB Nieustającej Pomocy, Anioła Stróża z podziękowaniem Opatrzności Bożej w przeżytym doświadczeniu i o powrót do zdrowia.

10.30 Do Miłosierdzia Bożego, MB Nieustającej Pomocy z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo z okazji 50. rocznicy ślubu Urszuli i Eryka Woźnica oraz opiekę dla całej rodziny.

12.00 O Boże błogosławieństwo i opiekę Aniołów Stróżów w intencji rocznych dzieci: Józef Skiba, Antonina Malczyk, ich rodziców i chrzestnych.

15.00 Ślub – Krzysztof Kadulski – Sylwia Ryszkiewicz.

16.30 Do Miłosierdzia Bożego, MB Nieustającej Pomocy z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą dalsze z okazji 10. rocznicy ślubu Karola i Adrianny Szołtysek oraz o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla dzieci i całej rodziny.

PONIEDZIAŁEK – 12.10.2020 – 

6.30 Za ++ Mateusza, Zygmunta, Franciszka, Annę Kowol, Eryka Szołtysek, Zygmunta Gołąb, ++ dziadków i ++ z pokrewieństwa.

18.00
1. Za ++ Alfreda Długaj na pamiątkę urodzin, żonę Jadwigę, 3 synów, 2 synowe, ++ z pokrewieństwa Długaj, Drobik, ++ sąsiadów i dusze w czyśćcu cierpiące.
2. Za + Grażynę Tomecką od klientów zakładu fryzjerskiego.

WTOREK – 13.10.2020 – Wsp. bł. Honorata Koźmińskiego

6.30 Za ++ Edwarda Kula na pamiątkę urodzin, jego rodziców, teściów, ++ z pokrewieństwa, kapłanów i dusze w czyśćcu cierpiące.

18.00 O Boże błogosławieństwo w intencji czcicieli MB Fatimskiej.

ŚRODA – 14.10.2020 – 

6.30 Za ++ Józefa, Jana, Marię, Pawlas, Martę, Józefa, Gertrudę Woźnica, Anielę, Zbigniewa, Grzegorza Romik, Pawła Malik, Andrzeja Rożek, Michała Rosa, Stefana Kurpas, ++ dziadków, chrzestnych, sąsiadów, kapłanów, nauczycieli, ++ z rodzin Pawlas, Woźnica, Kasperczyk, Długaj i dusze w czyśćcu cierpiące.

17.00
1. Za ++ Alojzego Kot na pamiątkę urodzin, Różę, Gertrudę, Józefa, Norberta Kot, Wilhelma, Gertrudę, Rudolfa, Edwarda, Leona, Anielę Swoboda, Mariannę, Czesława Garus i ++ z pokrewieństwa.
2. Za + Alojzego Szołtysek w rocznicę śmierci oraz ++ rodziców Marię i Romana.

CZWARTEK – 15.10.2020 – Wsp. św. Teresy od Jezusa

6.30 Za ++ Marię, Wiktora, Rajmunda, Roberta, Gerarda, Marię Szołtysek, Annę, Pawła, Grzegorza Janota, Teresę, Rudolfa Luks, Mieczysława Kajpust, Rafała Stalica, Katarzynę, Roberta Kowol, ++ dziadków, ++ z pokrewieństwa Szołtysek, Janota i dusze w czyśćcu cierpiące.

18.00
1. Za ++ Stefana Krzymyk w rocznicę śmierci, rodziców, teściów, Józefa Organiściok, Huberta Piecha, Józefa Kowol, Elfrydę Kleczka, Gerarda Nocoń, ++ z pokrewieństwa, Bożenę Musiał.
2. Za ++ Dominika, Małgorzatę, Franciszka, Gertrudę, Bronisława Spadek, Józefa Pixa, Aleksandra Marzec, Różę, Pawła, Wiktora, Zofię Mazurek, Stanisławę Borowiecką, Franciszka Gizdol, Andrzeja Rożek, ++ dziadków, ++ z pokrewieństwa, chrzestnych, kapłanów i dusze w czyśćcu cierpiące.

PIĄTEK – 16.10.2020 – Uroczystość św. Jadwigi Śląskiej

6.30 Do Miłosierdzia Bożego, MB Fatimskiej, za wstawiennictwem św. Jadwigi z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie i opiekę dla wszystkich wdów z naszej parafii.

18.00
1. Do Bożej Opatrzności, MB Nieustającej Pomocy z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże z okazji 70. rocznicy urodzin Małgorzaty Domin oraz opiekę dla całej rodziny.
2. Za ++ Pawła, Anielę, Henryka, Łucję Domin, Matyldę, Eryka Hahn, dziadków z obu stron, Franciszka Kozubek, Ignacego Bartoszek, Erykę, Wilhelma Musioł, Janinę Piecha i ++ z pokrewieństwa.

SOBOTA – 17.10.2020 – Wsp. św. Ignacego Antiocheńskiego 

6.30 Za ++ Matyldę, Pawła Kot, syna Pawła, Jana, Pawła, Henryka Malik, Marię, Walentego Musioł, Szymona Gawlik, Ignacego Bartoszek, Karola, Hildegardę Golasik, Stefana Musioł, ++ dziadków, kapłanów i ++ z pokrewieństwa.

13.00 Ślub: Rafał Bentkowski – Małgorzata Długaj.

18.00
1. Za + Ewę Tabath w 1. rocznicę śmierci.
2. Za ++ Otylię Kot w rocznicę śmierci, męża Konrada, dziadków, Stefana Widera, rodziców, 2 siostry, Łucję Hyba, Matyldę Kot, Sebastiana Pach, Helenę, Lucjana, Lidię, Jana, Zofię, Magdalenę, Wilhelma, Michała, Balbinę Włodarz i ++ z pokrewieństwa.

NIEDZIELA – 18.10.2020 – XXIX Niedziela Zwykła

8.00

10.30 Za + Grażynę Tomecką od Koła Gospodyń Wiejskich.

12.00
1. Do Miłosierdzia Bożego, św. Józefa z podziękowaniem za otrzymane łaski w małżeństwie, z prośbą o zdrowie, błogosławieństwo Boże i Dary Ducha Świętego dla całej rodziny.
2. Za ++ rodziców Łucję, Konrada Szołtysek, Ernestynę, Jerzego Szczyrba, Jana Żymełka, Franciszka Kozubek, ++ dziadków i ++ z pokrewieństwa.

16.30 Za ++ Janusza Głodała w rocznicę śmierci, Julię, Edwarda Głodała, Halinę, Alojzego Kowol, Bogusława Palenga, ks. Jana Kurpas, dziadków Kowol, Głodała, Góralski, ++ z rodzin Sztuba, Kowol, Goławski, Nocoń, Szindler i Grzywok.