PORZĄDEK NABOŻEŃSTW 13 – 20 czerwiec 2021

NIEDZIELA – 13.06.2021 – XI Niedziela Zwykła

8.00 Za + Stefana Długaj od kolegów i koleżanek z rocznika 1961.

10.30

12.00 Msza święta prymicyjna ks. Tarsycjusza Niestrój.

16.30 Ku czci MB Fatimskiej w intencji czcicieli.

PONIEDZIAŁEK – 14.06.2021 – Wsp. bł. Michała Kozala

6.30 Za + Jana Pawlas na pamiątkę urodzin, rodziców, teściów, ++ z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.

18.00

 1. Za ++ Helenę, Józefa Huberta Piecha, Annę, Jerzego, Józefa Kowol, Stefana Krzymyk, ++ dziadków, Józefa Organiściok, Elfrydę Kleczka, Gerarda Nocoń, Mariana Leszek, ++ z rodzin Piecha, Kowol, Zaczek, Mryka, ++ kapłanów i dusze w czyśćcu cierpiące.
 2. Za ++ Gertrudę, Wilhelma, Rudolfa, Edwarda, Leona, Anielę Swoboda, Jana, Różę Nocoń, dziadków, Zofię Długaj, Edwarda Kula, Jana, Kunegundę Hirsz, Stefana, Wiktora, Łucję, Lucynę Szołtysek, Norberta, Różę, Gertrudę, Józefa, Alojzego Kot i ++ z pokrewieństwa.

WTOREK – 15.06.2021 –

6.30 Za ++ rodziców Renatę, Zygmunta Kozubek w rocznicę śmierci, teściów Henryka, Eleonorę Leks, ++ dziadków z obu stron, ++ z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.

18.00 Za ++ ojca Zbigniewa Romik na pamiątkę urodzin, mamę Anielę, brata Grzegorza, ojca Emila Piszczelok, Michała Rosa, dziadków, ++ z pokrewieństwa oraz dusze w czyśćcu cierpiące.

ŚRODA – 16.06.2021 –

6.30

17.00

 1. W intencjach Grupy Modlitewnej św. Ojca Pio.
 2. Za ++ Andrzeja Nowak w rocznicę śmierci, ojca Bolesława, Zofię, Teodora Szołtysek, ++ dziadków, ++ z rodziny Szołtysek, Anielę, Romana Fajkis, Helenę Biela i ++ z pokrewieństwa.

CZWARTEK – 17.06.2021 – Wsp. św. Alberta Chmielowskiego

6.30

18.00

 1. Za ++ Alojzego Niestrój na pamiątkę urodzin, żonę Annę, Elfrydę Kleczka, dziadków, ++ z rodzin Musioł, Czech, Morawiec, Leona Nocoń, Anetę Waniek, Piotra Nowak, ++ kapłanów i franciszkanów.
 2. Za ++ Edmunda Szołtysek na pamiątkę urodzin, rodziców Marię i Wiktora i ++ kapłanów.

PIĄTEK – 18.06.2021 –

6.30

18.00

 1. Za + Urszulę Tabath w1. rocznicę śmierci.
 2. Za ++ Grażynę Tomecką w rocznicę urodzin, teściów, szwagra, rodziców, brata, dziadków i ++ z pokrewieństwa.
 3. Za ++ Jana, Anielę Bartoszek, Józefa, Łucję Czerner, Teodora, Otylię, Stefana Fajkis, Stanisława, Martę Bartoszek, ++ z pokrewieństwa Bartoszek, Korcela, Szołtysek, Suliga i dusze w czyśćcu cierpiące.

SOBOTA – 19.06.2021 –

6.30

18.00

 1. Za ++ Bogdana Danowski, rodziców, Agnieszkę, Franciszka Myśliwiec, Cecylię, Alojzego Szymura, Różę, Bernarda Tilke, Teresę, Rudolfa Luks, Emilię Bartoszek, męża i syna, Marię, Teklę, Jana Poloczek, ++ z pokrewieństwa i ++ kapłanów.
 2. Za ++ Martę, Pawła Musioł na pamiątkę urodzin, ojca Jana, Stanisława Wróblewskiego, syna Wojtka, Jolantę Mryka, Mariana Urbańczyk, ks. Henryka Sajdok, ++ dziadków, ++ z pokrewieństwa Musioł, Fajkis, Szołtysek, Mika, Mryka, Żymełka oraz ++ kapłanów.
  Po Mszy św.: Chrzest Święty – Julia Pyka.

NIEDZIELA – 20.06.2021 – XII Niedziela Zwykła

8.00 Do Bożej Opatrzności, MB Nieustającej Pomocy w podziękowaniu za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze zdrowie i błogosławieństwo w rodzinie Danuty i Rafała Majowskich oraz o Dary Ducha Świętego dla Łukasza i Krzysztofa.

10.30 Za ++ Tomasza Mryka w 20. rocznicę śmierci, Marię, Romana Mryka, Martę, Wincentego Chwiołka, Krystynę, Ewalda Kaczmarczyk, Ludwika, Leona Pilny, Jadwigę, Pawła Kotyczka, Teresę, Bernarda Ciupka, Alfreda, Bernarda Wilk, Mariana Gonsior, ++ z pokrewieństwa Bujara, Jachnik, Musioł i Włodarz.

12.00 O Boże błogosławieństwo i opiekę Anioła Stróża w intencji rocznego dziecka Kacpra Kowalski, jego rodziców i chrzestnych.

16.30 Za ++ Michała Włodarz, jego rodziców i rodzeństwo, Teresę, Jana Kochanecki, ich rodziców, Krzysztofa, Urszulę Leszczyński, Otylię, Konrada Kot, Emilię Bartoszek, męża i syna, ++ z pokrewieństwa Włodarz, Bartoszek i Wójcik.