PORZĄDEK NABOŻEŃSTW 16 – 23 styczeń 2022

NIEDZIELA – 16.01.2022 – II Niedziela Zwykła

8.00 Za + Gertrudę Długaj od sąsiadów z ul. Gliwickiej i Zwycięstwa.

10.30 Do Miłosierdzia Bożego, MB Nieustającej Pomocy, św. Anny z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o błogosławieństwo Boże i zdrowie dla Anny Mryka z okazji 80. urodzin oraz opiekę Bożą dla całej rodziny.

12.00 O Boże błogosławieństwo i opiekę Aniołów Stróżów w intencji rocznego dziecka Leny Szołtysek, jej rodziców i chrzestnych.

16.30

  1. Za ++ Halinę, Alojzego Kowol, Janusza, Julię, Edwarda Głodała, Leokadię, Wacława Sztuba, Bogusława Palenga, Krzysztofa Korach, Mariannę Lewandowską, ks. Jana Kurpas, ++ dziadków, ++ z pokrewieństwa Kowol, Nocoń, Goławski i Szindler.
  2. Dziękczynna za dar życia Filipa Konopka, z prośbą o Boże błogosławieństwo dla niego, jego rodziców i chrzestnych z okazji Chrztu Świętego.

PONIEDZIAŁEK – 17.01.2022 – Wsp. św. Antoniego, opata

6.30 Za + Gertrudę Długaj w 30. dzień po śmierci.

18.00 Za ++ Gertrudę Benisz w rocznicę śmierci, męża Józefa, Kunegundę, Romana Musioł, Annę, Jana Wyciślik, Stefanię Kudelko, ++ z rodzin Benisz, Musioł i Bartoszek.

WTOREK – 18.01.2022 –

6.30 Za + Romana Korzuszek od sąsiadów z ul. Leśnej i Wolności oraz ++ córkę Julię i żonę Halinę.

18.00 O Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej z podziękowaniem za otrzymane łaski dla Marii Jałmużniak z okazji 7. rocznicy urodzin.

ŚRODA – 19.01.2022 – Wsp. św. Józefa Pelczara

6.30 Za + Alicję Szolc od Wspólnoty Różańcowej.

17.00 W intencjach Grupy Modlitewnej św. Ojca Pio.

CZWARTEK – 20.01.2022 –

6.30 Za + Alicję Szolc od koleżanek i kolegów z rocznika 1944.

18.00

  1. Za ++ Stanisława Matula na pamiątkę 80. urodzin, rodziców z obu stron, 6 braci, 3 bratowe i dusze opuszczone.
  2. Za ++ Franciszka, Teodora, Wandę, Mariana Woźniczka, Romana, Janinę, Zbigniewa Koperski, Kazimierza, Reginę Łada i dusze w czyśćcu cierpiące.

PIĄTEK – 21.01.2022 – Wsp. św. Agnieszki

6.30 Za ++ Gertrudę Długaj, Rafała Włodarz i Henryka Matula od rocznika 1942.

18.00

  1. Za ++ Ryszarda Woźnica w rocznicę śmierci, Genowefę, Antoniego, Franciszka Woźnica, Ignacego, Stanisława, Małgorzatę, Augustynę, Bronisławę Skrzypczyk, Franciszka, Teresę Froncek, Agnieszkę Krzysteczko, Henryka, Dorotę Kłos, ++ z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.
  2. Za ++ Franciszkę, Wilhelma Malik, Ernesta, Martę Słupik, Wandę, Gerarda Szołtysek, Józefa, Mariana Krawiec, Romana, Cecylię Bartoszek, Benedykta Kupka, ++ dziadków i ++ z pokrewieństwa Jachnik, Łukwiński, Kot, Pyka, Winkler i ++ kapłanów.

SOBOTA – 22.01.2022 –

6.30 Za ++ Anielę Loska w rocznicę śmierci, męża Franciszka, Rafała, Barbarę Kubicki, Pawła, Agnieszkę Loska, Franciszka, Gertrudę, Erykę, Romana, Henryka Macha, Emila, Elfrydę Kubicki, Grażynę Tomecką, ++ z pokrewieństwa Skiba Macha Rodewald.

18.00

  1. Za ++ dziadków Małgorzatę, Pawła Domin ofiarowana od wszystkich wnuków.
  2. Za ++ Rajmunda Szołtysek w rocznicę śmierci, rodziców Wiktora i Marię, 2 braci i bratową, Teodora, Franciszkę, Romana, Katarzynę, Alojzego, Kornelię, Leona Promny, Gertrudę, Józefę, Annę, Oskara, Edeltarudę Mryka, Józefa Gajdzik, ++ dziadków, Teodora, Zofię Szołtysek, ++ kapłanów i dusze w czyśćcu cierpiące.

NIEDZIELA – 23.01.2022 – III Niedziela Zwykła

8.00 Za + Leona Minkowskiego od rodzin Botor i Szczyrba.

10.30 Za ++ Różę, Franciszkę, Pawła, Stanisława Bartoszek, Serafinę, Alojzego Długaj, Marię, Jana Gawlas, Zofię, Witolda, Teodora Kornas, ++ z rodzin Pawlas, Długaj, Bartoszek i Musioł.

12.00 O Boże błogosławieństwo i opiekę Aniołów Stróżów w intencji rocznych dzieci: Eliza Skórniewska, Kinga Smorz, Wojciech Szołtysek, ich rodziców i chrzestnych.

16.30 Za ++ Bronisława Musioł w rocznicę śmierci, rodziców Augustynę, Bernarda Musioł, Adelajdę, Kazimierza Balik, szwagrów Joachima Paczuła, Jerzego Paszek, ++ dziadków, sąsiadów i ++ z pokrewieństwa.