PORZĄDEK NABOŻEŃSTW 12 – 19 styczeń 2020
11 stycznia 2020 Intencje mszalne

NIEDZIELA – 12.01.2020 – Niedziela Chrztu Pańskiego

8.00 Za ++ Emilię Michalską w rocznicę śmierci, męża Alojzego, rodziców i dziadków, Franciszka, Gertrudę, Ewalda Botor, Lidię Lauterbach, Annę, Henryka Kandziora, Helenę Biela, ++ z pokrewieństwa.

10.30 Za ++ Alfreda, Leona Nocoń, wnuczki Anetę Waniek, Iwonę Wawoczny, ++ rodziców, krewnych, ++ z rodzin Nocoń, Kotlorz, Gemander, Suchy, Wysocki, Ludwig, Zaborowski, Szołtysek, Moryc, Musioł, Mryka i dusze w czyśćcu cierpiące.

12.00 O Boże błogosławieństwo i opiekę Anioła Stróża w intencji rocznego dziecka Franciszka Sikora, jego rodziców i chrzestnych.
Po Mszy św.: Chrzest Święty – Wiktoria Hanna Gołąb

16.30 Za ++ Halinę Kowol w 10. rocznicę śmierci, męża Alojzego, Janusza, Julię, Edwarda Głodała, Leokadię, Wacława Sztuba, Mariannę Lewandowską, ks. Jana Kurpas, ++ dziadków, ++ z pokrewieństwa Kowol, Nocoń, Goławski, Kurpas, Grzywok, Szindler i Roskosz.

PONIEDZIAŁEK – 13.01.2020 –

6.30 Za + Halinę Świderską od koleżanki ze studiów Krystyny z rodziną.

1. O Boże błogosławieństwo w intencji czcicieli MB Fatimskiej.
2. Za + Krystynę Bartoszek w 2. rocznicę śmierci.

WTOREK – 14.01.2020 –

18.00 Za ++ Renatę Sobota w 3. rocznicę śmierci, męża Franciszka, ++ rodziców z obu stron i ++ z pokrewieństwa.

ŚRODA – 15.01.2020 –

6.30 Za ++ Gertrudę, Ottona Bryłka, Dariusza, Władysława, Piotra, Stanisława, Bronisławę Sarkowicz, Andrzeja, Jana Muszalik i dusze w czyśćcu cierpiące.

1. O Boże błogosławieństwo w intencji Grupy Modlitewnej św. Ojca Pio.
2. Za ++ Helenę, Franciszka Pilny, Jadwigę, Pawła Duda, dziadków z obu stron, ciocię Annę, Stefana Kuberek, Romana Popiel, ++ z pokrewieństwa Pilny i Duda.

CZWARTEK – 16.01.2020 –

1. Z podziękowaniem za otrzymane łaski z okazji 50. urodzin Joanny i Lucjana Bartoszek, z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę na dalsze lata i dla całej rodziny.
2. Za ++ ojca Pawła Bartoszek, dziadków Hildegardę, Franciszka Kuchta, Emilię, Eryka Sobota, Franciszkę, Różę, Stanisława Bartoszek, Serafinę, Alojzego Długaj oraz wszystkich ++ z pokrewieństwa.

PIĄTEK – 17.01.2020 – Wsp. św. Antoniego, opata

1. Za ++ Antoniego, Walerię, Konrada, Norberta Żymełka, Jana, Teresę, Ernesta, Lidię Promny, Franciszka Mijacz, Tadeusza, Gertrudę Kaczmarski, Edmunda, Anielę Pyka, Emila, Elżbietę Kleczka, Elfrydę Kasperczyk i dusze w czyśćcu cierpiące.
2. Za ++ Genowefę Soremba w 2. rocznicę śmierci, męża Rajmunda, Gertrudę, Edwarda Szołtysek, Franciszkę, Ignacego Musioł, Joannę, Pawła Soremba.

SOBOTA – 18.01.2020 –

6.30 Za + Józefa Mikociak od znajomych z ul. Zwycięstwa i Dworskiej.

1. Za ++ Franciszka, Różę, Łucję Szołtysek, rodziców Marię, Franciszka Szołtysek, Gerarda, Grzegorza Banko, Kinegundę, Eryka Mika, Ryszarda, Ernestynę Szwamberger, Irenę, Józefa Furgoł, Marcina Promny, Józefa Dragon i ++ z pokrewieństwa.
2. Za ++ Gertrudę Benisz w rocznicę śmierci, męża Józefa Benisz, Kunegundę, Romana Musioł, Annę, Jana Wyciślik, Stefanię Kudelko, ++ z pokrewieństwa Benisz, Musioł i Bartoszek.

NIEDZIELA – 19.01.2020 – II Niedziela Zwykła

8.00 Za + Janinę Piela w 30. dzień po śmierci.

10.30 W intencji Marii Jałmużniak z okazji 5. rocznicy urodzin z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla solenizantki i całej rodziny.

12.00 Za parafian.

16.30 Do Bożej Opatrzności, MB Nieustającej Pomocy z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Adriana Sobota z okazji 40. rocznicy urodzin.