PORZĄDEK NABOŻEŃSTW 16 – 23 sierpień 2020

NIEDZIELA – 16.08.2020 – XX Niedziela Zwykła

8.00 Do Miłosierdzia Bożego w duchu wdzięczności za szczęśliwie przeżyte 30 lat małżeństwa Łucji i Michała Foks, z prośbą o błogosławieństwo i opiekę na dalsze lata dla całej rodziny.

10.30 Za ++ Marię, Horsta, Krystiana Koim, dziadków, ++ z pokrewieństwa Koim, Nocoń, Szołtysek, Michalski i dusze w czyśćcu cierpiące.

16.30 Za ++ Kazimierza Ratka w rocznicę śmierci, ojca Antoniego, rodziców, teściów, Eugeniusza Jagła, Emilię, Bernarda, Edwarda Bartoszek, ++ z pokrewieństwa Ratka, Krzysteczko i dusze w czyśćcu cierpiące.

PONIEDZIAŁEK – 17.08.2020 – Uroczystość św. Jacka

18.00 Za wstawiennictwem św. Rodziny z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo i światło Ducha Świętego dla Weroniki i Jakuba z okazji 1. rocznicy ślubu oraz o opiekę i zdrowie dla całej rodziny.

WTOREK – 18.08.2020 – 

6.30 Za ++ Rafała, Henryka, Elfrydę Stalica, Julię, Alojzego Draga, Gertrudę, Wincentego Kraiński, Alfreda, Bernarda Wilk, ++ dziadków i ++ z pokrewieństwa.

ŚRODA – 19.08.2020 – 

17.00 O Boże błogosławieństwo w intencji Grupy Modlitewnej św. Ojca Pio i intencjach jej powierzonych.

CZWARTEK – 20.08.2020 – Wsp. św. Bernarda

18.00 Za ++ Teresę Matula, dziadków Falkus, Matula, Nalepa, Foks, ++ z pokrewieństwa Matula, Falkus, Roj, Pilny, Michała Rosa i ++ chrzestnych.

PIĄTEK – 21.08.2020 – Wsp. św. Piusa X

18.00
1. Za ++ Franciszkę, Teodora Promny, 2 synów, synowe, wnuka Leona, Gertrudę, Annę, Józefę Mryka, Rajmunda, Marię, Wiktora Szołtysek, 2 braci i bratową Marię, Edeltraudę, Oskara Mryka, Zofię, Teodora Szołtysek, ++ kapłanów i dusze z pokrewieństwa.
2. Za + Aleksandra Marzec w 30. dzień po śmierci.

SOBOTA – 22.08.2020 – Wsp. NMP Królowej

6.30 Za ++ Marię, Wilhelma, Ignacego Bartoszek, Jana, Andrzeja, Teodora, Paulinę, Hildegardę, Waltera Muszalik, Konrada, Łucję Szołtysek, Wiktora Mazurek, Dariusza, Władysława Sarkowicz, Ulryka Galański, Eugeniusza Niedobecki, Dorotę, Stefana Piesiur, Maksymiliana, Irenę Korkus i ++ dziadków.

18.00 Za ++ Jana, Agnieszkę Morawiec w rocznicę urodzin, syna Gotfryda, Jerzego Czech w rocznicę śmierci, żony Różę i Kornelię, Piotra, Annę, Pawła Nowak, dziadków, ++ z rodzin Niestrój, Musioł, Morawiec, Paździor, Herisz, Leona Nocoń, Anetę Waniek, Roberta Kaplik, Klausa Kowalski, ++ kapłanów i dusze w czyśćcu cierpiące.

NIEDZIELA – 23.08.2020 – XXI Niedziela Zwykła

8.00 Za ++ Józefa Pakura w rocznicę śmierci, żonę Marię, Konstantynę, Szczepana Swoboda, ks. Leonarda Swoboda, Jadwigę, Łucję, Wacława Kurpas, Anielę Nocoń, ++ z pokrewieństwa Swoboda, Tabath, Teichgraber i dusze w czyśćcu cierpiące.

10.30 O Boże błogosławieństwo i opiekę Anioła Stróża w intencji rocznego dziecka Hanny Brzeskiej, jej rodziców i chrzestnych.

16.30 Za ++ Stanisława Rybka, jego rodziców, teściów, Stanisława, Gertrudę Mrozek, ++ z pokrewieństwa Rybka, Marcisz i ++ sąsiadów.