PORZĄDEK NABOŻEŃSTW 12 – 19 maj 2019
11 maja 2019 Intencje mszalne

NIEDZIELA – 12.05.2019 – IV Niedziela Wielkanocna

8.00 Za ++ Zofię, Franciszka, Ryszarda, Arkadiusza Falkus, Teresę, Helenę, Ryszarda Matula, Franciszka, Piotra Roj i ++ z pokrewieństwa.

10.30 Ku czci św. Urbana z prośbą o Boże błogosławieństwo w intencji dzieci przystępujących do Pierwszej Komunii Świętej i ich rodziców.

12.00 O Boże błogosławieństwo i opiekę Aniołów Stróżów w intencji rocznych dzieci: Klementyna Górecka, Lena i Laura Selega, ich rodziców, chrzestnych i wszystkich bliskich.

16.30 Za ++ Teresę, Pawła, Justynę Rybka, Małgorzatę, Gerarda Zdzieblok, ++ dziadków, rodzeństwo i rodziców chrzestnych.

PONIEDZIAŁEK – 13.05.2019 –

6.30 Przez wstawiennictwo św. Urbana za dusze czyśćcowe z rodziny, krewnych i znajomych Filipa Tarczewskiego i jego bliskich, a także za dusze czyśćcowe byłych pracowników i uczniów Szkoły Podstawowej nr 74 z Wrocławia.

10.00 O Boże błogosławieństwo w intencji rodziców i p. katechetki od dzieci pierwszokomunijnych.

1. O Boże błogosławieństwo w intencji czcicieli MB Fatimskiej.
2. Za ++ Gertrudę, Franciszka, Romana, Erykę Macha, Franciszka, Anielę, Pawła, Agnieszkę Loska, Rafała, Barbarę Kubicki, Emila, Elfrydę Kubicki, ++ z pokrewieństwa Skiba, Macha, Loska i Kowol.

WTOREK – 4.05.2019 – Święto św. Macieja

6.30 Przez wstawiennictwo św. Urbana za konających na całym świecie o dar Bożego Miłosierdzia oraz za dusze czyśćcowe najbardziej zapomniane.

18.00 Za ++ Annę, Wacława Głuch, ich rodziców, rodzeństwo, Jerzego, Sebastiana Janyga, Jadwigę, Pawła Kotyczka, ++ kapłanów i dusze w czyśćcu cierpiące.

ŚRODA – 15.05.2019 –

6.30 Za + Elfrydę Kubicki ofiarowana przez rodzinę Lasiński.

1. O Boże błogosławieństwo w intencji Grupy Modlitewnej św. Ojca Pio.
2. Za ++ Jana, Annę Kot, Wiktora, Marię Jachnik, Henryka, Jana, Matyldę Swoboda, ++ dziadków z rodzin Jachnik, Malik, Łukwiński, Borkowy i dusze w czyśćcu cierpiące.

CZWARTEK – 16.05.2019 – Święto św. Andrzeja Boboli

6.30 Przez wstawiennictwo św. Urbana za ++ Józefa Moskwa, Józefa Stańko, Krystynę Moskwa, Karola Kozłowskiego i wszystkich ++ z ul. Inżynierskiej 72 we Wrocławiu.

1. O beatyfikację Sługi Bożego o. Romana Kozubka.
2. Za ++ Elżbietę, Józefa Mryka, Anielę, Emila Michalski, ++ dziadków, ++ z pokrewieństwa i ++ kapłanów.

PIĄTEK – 17.05.2019 –

8.00 Ku czci św. Jana Pawła II – patrona Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Paniówkach w intencji nauczycieli, wychowawców, pracowników i uczniów.

1. Za ++ Matyldę, Pawła Kot, syna Pawła, Jana, Pawła, Henryka Malik, Marię Walentego Musioł, Szymona Gawlik, Ignacego Bartoszek, Karola, Hildegardę Golasik, Stefana Musioł, ++ dziadków, kapłanów i ++ z pokrewieństwa.
2. Za ++ Zofię, Konstantego, 7 synów, Elżbietę, Waldemara, Kazimierza Długaj, Marię, Stanisława Bednarczyk, Annę, Franciszka, Zygmunta, Mateusza Kowol, Martę, Szczepana Achtelik, Teresę, Ewalda Hynisz i ++ z pokrewieństwa.

SOBOTA – 18.05.2019 –

6.30  Za + Elfrydę Kubicki od Wspólnoty Różańcowej.

15.00 Do Miłosierdzia Bożego, MB Nieustającej Pomocy jako podziękowanie za otrzymane łaski z okazji 50-tych urodzin Elżbiety Janoszczyk, z prośbą o zdrowie, Boże błogosławieństwo i Dary Ducha Świętego dla całej rodziny.

1. Za ++ Huberta, Józefa, Helenę Piecha, Annę, Jerzego, Józefa Kowol, Stefana Krzymyk, ++ dziadków, Józefa Organiściok, Elfrydę Kleczka, Gerarda Nocoń, Mariana Leszek, Bożenę Musiał, ++ z rodzin Piecha, Kowol, Zaczek, Mryka, ++ kapłanów i dusze w czyśćcu cierpiące.
2. Za ++ Marię, Wilhelma, Bernarda, Franciszka, Różę, Martę, Antoniego, Jana, Piotra Dubietko, Józefę Krzysteczko, Gertrudę, Pawła Maruszczyk, ++ dziadków, Rafała Nocoń, Marię Sienkiewicz, ++ z pokrewieństwa Dubietko i Krzysteczko.
Po Mszy św.: Chrzest Święty – Mikołaj Mryka.

NIEDZIELA – 19.05.2019 – Odpust ku czci św. Urbana

8.00 Za ++ Konrada Nocoń w rocznicę śmierci, jego rodziców, rodzeństwo, bratowe, szwagrów, Marię, Franciszka, Anielę, Alfreda, Zygmunta, Helenę, Stefanię Woźnica, Roberta Długaj, Benedykta Swoboda, ++ z pokrewieństwa Woźnica, Pyka i Nocoń.

1. Za parafian.
2. Za + ks. Jana Kurpasa w 2. rocznicę śmierci.