PORZĄDEK NABOŻEŃSTW 17 – 24 PAŹDZIERNIK 2021

NIEDZIELA – 17.10.2021 – XXIX Niedziela Zwykła

8.00 Do Miłosierdzia Bożego, MB Częstochowskiej, św. Ojca Pio jako podziękowanie za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla dalsze lata życia dla całej rodziny.

10.30 Do Trójcy Przenajświętszej, MB Szkaplerznej, św. Michała Archanioła i Wszystkich Świętych z podziękowaniem za otrzymane łaski, z przebłaganiem za popełnione grzechy i z prośbą o dalszą opiekę i błogosławieństwo dla całej rodziny z okazji 10-lecia małżeństwa.

12.00 Za parafian.

16.30 Za ++ Dominika, Łucję, Małgorzatę, Franciszka, Gertrudę, Bronisława Spadek, Józefa Pixa, Różę, Pawła, Wiktora, Zofię Mazurek, Aleksandra Marzec, Stanisławę Borowiecką, Franciszka Gizdol, Andrzeja Rożek, ++ dziadków, chrzestnych, ++ z pokrewieństwa, ++ kapłanów i dusze w czyśćcu cierpiące.

PONIEDZIAŁEK – 18.10.2021 – Święto św. Łukasza, Ewangelisty

6.30 Za ++ Tomasza, Emilię, Anielę Kowol, Andrzeja, Annę, Eugeniusza, Teresę, Zofię Kosiński, Łucję Szołtysek, Magdalenę, Benedykta Swoboda, Pawła Bartoszek, Mariana Świerkot, ++ dziadków, ++ z pokrewieństwa Szołtysek i Kowol.

1. Za ++ Jana Żymełka w rocznicę śmierci, rodziców Marię, Sylwestra, Łucję, Konrada Szołtysek, Amalię Mryka, ++ dziadków, ++ z pokrewieństwa Bartoszek, Szołtysek, Mryka, Żymełka i dusze w czyśćcu cierpiące.
  2. Za ++ Jana, Andrzeja Muszalik, Ulryka Galański, Władysława Sarkowicz, ++ dziadków i dusze w czyśćcu cierpiące.
  3. Za + Różę Mijacz w 30 dni po śmierci.

WTOREK – 19.10.2021 –

6.30 Za + Magdalenę Swoboda od Wspólnoty Różańcowej.

1. Za ++ Zofię, Wiktora, Marię, Wiesławę, Eugeniusza Słaboń, Adelajdę, Józefa Paszek, Pawła Mazurek, Ludwika, Józefa, Leona Pilny, dziadków z obu stron i dusze w czyśćcu cierpiące.
  2. Za ++ Wincentego Kraiński w 2. rocznicę śmierci, żonę Gertrudę, Franciszkę, Jana Tajnert, ich rodziców, Rafała Stalica, Franciszkę Macha, Alfreda, Bernarda Wilk, Czesława Reszel i ++ kapłanów.

ŚRODA – 20.10.2021 – Wsp. św. Jana Kantego

1. Do Bożej Opatrzności, przez wstawiennictwo MB Nieustającej Pomocy, św. Judy Tadeusza, św. Józefa dziękując za przeżyte 80 lat Hildegardy Tybor, prosząc o dar zdrowia i błogosławieństwo Boże na dalsze lata życia.
  2. Za ++ męża Czesława Tybor, brata Stefana w dniu wspomnienia jego urodzin, Henryka, Gertrudę Szołtysek, Jana, Apolonię Tybor, ++ dziadków z obu stron, ++ chrzestnych i ++ z pokrewieństwa.

17.00 W intencjach Grupy Modlitewnej św. Ojca Pio.

CZWARTEK – 21.10.2021 –

6.30 Za + Agnieszkę Roj od Wspólnoty Różańcowej.

1. Do Bożego Miłosierdzia, przez wstawiennictwo MB Fatimskiej i św. Józefa z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o zdrowie i dalszą opiekę Bożą dla całej rodziny Foks.
  2. Za ++ rodziców Wandę, Bernarda Podmarański, Zofię, Alojzego Nalepa, Waldemara Gawliczek, ++ dziadków i ++ z pokrewieństwa.

PIĄTEK – 22.10.2021 – Wsp. św. Jana Pawła II

6.30 Za ++ Jadwigę, Pawła, Cecylię Kotyczka, dziadków Kotyczka, Marię, Romana, Tomasza, Pawła Mryka, Annę, Wacława Głuch, Różę, Joachima Musioł, ++ kapłanów i dusze w czyśćcu cierpiące.

1. Za ++ Janusza Głodała w rocznicę śmierci, Julię, Edwarda Głodała, Halinę, Alojzego Kowol, Bogusława Palenga, ks. Jana Kurpas, ++ dziadków Kowol, Głodała, Góralski oraz ++ z rodzin Sztuba, Kowol, Goławski, Nocoń i Szindler.
  2. Za ++ Marię, Teklę, Jana Poloczek, Cecylię Kasperczyk, Agnieszkę, Franciszka Myśliwiec, Alojzego, Cecylię Szymura, Bernarda, Różę Tilke, Emilię Bartoszek, męża i syna, Teresę, Rudolfa Luks, Bogdana, Jadwigę, Mieczysława Danowski i ++ z pokrewieństwa.

SOBOTA – 23.10.2021 –

6.30 Za ++ Tomasza, Rozalię Pyka, Stefana, Konrada Długaj, Konstantego, Zofię Długaj, 6 synów, synową Elżbietę, Karola Strzoda, Jana Lenża, ++ z pokrewieństwa Długaj, Bednarczyk, Kowol i Achtelik.

1. W podziękowaniu za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo i wstawiennictwo patrona dla Józefa Skiba z okazji 2. urodzin.
  2. Za ++ ojca Pawła Domin w rocznicę śmierci oraz mamę Małgorzatę na pamiątkę urodzin.

NIEDZIELA – 24.10.2021 – XXX Niedziela Zwykła

8.00 Za + Alojzego Szołtysek w rocznicę śmierci oraz ++ rodziców Marię i Romana.

10.30 Za + Magdalenę Swoboda od sąsiadów z ul. Zwycięstwa i Krótkiej.

1. O Boże błogosławieństwo w intencji dzieci do Chrztu Świętego: Teresa Fick, Mia Lisowicz, ich rodziców i chrzestnych.
  2. Dziękczynna za otrzymane łaski z okazji 50-lecia działalności Koła Gospodyń Wiejskich w Paniowkach, z prośbą o dalszą opiekę, błogosławieństwo i wstawiennictwo św.Marty.

16.30 Za ++ Rafała, Elfrydę Kasperczyk, Hermana, Marię Bartoszek, Augustyna, Katarzynę Kasperczyk, Bogusława Szczepański, Lidię Promny, Marię, Franciszka Jędryczka, Martę, Pawła Wójcik i ++ z pokrewieństwa.