NIEDZIELA – 16.02.2020 – VI Niedziela Zwykła
8.00 Za + Alojzego Mijacz w 2. rocznicę śmierci oraz ++ z pokrewieństwa.
10.30 Za ++ Helenę Biela w 1. rocznicę śmierci, rodziców i teściów, Antoniego Kasprowski, Franciszka Botor, Andrzeja Nowak, Lidię Lauterbach oraz dusze w czyśćcu cierpiące.
12.00
1. O Boże błogosławieństwo i opiekę Aniołów Stróżów w intencji rocznych dzieci: Mikołaja Mryka i Oliwii Pyka, ich rodziców i chrzestnych.
2. O Boże błogosławieństwo w intencji dziecka do Chrztu Świętego Ignacego Fick, jego rodziców i chrzestnych.
16.30 Z podziękowaniem za otrzymane łaski oraz o błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej z okazji 18. urodzin Wiktorii Cieszewskiej oraz 40. urodzin mamy Beaty.
PONIEDZIAŁEK – 17.02.2020 –
6.30
18.00
1. Do Miłosierdzia Bożego, MB Nieustającej Pomocy jako podziękowanie za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo z okazji urodzin.
2. Za + Michała Rosa w rocznicę śmierci.
WTOREK – 18.02.2020 –
6.30 Za + Pawła Nocoń od sąsiadów z ul. Gliwickiej, Zwycięstwa i Kłodnickiej.
18.00
1. Za ++ Annę, Eryka Kowol, Krystynę Machura, Norberta Kowol, ++ dziadków, ++ z pokrewieństwa Kowol, Szołtysek i dusze w czyśćcu cierpiące.
2. Za + Franciszka Woźniczka w 30. dzień po śmierci.
ŚRODA – 19.02.2020 –
6.30 Za ++ Gertrudę, Henryka, Edwarda Kula, Łucję, Władysława Kołodziej, ++ dziadków, Marię, Ludwika Skrzypczyk, Alojzego Paździor, ++ z pokrewieństwa Kołodziej, Kula, Szołtysek, Fajkis i ++ kapłanów.
17.00
1. O Boże błogosławieństwo w intencji Grupy Modlitewnej św. Ojca Pio.
2. Za ++ Elżbietę Gajda na pamiątkę urodzin, męża Herberta, Eugeniusza Jagła, Anielę, Henryka, Grzegorza Krzysteczko, ++ dziadków i ++ z pokrewieństwa.
CZWARTEK – 20.02.2020 –
6.30 Za + Konrada Żymełka na pamiątkę urodzin.
18.00
1. Za ++ Gertrudę, Tadeusza, Jana Grabiec, Marię, Wilhelma Rybka, Arkadiusza, Ryszarda Falkus, Edwarda Kula i ++ z pokrewieństwa.
2. Za ++ Kazimierza, Waldemara, Wiktora Długaj, Józefa Jadasz i ++ z pokrewieństwa.
PIĄTEK – 21.02.2020 –
6.30 Za ++ Wiktora, Marię, Rajmunda, Roberta, Gerarda, Marię Szołtysek, Annę, Pawła, Grzegorza Janota, Teresę, Rudolfa Luks, ++ dziadków, Mieczysława Kajpust, Rafała Stalica, Katarzynę, Roberta Kowol, ++ z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.
18.00
1. Za ++ Franciszkę, Karola Musioł, Jadwigę, Baltazara, Stanisława Mryka, Stanisława Sowa, Jana Nawrat, Stanisława Rusin, ++ z pokrewieństwa Kula i Musioł.
2. Za ++ męża Rafała Stalica w 5. rocznicę śmierci, rodziców, teściów, siostrę, i ++ z pokrewieństwa.
SOBOTA – 22.02.2020 – Święto katedry św. Piotra Apostoła
6.30 Za ++ Romana, Alojzego, Różę, Adama, Marię, Szczepana Szukała, Erykę, Romana, Agnieszkę, Franciszka, Gertrudę, Franciszka Macha, Franciszkę, Alojzego Dyrbuś, Zygmunta Mryka, Genowefę Mijacz oraz ++ z pokrewieństwa.
18.00
1. Za ++ ojca Henryka Kuchta na pamiątkę urodzin, Łucję Szołtysek, Grzegorza Krzysteczko, ++ dziadków Paździor, Kuchta, Szołtysek, Brzozok i ++ z pokrewieństwa.
2. Za ++ Kazimierza, Marię, Antoniego Strojny, Cecylię Henryka Wranik, ich rodzeństwo, Marię, Tadeusza Wranik, dziadków, Edmunda Kowol, Annę, Alojzego Kula, Tadeusza Toman i ++ z pokrewieństwa.
NIEDZIELA – 23.02.2020 – VII Niedziela Zwykła
8.00 Za + Franciszka Woźniczka od sąsiadów z ul. Powstańców Śląskich i Zabrskiej.
10.30 Za ++ Pawła Bartoszek w 2. rocznicę śmierci, Stanisława, Franciszkę, Różę Bartoszek, Marię, Jana Gawlas, Serafinę, Alojzego Długaj i ++ z pokrewieństwa.
12.00 O Boże błogosławieństwo w intencji dzieci do Chrztu Świętego: Jagoda Franczak, Franciszek Gajda, Tymon Wójcik, Maciej Sznajder, Iga Kleczka, ich rodziców i chrzestnych.
16.30 Za ++ mamę Weronikę Roter w 10. rocznicę śmierci, Wandę, Pawła Bąk, Klarę, Franciszka Roter, Teresę, Ewalda, Alfreda Hynisz i ++ z pokrewieństwa.