PORZĄDEK NABOŻEŃSTW 15 – 22 maj 2022

NIEDZIELA – 15.05.2022 – V Niedziela Wielkanocna

8.00 Za ++ Konrada Nocoń w rocznicę śmierci, rodziców, rodzeństwo, Marię, Franciszka, Anielę, Alfreda, Annę, Stanisława Woźnica, Magdalenę, Benedykta Swoboda, ++ z pokrewieństwa Woźnica, Nocoń i Swoboda.

10.30 Za ++ Wacława, Annę Głuch, ich rodziców i rodzeństwo, Sebastiana, Jerzego, Jana Janyga, Pawła, Jadwigę Kotyczka, ++ kapłanów i dusze w czyśćcu cierpiące.

12.00 Za parafian.

16.30 Za ++ Janinę, Zygmunta Skrzydeł, Serafinę, Alojzego Długaj, Krystynę Skrzydeł, Pawła Bartoszek, Ryszarda Kowalczyk, Jerzego Peleta oraz ++ z rodzin Skrzydeł, Długaj, Pawlas i Niewiadomski.

 

PONIEDZIAŁEK – 16.05.2022 – Święto św. Andrzeja Boboli

6.30 Za ++ Matyldę, Pawła Kot, syna Pawła, Marię, Wilhelma Musioł, Szymona, Łucję, Maksymiliana Gawlik, Jana, Pawła, Henryka Malik, Ignacego Bartoszek, Hildegardę, Karola Golasik, Stefana Musioł, ++ dziadków i ++ z pokrewieństwa.

18.00
1. Za ++ Elżbietę, Józefa Mryka, Anielę, Emila Michalski, ++ z pokrewieństwa i ++ kapłanów.
2. O beatyfikację Sługi Bożego o. Romana Kozubka w rocznicę męczeńskiej śmierci.

 

WTOREK – 17.05.2022 –

6.30 Za + Ryszarda Pach w 30. dzień po śmierci.

18.00 Za ++ Huberta, Józefa, Helenę Piecha, Annę, Jerzego Kowol, ++ dziadków, Józefa Kowol, Stefana Krzymyk, Józefa Organiściok, Elfrydę, Ryszarda Kleczka, Gerarda Nocoń, Mariana Leszek, Bożenę Musiał, ++ z rodzin Piecha, Kowol, Zaczek, Mryka, ++ kapłanów i dusze w czyśćcu cierpiące.

 

ŚRODA – 18.05.2022 –

6.30

17.00
1. W intencjach Grupy Modlitewnej św. Ojca Pio – dziękczynna za 15 lat wspólnej modlitwy i formacji.
2. Za ++ Wilhelma, Rozalię, Joachima, Alojzego, Elfrydę Szołtysek, Mariana, Otylię, Wincentego Organiściok, Justynę, Wiktora Szołtysek, Marię, Franciszka Fajkis, Marcina Promny, ++ z pokrewieństwa Szołtysek, Organiściok, Musioł i Mika.

 

CZWARTEK – 19.05.2022 –

6.30

18.00
1. Do Miłosierdzia Bożego, MB Fatimskiej z podziękowaniem za 80 lat życia Norberta Promny, z prośbą o opiekę i zdrowie dla całej rodziny.
2. Za ++ Annę, Eryka, Norberta, Franciszkę, Piotra Kowol, ++ dziadków i ++ z pokrewieństwa.

 

PIĄTEK – 20.05.2022 –

6.30 Za ++ Leona, Łucję, Ludwika, Marię, Franciszka, Józefa Pilny, Martę, Wincentego Chwiołka, Krystynę, Ewalda Kaczmarczyk, Tomasza Mryka, Adelajdę, Józefa Paszek i ++ z pokrewieństwa.

8.00 Za wstawiennictwem św. Jana Pawła II w intencji uczniów, nauczycieli i pracowników Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Paniówkach.

18.00
1. Za ++ Jadwigę, Herberta Hahn, ich rodziców, Gertrudę, Romana Henisz, Wiktorię, Pawła, Franciszka Jachnik, Elżbietę, Łucję, Huberta Nizor, Stanisława Niedźwiedzkiego, ++ z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.
2. Za ++ Alojzego Szukała na pamiątkę 70. urodzin, ojca Romana, Marię, Szczepana, Różę Szukała, Erykę, Romana, Henryka, Gertrudę, Franciszka, Agnieszkę, Franciszka Macha, Grażynę Tomecką, Franciszkę, Alojzego Dyrbuś, Zygmunta Mryka, Genowefę Mijacz, ++ z rodzin Loska, Roj, Duda, Bryłka i Szukała.
3. Za + Damiana Bujara od koleżanek i kolegów z rocznika 1970.

 

SOBOTA – 21.05.2022 – Wsp. św. Jana Nepomucena

6.30 Za + Czesława Roszkowskiego od rodziny Roszkowskich.

14.00 Do Miłosierdzia Bożego, za wstawiennictwem MB Nieustającej Pomocy, św. Józefa jako podziękowanie za 70 lat życia Joanny Pakura, z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej oraz Dary Ducha Świętego dla całej rodziny.

18.00
1. Za ++ Benedykta Nocoń w 3. rocznicę śmierci, ojca Rafała, Marię, Alfreda Gancarczyk, Grzegorza Krzysteczko, ++ z rodziny i dusze w czyśćcu cierpiące.
2. Za ++ ks. Jana Kurpas w 5. rocznicę śmierci, rodziców Zofię, Alfonsa, Joachima, Andrzeja Grzywok, Elżbietę, Stanisława Fatyga i ++ z pokrewieństwa.

 

NIEDZIELA – 22.05.2022 – Odpust Parafialny ku czci św. Urbana

8.00 Za + Ryszarda Pach od sąsiadów.

11.00 Suma odpustowa – za parafian.

16.30 Za ++ Różę, Joachima, Jana, Janinę Musioł, Ewalda, Marię, Franciszka Brosz, Różę, Alfonsa Rajca, Józefa Organiściok, Sebastiana Wróbel, ++ z rodzin Musioł, Szołtysek, Kotyczka i Mryka.