PORZĄDEK NABOŻEŃSTW 13 – 20 maj 2018

NIEDZIELA – 13.05.2018 – Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego

8.00 Za ++ Konrada Nocoń, jego rodziców, rodzeństwo, szwagrów, szwagierki, Marię, Franciszka, Anielę, Alfreda, Zygmunta, Helenę Woźnica, Roberta Długaj, Benedykta Swoboda, ++ z pokrewieństwa Nocoń, Woźnica i Pyka.

10.30 Za wstawiennictwem św. Urbana w intencji dzieci przyjmujących Pierwszą Komunię Świętą i ich rodziców.

12.00 Za parafian.

16.30 O Boże błogosławieństwo w intencji czcicieli MB Fatimskiej.

PONIEDZIAŁEK – 14.05.2018 – Święto św. Macieja 

6.30 Za + Edwarda Kostrz od sąsiadów z ul. Zwycięstwa i Wodnej.

10.00 W intencji Pani Katechetki Karoliny Wyciślik o moc Bożych błogosławieństw oraz prowadzenie Ducha Świętego w codziennej pracy z dziećmi i młodzieżą.

18.00
1. Do Opatrzności Bożej z podziękowaniem za otrzymane łaski w intencji Agaty Kołodziej z okazji 18-tych urodzin, z prośbą o Dary Ducha Świętego, opiekę Anioła Stróża w dorosłym życiu oraz zdrowie i Boże błogosławieństwo dla niej i całej rodziny.
2. Za ++ Alojzego Kowol na pamiątkę urodzin, rodziców, teściów, Janusza Głodała, ks. Jana Kurpas, ++ z pokrewieństwa Kowol, Goławski, Nocoń, Sztuba, Głodała, Kurpas, Szindler, Roskosz i Moskała.

WTOREK – 15.05.2018 – 

6.30 Za ++ Norberta, Konrada, Walerię, Antoniego Żymełka, Annę, Jana, Emiliana Sigulski, Ernesta Promny, Pawła Bartoszek, ++ z pokrewieństwa.

18.00 Za ++ Jana, Annę Kot, Wiktora, Marię Jachnik, Henryka Swoboda, teściów, dziadków, ++ z pokrewieństwa Jachnik, Malik, Łukwiński, Borkowy i dusze w czyśćcu cierpiące.

ŚRODA – 16.05.2018 – Święto św. Andrzeja Boboli

6.30
1. Za ++ Elżbietę, Józefa Mryka, Wiktora, Gertrudę Badura, Marię, Józefa Mryka, Gretę Wita, Łucję Czopek, Anielę, Ewalda Szymura, Joannę, Wiktora Bryłka, Emilię Kleczka, Anielę, Emila Michalski, ++ z pokrewieństwa i ++ kapłanów.
2. O beatyfikację Sługi Bożego o. Romana Kozubka.

17.00
1. O Boże błogosławieństwo w intencji Grupy Modlitewnej św. Ojca Pio.
2. Za ++ Matyldę, Pawła Kot, syna Pawła, Jana, Pawła, Henryka Malik, Marię, Walentego Musioł, Szymona Gawlik, Ignacego Bartoszek, Karola, Hildegardę Golasik, Stefana Musioł, ++ dziadków, kapłanów i ++ z pokrewieństwa.

CZWARTEK – 17.05.2018 – 

6.30 Za ++ Annę, Wacława Głuch, ich rodziców, rodzeństwo, Sebastiana, Jerzego Janyga, Jadwigę, Pawła Kotyczka, ++ kapłanów i dusze w czyśćcu cierpiące.

18.00
1. Za ++ mamę Lidię Lauterbach, Małgorzatę i Herberta Bartoszek, Annę, Teodora Lauterbach, 7 synów i synową, Karolinę Lauterbach, Sebastiana Wróbel, Franciszka Botor, Mariana Wyrobek, ++ z pokrewieństwa Lauterbach, Bartoszek, Janakowski i Wyrobek.
2. Za ++ Pawła Matula na pamiątkę urodzin, rodziców, teściów, Nikodema, Eufemię, Wawrzyna Fajkis, Teklę, Franciszka Cipa, ++ z pokrewieństwa.

PIĄTEK – 18.05.2018 – 

8.00 Z okazji święta patronalnego w intencji uczniów, nauczycieli i pracowników Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Paniówkach, z prośbą o błogosławieństwo przez wstawiennictwo św. Jana Pawła II.

18.00
1. Za ++ Huberta, Józefa, Helenę Piecha, Annę, Jerzego, Józefa Kowol, Stefana Krzymyk, ++ dziadków, Józefa Organiściok, Elfrydę Kleczka, Gerarda Nocoń, Mariana Leszek, Bożenę Musiał, ++ z pokrewieństwa Piecha, Kowol, Zaczek, Mryka, ++ kapłanów i dusze w czyśćcu cierpiące.
2. Za ++ Wilhelma, Rozalię, Joachima, Alojzego Szołtysek, Mariana, Otylię, Wincentego Organiściok, Justynę, Wiktora Szołtysek, Marię, Franciszka Fajkis, Marcina Promny, ++ z pokrewieństwa Szołtysek, Fajkis, Musioł i Mika.

SOBOTA – 19.05.2018 –

6.30
1. Za + ks. Jana Kurpas w 1. rocznicę po jego śmierci.
2. Do Opatrzności Bożej, św. Krzysztofa z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo, Dary Ducha Świętego, zdrowie dla Krzysztofa Bartoszek z okazji 18-tych urodzin.

18.00 Za ++ Wilhelma, Marię, Ignacego Bartoszek, Konrada, Gertrudę, Piotra, Romana, Franciszka, Gertrudę Szołtysek, Jana, Marię, Sylwestra Żymełka, Jana Muszalik, Wiktora Mazurek, Ewalda, Marię Moryc, Jerzego, Ernestynę Szczyrba, Leona Mryka, ++ dziadków i ++ z pokrewieństwa.

NIEDZIELA – 20.05.2018 – Uroczystość Zesłania Ducha Świętego

8.00 W intencji Tadzia, Wojtusia, Piotrusia, Marty i Pawła Krzysteczko z podziękowaniem Panu Bogu za otrzymane łaski, prosząc o dalszą opiekę i błogosławieństwo dla całej rodziny.

11.00 Suma odpustowa ku czci św. Urbana w intencji parafian.

16.30 Za ++ Różę, Joachima, Jana, Janinę Musioł, Marię, Franciszka Brosz, Rożę, Alfonsa Rajca, Józefa Organiściok, Sebastiana Wróbel, ++ z rodzin Musioł, Szołtysek, Kotyczka i Mryka.