PORZĄDEK NABOŻEŃSTW 14 – 21 lipiec 2019

NIEDZIELA – 14.07.2019 – XV Niedziela Zwykła

8.00 Za ++ Wincentego Musioł w rocznicę śmierci, żonę Leokadię, dziadków, Alfreda, Alfonsa Pyka, ++ z rodzin Fajkis, Szołtysek, Kaszek, Kowol, Helenę Biela, Krystynę, Jerzego Kasprzak, ++ z pokrewieństwa Musioł.

10.30 Za + Dariusza Jendrychowski w 1. rocznicę śmierci.

15.00 Do Bożej Opatrzności, MB Nieustającej Pomocy jako podziękowanie za 80 lat życia ks. proboszcza Jana Piwczyka, z prośbą o zdrowie, błogosławieństwo Boże oraz opiekę Matki Bożej.

16.30 Za + ojca Andrzeja Muszalik na pamiątkę urodzin, + chrzestnego Dariusza Sarkowicz, ++ dziadków z obu stron i ++ z pokrewieństwa.

PONIEDZIAŁEK – 15.07.2019 – Wsp. św. Bonawentury

18.00 Za ++ Józefa, Gertrudę Matula, Sebastiana Wróbel, Jana Wróbel, Magdalenę, Pawła, Mariana Wyrobek, Lidię Lauterbach, Zdzisława, Teresę Michoń, ++ dziadków z obu stron i dusze w czyśćcu cierpiące.

WTOREK – 16.07.2019 – Wsp.NMP z Góry Karmel

6.30 Za ++ Janinę, Ludwika Kowol, Franciszka, Piotra Roj, ++ dziadków, Erykę, Romana Macha, Teofila, Jadwigę Sobota, Teresę Matula, ++ z pokrewieństwa, ++ kapłanów i dusze w czyśćcu cierpiące.

ŚRODA – 17.07.2019 –

17.00 Za + Marię Badura w 30 dzień śmierci i na pamiątkę urodzin.

CZWARTEK – 18.07.2019 –

13.00 Ślub rzymski.

18.00 Za ++ Kunegundę Musioł w rocznicę śmierci, męża Romana, rodziców Gertrudę, Józefa Benisz, teściów Florentynę, Teodora Musioł, Annę, Jana Wyciślik, Stefanię Kudelko.

PIĄTEK  – 19.07.2019 –

1. Za ++ Jana, Zofię Musioł, Wiktorię, Jerzego, Antoniego Jeutner, Maksymiliana Spyra, Wincentego, Leokadię Musioł, Annę, Franciszka Szołtysek, Agnieszkę, Bernarda, Franciszka Fajkis, Helenę Biela, ks. Jana Kurpasa i ++ z pokrewieństwa.
2. Za ++ Franciszka Szołtysek w rocznicę śmierci, żonę Annę, rodziców, rodzeństwo, córkę Helenę Biela, Franciszka Botor, Lidię Lauterbach.

SOBOTA – 20.07.2019 –

6.30 Za ++ Jerzego, Sebastiana, Wandę, Franciszka, Eryka Janyga, Augustynę, Wiktora Fojt, Marka, Krzysztofa, Wandę Fojt, Bertę, Pawła Jabłonka, Annę, Wacława Głuch, Huberta Szczyrba.

18.00 Za ++ Czesława, Klaudię Reszel, ich rodziców i rodzeństwo, Julię, Pawła, Marię, Amandę, Alfonsa, Emila Belok, Cecylię, Mieczysława Kowalczyk, Grzegorza, Mieczysława Pierzyna, Urszulę, Stefana Króliczek, Gertrudę Kraiński i ++ pokrewieństwa.

NIEDZIELA – 21.07.2019 – XVI Niedziela Zwykła

8.00 Za ++ Dorotę Kupka w rocznicę śmierci, Ryszarda, Benedykta Kupka, Franciszka, Elżbietę, Leona Dubiel, ++ z pokrewieństwa.

10.30 O Boże błogosławieństwo i opiekę Aniołów Stróżów w intencji rocznych dzieci: Maja Rynkiewicz, Maja Żur, Dominik Lisowski, ich rodziców i chrzestnych.

16.30 Za ++ Jana Gołąb w rocznicę śmierci, Magdalenę, Józefa Niewięć, Elfrydę, Antoniego, Irenę Gołąb, Mariana, Magdalenę, Pawła Wyrobek, ++ z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.