PORZĄDEK NABOŻEŃSTW 17 – 24 luty 2019

NIEDZIELA – 17.02.2019 – VI Niedziela Zwykła

8.00 O dar życia wiecznego dla + Alojzego Mijacz w I rocznicę śmierci.

10.30 Za ++ Adelajdę, Bolesława, Andrzeja Mijacz, Michalinę, Bonifacego Rychter, ++ dziadków Mijacz i Leksy.

12.00 O Boże błogosławieństwo i opiekę Aniołów Stróżów w intencji rocznych dzieci: Filip Poborski, Liliana Niestrój, Franciszek Bober, Karol Wziętek, Natalia Musioł, ich rodziców i chrzestnych.

16.30 Za ++ Angelę, Emila, Jerzego Piszczelok, Marię, Eryka Spyra, dziadków, Dolores, Gerhata Grześka, Achilesa Związek, Jana Karwat, Pawła Kucjas, Wernera Wochnik, Zygmunta Porembski, Krzysztofa Dobrowolskiego, sąsiadów i ++ z pokrewieństwa Malcherczyk, Kucjas, Piszczelok, Spyra, ++ kapłanów i dusze w czyśćcu cierpiące.

PONIEDZIAŁEK – 18.02.2019 – 

6.30 Za + Szczepana Achtelik od sąsiadów z ulicy 27 Stycznia.

18.00
1. Za + Grzegorza Krzysteczko w 7. rocznicę śmierci, jego rodziców Henryka i Anielę.
2. Za + Michała Rosa w 4. rocznicę śmierci.

WTOREK – 19.02.2019 – 

6.30 Za ++ Gertrudę, Henryka, Edwarda Kula, Łucję, Władysława Kołodziej, ++ dziadków, Marię, Ludwika Skrzypczyk, Alojzego Paździor, ++ z pokrewieństwa i ++ kapłanów.

18.00
1. Za ++ Elżbietę Gajda na pamiątkę urodzin, męża Herberta, Grzegorza, Anielę, Henryka Krzysteczko, Eugeniusza Jagła, ++ dziadków i ++ z pokrewieństwa.
2. Za ++ Walentego, Marię Musioł, Szymona Gawlik, Jana, Pawła, Henryka Malik, Matyldę, Pawła Kot, syna Pawła, Ignacego Bartoszek, Karola, Hildegardę Golasik, Stefana Musioł, ++ dziadków, kapłanów i dusze w czyśćcu cierpiące.

ŚRODA – 20.02.2019 – 

6.30 Za ++ Wiktora, Marię, Rajmunda, Roberta, Gerarda, Marię Szołtysek, Annę, Pawła, Grzegorza Janota, Teresę, Rudolfa Luks, ++ dziadków, Mieczysława Kajpust, Rafała Stalica, Katarzynę, Roberta Kowol, ++ z rodzin Szołtysek, Janota, Kołodziej i dusze w czyśćcu cierpiące.

17.00
1. O Boże błogosławieństwo w intencji Grupy Modlitewnej św. Ojca Pio.
2. Za ++ Teresę, Jana, Ernesta, Lidię Promny, Elżbietę, Józefa Pindur, Gertrudę, Tadeusza Kaczmarski, Franciszka Mijacz, Alojzego, Grzegorza, Tadeusza Olszynka, Zofię Szołtysek i dusze w czyśćcu cierpiące.

CZWARTEK – 21.02.2019 – 

6.30 Za ++ Konrada Żymełka na pamiątkę urodzin, Pawła Bartoszek i ++ dziadków.

18.00
1. Za ++ Rafała Stalica w 4. rocznicę śmierci, rodziców, teściów i ++ z pokrewieństwa.
2. Za ++ Gertrudę, Tadeusza, Jana Grabiec, Marię, Wilhelma Rybka, Arkadiusza, Ryszarda Falkus, Edwarda Kula i ++ z pokrewieństwa.

PIĄTEK – 22.02.2019 – Święto katedry św. Piotra Apostoła

6.30 Za ++ męża Romana Szukała w rocznicę śmierci, syna Alojzego, Różę, Adama, Szczepana, Marię, Edmunda, Helenę Szukała, Agnieszkę, Franciszka, Alfonsa, Emanuela, Anielę Macha, Henryka Malik, Alfonsa Kurpas, Romana, Erykę Macha, ++ z pokrewieństwa Macha i Szukała.

18.00 
1. Za + córkę Mariolę Szymecką, męża Edwarda Kostrz, ++ z pokrewieństwa Szymecki, Kostrz, Mijacz, Mozgalik i dusze w czyśćcu cierpiące.
2. Za ++ ojca Henryka Kuchta na pamiątkę urodzin, Łucję Szołtysek, Grzegorza Krzysteczko, ++ dziadków Paździor, Kuchta, Szołtysek, Brzozok i ++ z pokrewieństwa.

SOBOTA – 23.02.2019 – Wsp. św. Polikarpa

6.30 Za ++ Ernestynę, Jana Krzysteczko w rocznicę śmierci, Annę Krzysteczko, Jadwigę, Pawła Żur, ++ z rodzin Długaj, Matula, Krzysteczko i Woźnica.

18.00
1. Za ++ Franciszkę, Karola Musioł, Jadwigę, Baltazara, Stanisława Mryka, Stanisława Sowa, Jana Nawrat, Stanisława Rusin, ++ z pokrewieństwa Kula, Musioł oraz dusze w czyśćcu cierpiące.
2. Za ++ Zofię, Emila, Adriana, Konkordię Goławski, Zofię, Pawła Harazim, 2 córki, 2 synów, synową, 4 zięciów, ++ dziadków, Józefa Rokitowski, Ignacego Nocoń, Halinę, Alojzego Kowol, Janusza Głodała i ++ z pokrewieństwa.
Po Mszy świętej: Chrzest święty – Filip Majkowski.

NIEDZIELA – 24.02.2019 – VII Niedziela Zwykła

8.00 O Boże błogosławieństwo w intencji solenizantów lutego.

10.30 Za ++ ojców internowanych do Rosji w 1945r.: Jan Gemander, Alojzy Kasperczyk, Stefan Kot, Józef Kula, Ludwik Kula, Jan Macha, Franciszek Macha, Ryszarda Macha, Wilhelm Matula, Jan Musioł, Sylwester Malcherek, Józef Mryka, Albert Nocoń, Augustyn Nuse, Paweł Pindur, Jan Promny, Teodor Promny, Jan Smorz, Maksymilian Spyra, Franciszek Swoboda, Franciszek Szołtysek, Jan Szołtysek.

12.00 Do Bożej Opatrzności, przez wstawiennictwo św. Józefa za otrzymane łaski dla Łucjana Mryki z okazji 70-tych urodzin, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo dla całej rodziny.

16.30 Za + Pawła Bartoszek w 1. rocznicę śmierci.