PORZĄDEK NABOŻEŃSTW 13 – 20 październik 2019

NIEDZIELA – 13.10.2019 – XXVIII Niedziela Zwykła

8.00 Za ++ Edwarda Kula na pamiątkę urodzin, jego rodziców, teściów oraz ++ z pokrewieństwa.

10.30 Za + Łucję Szołtysek w 1. rocznicę śmierci i + męża Konrada.

12.00
1. Do MB Różańcowej, przez wstawiennictwo św. Jana Pawła II jako podziękowanie za 10 lat małżeństwa Basi i Dawida Panasiewicz, z prośbą o dalsze błogosławieństwo, łaskę zdrowia, a także opiekę Aniołów Stróżów dla Jakuba, Zuzanny i Agaty.
2. Do Bożej Opatrzności w podziękowaniu za dar kanonizacji św. Johna kardynała Newmana.

16.30 O Boże błogosławieństwo w intencji czcicieli MB Fatimskiej.

PONIEDZIAŁEK – 14.10.2019 – 

6.30 Za ++ Józefa, Marię Pawlas, Martę, Józefa, Gertrudę Woźnica, Anielę, Zbigniewa, Grzegorza Romik, Pawła Malik, Andrzeja Rożek, Michała Rosa, ++ dziadków, chrzestnych, kapłanów, sąsiadów i ++ z pokrewieństwa Pawlas, Woźnica i Kasperczyk.

18.00
1. Za ++ Alojzego Kot na pamiątkę urodzin Różę, Gertrudę, Józefa, Norberta Kot, Wilhelma, Gertrudę, Rudolfa, Leona, Anielę, Edwarda Swoboda, Mariannę, Czesława Garus i ++ z pokrewieństwa.
2. Za ++ Alfreda Długaj na pamiątkę urodzin, żonę Jadwigę, synów Herberta, Reinholda i Leona, synowe Edeltrautę i Magdalenę, ++ z pokrewieństwa, sąsiadów, Annę Krzysteczko i dusze w czyśćcu cierpiące.

WTOREK – 15.10.2019 – Wsp. św. Teresy od Jezusa 

6.30 Za + Bolesława Świerczka od Grupy Modlitewnej św. Ojca Pio.

18.00
1. Za ++ rodziców Krystynę, Ewalda Kaczmarczyk, Bolesława Duży, Łucjana Wuzik, ++ dziadków Chwiołka, Kaczmarczyk, Jojko, Dębiński, Tomasza Mryka, Leona, Ludwika Pilny, ++ z pokrewieństwa.
2. Za + Gerarda Lauterbach w 30. dzień po śmierci.

ŚRODA – 16.10.2019 – Uroczystość św. Jadwigi Śląskiej

6.30 Za ++ rodziców, męża, zięcia, dziadków, chrzestnych i ++ z pokrewieństwa.

17.00
1. O Boże błogosławieństwo w intencji Grupy Modlitewnej św. Ojca Pio.
2. Za ++ Jadwigę, Pawła Kotyczka, dziadków Kotyczka, Marię, Romana, Tomasza Mryka, Annę, Wacława Głuch, Różę, Joachima Musioł, ++ kapłanów i dusze w czyśćcu cierpiące.

CZWARTEK – 17.10.2019 – Wsp. św. Ignacego Antiocheńskiego

6.30 Za + Waltera Wieczorek od rocznika 1942.

18.00
1. Za ++ Otylię Kot w rocznicę śmierci, męża Konrada, dziadków, Stefana Widera, rodziców, 2 siostry, Sebastiana Pach, Łucję Hyba, Matyldę Kot, Lucjana, Helenę, Lidię, Jana, Michała, Magdalenę, Wilhelma, Zofię, Balbinę Włodarz i ++ z pokrewieństwa.
2. Za ++ Matyldę, Pawła Kot, syna Pawła, Jana, Pawła, Henryka Malik, Marię, Walentego Musioł, Szymona Gawlik, Ignacego Bartoszek, Karola, Hildegardę Golasik, Stefana Musioł, ++ dziadków, kapłanów i ++ z pokrewieństwa.

PIĄTEK – 18.10.2019 – Święto św. Łukasza Ewangelisty 

6.30 Za + Magdalenę Nieradzik od sąsiadów z ul. Gliwickiej, Zwycięstwa i Kłodnickiej.

18.00
1. Za ++ Tomasza, Emilię, Anielę Kowol, Andrzeja, Annę, Eugeniusza Kosiński, Łucję Szołtysek, Benedykta Swoboda, Pawła Bartoszek, ++ dziadków, ++ z rodzin Szołtysek, Kowol oraz dusze w czyśćcu cierpiące.
2. Za + Alojzego Szołtysek w rocznicę śmierci i ++ rodziców.

SOBOTA – 19.10.2019 – 

6.30 O światłość wiekuistą i wieczne odpoczywanie dla + Jacka Szołtysek od sąsiadów z ul. Leśnej i Wolności.

12.00 Ślub: Sebastian Kaizik – Malwina Kaizik.

18.00
1. O dar życia wiecznego dla Jana Żymełka w rocznicę śmierci, ++ rodziców, teściów, dziadków i ++ z pokrewieństwa.
2. Za ++ Jana Muszalik w rocznicę śmierci, Andrzeja Muszalik, Ulryka Galański, Władysława Sarkowicz, ++ dziadków i ++ z pokrewieństwa.
3. W intencji rocznika 1984 jako podziękowanie za otrzymane łaski i prośba o dalsze błogosławieństwo Boże oraz o radość wieczną dla kolegi Marcina Kubisza.

NIEDZIELA – 20.10.2019 – XXIX Niedziela Zwykła 

8.00 O radość życia wiecznego dla + Stefana Szołtysek w dniu wspomnienia jego 70-tych urodzin.

10.30  Za ++ syna Michała Rosa na pamiątkę urodzin, ojca Pawła i Edwarda, Andrzeja Rożek i ++ z pokrewieństwa.

12.00
1. O Boże błogosławieństwo i opiekę Anioła Stróża w intencji rocznego dziecka Jana Wójcik, jego rodziców i chrzestnych.
2. Do Opatrzności Bożej, MB Nieustającej Pomocy, św. Barbary jako podziękowanie za 65 lat małżeństwa Zofii i Bolesława Mijacz i 1. rocznicy ślubu Hanny i Michała Mikno, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla całej rodziny.

16.30 Za ++ Janusza Głodała w 5. rocznicę śmierci, Julię, Edwarda Głodała, Halinę, Alojzego Kowol, Bogusława Palenga, ks. Jana Kurpas, dziadków Kowol, Głodała, Góralski, ++ z rodzin Sztuba, Kowol, Goławski, Nocoń, Szindler i Grzywok.