PORZĄDEK NABOŻEŃSTW 15 – 22 sierpień 2021
14 sierpnia 2021 Intencje mszalne

NIEDZIELA – 15.08.2021 – Uroczystość Wniebowzięcia NMP

8.00 Za ++ Marię, Horsta, Krystiana Koim, dziadków Koim, Nocoń, Kempiński, Szołtysek, Michalski, ++ z pokrewieństwa i + Cecylię Kciuk.

10.30 Za ++ Marię Kołodziej na pamiątkę 90. rocznicy urodzin, męża Alojzego, rodziców z obu stron i ++ z pokrewieństwa.

Po Mszy św.: Chrzest Święty: Hanna Maria Szołtysek, Klara Maria Grześ.

16.30 Za ++ Franciszkę, Teodora Promny, 2 synów, synowe Katarzynę i Kornelię, wnuka Leona, Rajmunda, Marię, Wiktora, Roberta, Gerarda, Marię Szołtysek, Gertrudę, Annę, Józefę, Oskara, Edeltraudę Mryka, ++ dziadków, Zofię, Teodora Szołtysek, ++ z pokrewieństwa, kapłanów i dusze w czyśćcu cierpiące.

PONIEDZIAŁEK – 16.08.2021 –

1. Za ++ Kazimierza Ratka w rocznicę śmierci, ojca Antoniego, rodziców, teściów, Eugeniusza Jagła, ++ z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.
  2. Za ++ rodziców Augustynę, Alfonsa Woźnica, Annę, Emanuela Grzik, Margaretę, Helmuta, Reinharda Grzik, Józefa Wiśniewskiego, Józefa Backiego, Jana Pawlas i ++ z pokrewieństwa.

WTOREK – 17.08.2021 – Uroczystość św. Jacka

1. Za ++ Władysława, Łucję Kołodziej, Gertrudę, Henryka, Edwarda Kula, dziadków, Marię, Ludwika Skrzypczyk, Alojzego Paździor, ++ z pokrewieństwa i ++ kapłanów.
  2. Za + Erwina Nocoń od koleżanek i kolegów z rocznika 1944.

ŚRODA – 18.08.2021 –

1. W intencjach Grupy Modlitewnej św. Ojca Pio.
  2. Za ++ Józefa Organiściok w rocznicę śmierci, rodziców, dziadków z obu stron, Stefana Krzymyk, Józefa Kowol, Huberta Piecha, Elfrydę Kleczka, Bożenę Musiał i dusze w czyśćcu cierpiące.

CZWARTEK – 19.08.2021 –

1. Za ++ Edmunda Jachnik w 1. rocznicę śmierci, żonę Marię i ++ z pokrewieństwa.
  2. Za + Bernarda Mryka od koleżanek i kolegów z rocznika 1944.

PIĄTEK – 20.08.2021 – Wsp. św. Bernarda

1. Za ++ Teresę Matula, dziadków Falkus, Matula, Nalepa, Foks, chrzestnych i ++ z pokrewieństwa Matula, Falkus i Roj.
  2. Za ++ Martę Szołtysek na pamiątkę 90. rocznicy urodzin, męża Jana, rodziców i teściów, kapłanów i dusze w czyśćcu cierpiące.
  3. Za + Zygmunta Bartoszek od koleżanek i kolegów z rocznika 1967.

SOBOTA – 21.08.2021 – Wsp. św. papieża Piusa X

6.30 Za ++ rodziców Romana w rocznicę śmierci, Cecylię Bartoszek, ++ z pokrewieństwa Bartoszek, Słupik, Lempa, Mryka, Gancarczyk, Falkus, Strzodka, Jędryczka, Bujara, Zawisza, Szołtysek, Włodarczyk i dusze w czyśćcu cierpiące.

18.00 Za ++ Łucję, Franciszka, Herberta Musioł, Różę, Pawła, Wiktora, Zofię Mazurek, Dominika Spadek, dziadków Musioł, Swoboda, Mazurek, Kaszek i ++ z pokrewieństwa.

NIEDZIELA – 22.08.2021 – XXI Niedziela Zwykła

8.00 Za ++ Dariusza, Romana, Ryszarda, Waleskę, Edmunda Jendrychowski, Konrada, Marię, Eryka, Pawła Sobczyk, Elżbietę, Zygmunta, Kazimierza Giełda, Henryka Stareczek, ++ dziadków, ++ z rodzin Jendrychowski, Sobczyk i Roj.

10.30 O Boże błogosławieństwo i opiekę Aniołów Stróżów w intencji rocznych dzieci: Laury Czaja, Maksymiliana Szymon, ich rodziców i chrzestnych.

13.00 Ślub: Hornik – Flis.

16.30 Za ++ Szymona Gawlik na pamiątkę urodzin, Łucję Gawlik, ++ dziadków i ++ z pokrewieństwa.