PORZĄDEK NABOŻEŃSTW 14 – 21 kwiecień 2019

NIEDZIELA – 14.04.2019 – Niedziela Palmowa

8.00 Za ++ Wincentego, Zofię Nocoń, ++ dziadków, Martę, Emanuela Macha, Annę, Alojzego Kula, Romana, Genowefę Nocoń, Agnieszkę, Franciszka Mijacz, Reginę Faber, Różę, Franciszka Tłuczykąt, ++ z pokrewieństwa Nocoń i Krzysteczko.

10.30 Za ++ Augustynę Musioł w rocznicę śmierci, męża Bernarda, syna Bronisława, zięcia Joachima Paczuła, Adelajdę, Kazimierza Balik, ++ dziadków i ++ z pokrewieństwa Paluch i Musioł.

12.00
1. O Boże błogosławieństwo przez wstawiennictwo Matki Najświętszej z okazji urodzin oraz nieustanną opiekę Bożą dla wszystkich bliskich.
2. Z okazji 60-tych urodzin Kariny Cieśla jako podziękowanie za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej, zdrowie i Dary Ducha Świętego dla solenizantki, całej rodziny i przyjaciół.
3. Dziękując za dar życia Ryszarda Gancarczyk z okazji 1. rocznicy urodzin, z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Aniołów Stróżów na dalsze lata.

16.30 Do Miłosierdzia Bożego, MB Nieustającej Pomocy, św. Barbary jako podziękowanie za otrzymane łaski z okazji 60-tych urodzin Benedykta Szołtysek, z prośbą o Boże błogosławieństwo dla całej rodziny.

PONIEDZIAŁEK – 15.04.2019 – 

6.30 Za ++ Józefa, Annę, Jerzego, Józefę, Kacpra Kowol, Stefana Krzymyk, Huberta Piecha, Józefa Organiściok, Wandę, Alberta Kowol, Elfrydę Kleczka, Gerarada Nocoń, Elfrydę Nocoń, ++ z pokrewieństwa Kowol i Mryka oraz dusze w czyśćcu cierpiące.

18.00
1. Za ++ Łucję, Józefa, Pawła, Anielę Kowol, Benedykta, Gertrudę, Wiktora Konopka, Małgorzatę, Antoniego Wieczorek, Józefa Laby, Pawła, Teresę Jegierczyk, ++ dziadków, ++ z rodzin Kowol, Konopka, Rajca i Pilny.
2. Za ++ Irenę Omozik w 10. rocznicę śmierci, jej rodziców, teściów, ++ z rodzin Omozik, Kowol, Szołtysek, Lazar i dusze w czyśćcu cierpiące.

WTOREK – 16.04.2019 – 

6.30 Za ++ Ludwika, Janinę Kowol, Piotra, Franciszka Roj, ++ dziadków Kowol, Niedoperski, Roj, Falkus, Teofila, Jadwigę Sobota, Romana, Erykę Macha, Teresę Matula, ++ kapłanów i dusze w czyśćcu cierpiące.

18.00 Za ++ Leokadię Musioł w rocznicę śmierci, męża Wincentego, Marię, Horsta Koim, ++ dziadków z obu stron, ++ z pokrewieństwa Musioł, Bartoszek, Koim i Nocoń.

ŚRODA – 17.04.2019 – 

6.30 Za ++ Henryka Nieradzik na pamiątkę urodzin, Bertę, Wincentego, Marcina Nieradzik, rodzeństwo, Marię, Antoniego, Oskara Kowol, Wiktora Piszczelok, ++ z pokrewieństwa Nieradzik, Kowol, ++ dziadków i dusze w czyśćcu cierpiące.

17.00
1. O Boże błogosławieństwo w intencji Grupy Modlitewnej św. Ojca Pio.
2. Za ++ Zofię, Pawła, Jana Mryka, Anielę, Stanisława, Edwarda Deszczyński, Kazimierę, Jana Stalica, Gerarda Nocoń, ++ dziadków, ++ z pokrewieństwa Kowol, Unfericht, Uciecha i Macha.

CZWARTEK – 18.04.2019 – Wielki Czwartek

18.00
1. Za kapłanów od parafian.
2. Za ++ Edmunda w 10. rocznicę śmierci, Anielę, Ignacego Krzysteczko, ++ z rodzin Buda, Hawlicki, Kosiorowski, Janota, Ratka i Szołtysek.

PIĄTEK – 19.04.2019 – Wielki Piątek

18.00 Ceremonie Wielkiego Piątku.

SOBOTA – 20.04.2019 – Wielka Sobota

20.00 Wigilia Paschalna
1. Za parafian.
2.
3.

NIEDZIELA – 21.04.2019 – Zmartwychwstanie Pańskie 

8.00 Za ++ Wiktora, Marię Promny, Wilhelma, Jadwigę Kopel, ++ dziadków, ++ z rodzin Promny, Janyga, Kopel i Szuła.

10.30 Za parafian.

12.00 Za ++ rodziców Anielę, Emanuela Macha, ++ z pokrewieństwa Szołtysek, Szukała, Malik, Ćmok, Nocoń, Kotlorz oraz ++ sąsiadów Roskosz i Wożnica.

16.30