PORZĄDEK NABOŻEŃSTW 14 – 21 czerwiec 2020

NIEDZIELA – 14.06.2020 – XI Niedziela Zwykła

8.00 Za ++ Bernarda Grzesiczek w 25. rocznicę śmierci, żonę Halinę i ++ rodziców z obu stron.

10.30 Za + Franciszka Kozubek od koleżanek i kolegów z rocznika 1944.

12.00  Za parafian.

15.00  W intencji dzieci przystępujących do I Komunii Świętej i ich rodziców.

16.30 Za + Jana Pawlas na pamiątkę urodzin.

PONIEDZIAŁEK – 15.06.2020 – 

6.30 Za + Gertrudę Sowa od rodzin Kula, Kołodziej, Wolnik i Gajdzik.

18.00
1. Za ++ Helenę, Józefa, Huberta Piecha, Annę, Jerzego, Józefa Kowol, Stefana Krzymyk, ++ dziadków, Józefa Organiściok, Elfrydę Kleczka, Gerarda Nocoń, Mariana Leszek, ++ z rodzin Piecha, Kowol, Zaczek, Mryka, ++ kapłanów i dusze w czyśćcu cierpiące.
2. Za ++ ojca Zbigniewa Romik na pamiątkę 85. urodzin, mamę Anielę, brata Grzegorza, ojca Emila Piszczelok, ++ z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.

WTOREK – 16.06.2020 – 

6.30 Za + Jana Pawlas od rocznika 1946.

18.00
1. Za ++ Alojzego Bryłka, jego rodziców, Franciszkę, Alojzego Dyrbuś, Erykę, Romana Macha, Anielę, Edwarda, Józefa, Herberta Loska i ++ z pokrewieństwa.
2. Za + Franciszka Kozubek od chrześniaków Romana, Marka i Joanny z rodzinami.

ŚRODA – 17.06.2020 – Wsp. św. Alberta Chmielowskiego

6.30 Za + Jana Pawlas od rodzin Romik i Pietrzyba.

17.00
1. W intencjach Grupy Modlitewnej św. Ojca Pio.
2. Za ++ Edmunda Szołtysek na pamiątkę urodzin, Marię, Wiktora Szołtysek, Annę, Michała Pisarek, Lidię, Bernarda Gancarczyk, Anielę, Emila Michalski, Romana Bartoszek i dusze w czyśćcu cierpiące.

CZWARTEK – 18.06.2020 – 

6.30 Do NSPJ jako podziękowanie za odebrane łaski, prosząc o dalszą opiekę Bożą, Dary Ducha Świętego oraz zdrowie dla całej rodziny.

18.00
1. Za ++ Marię Badura w 1. rocznicę śmierci, Marię, Władysława, Helenę Kozioł, Annę, Franciszka Badura, Alojzego Paździor, 3 braci Kozioł, 3 bratowe, Irenę, Tadeusza Wawro i ++ z pokrewieństwa.
2. Za ++ Helenę, Romana, Leona Skiba, Mariana, Teodora, Ryszarda, Gertrudę, Marię Gonsior, Elżbietę, Stefana Rodewald, Elżbietę Respondek, Romana Nocoń, Tomasza Mryka, ++ z pokrewieństwa Skiba i Szolc.

PIĄTEK – 19.06.2020 – Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa

6.30 Za ++ Annę, Pawła, Grzegorza Janota, Teresę Matula, rodziców i rodzeństwo z obu stron, Michała Rosa, Teresę, Rudolfa Luks, ks. Jana Kurpas, ++ z pokrewieństwa, kapłanów, siostry zakonne i dusze w czyśćcu cierpiące.

18.00
1. Za ++ Gertrudę, Wilhelma, Zygmunta, Mirosława Mika, Anielę, Ryszarda Wojciechowski, Genowefę Mijacz, Bogusława Leśnik, Damazego Lauterbach, Antoniego Mazurek, ++ dziadków, ++ z pokrewieństwa Kula, Mika i Wojciechowski.
2. Za ++ Bogdana Danowski, rodziców, Agnieszkę, Franciszka Myśliwiec, Cecylię, Alojzego Szymura, Różę, Bernarda Tilke, Teresę, Rudolfa Luks, Emilię, Bernarda, Edwarda Bartoszek, Marię, Teklę, Jana Poloczek, Cecylię Kasperczyk, Joachima Szołtysek, ++ z pokrewieństwa, kapłanów i dusze w czyśćcu cierpiące.

SOBOTA – 20.06.2020 – Wsp. Niepokalanego Serca NMP 

6.30 Za ++ Marię Strzyżewską na pamiątkę urodzin, męża Franciszka, wnuczkę Dorotkę, rodziców Franciszka i Anastazję, Konstantego, Franciszka Niestrój, ++ z rodziny Krzysteczko, Henryka Kochut i dusze w czyśćcu cierpiące.

18.00
1. Za ++ Michała Włodarz w 5. rocznicę śmierci, rodziców i rodzeństwo, Teresę, Jana Kochaneckich, Krzysztofa Leszczyńskiego, rodziców, Otylię, Konrada Kot, Emilię Bartoszek, męża i syna, ++ z pokrewieństwa Włodarz, Bartoszek i Wójcik.
2. Za ++ Martę, Pawła Musioł na pamiątkę urodzin, ojca Jana, Stanisława Wróblewskiego, jego rodziców, Jolantę Mryka, Mariana Urbańczyk, ks. Henryka Sajdok, ++ dziadków, ++ z pokrewieństwa Musioł, Fajkis, Szołtysek, Mryka, Mika, Żymełka i ++ kapłanów.

NIEDZIELA – 21.06.2020 – XII Niedziela Zwykła

8.00 Do Bożej Opatrzności, MB Nieustającej Pomocy w podziękowaniu za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze zdrowie i błogosławieństwo w rodzinie Danuty i Rafała Majowskich oraz Dary Ducha Świętego dla Łukasza i Krzysztofa.

10.30 Za ++ Tomasza, Romana, Marię Mryka, Martę, Wincentego Chwiołka, Krystynę, Ewalda Kaczmarczyk, Ludwika, Leona Pilny, Pawła, Jadwigę Kotyczka, Alfreda, Bernarda Wilk, Mariana Gonsior, Teresę, Bernarda Ciupka, ++ z pokrewieństwa Bujara, Jachnik, Musioł i Włodarz.

12.00  O Boże błogosławieństwo i opiekę Aniołów Stróżów w intencji rocznych dzieci: Karol Bober, Maja Wawoczny, Hubert Głodała, Iga Dragon, ich rodziców i chrzestnych.
Po Mszy św.: Chrzest Święty – Hanna Jojko

16.30 Za ++ Andrzeja Nowak w rocznicę śmierci, Zofię, Teodora Szołtysek, dziadków, ++ z pokrewieństwa Szołtysek, Anielę, Romana Fajkis, Helenę Biela i ++ z pokrewieństwa.