PORZĄDEK NABOŻEŃSTW 18 – 25 grudzień 2022

NIEDZIELA – 18.12.2022 – IV Niedziela Adwentu

8.00 Za + Janusza Promny od sąsiadów z ul. Dworskiej, Krótkiej, Działkowej, Dębowej i Ogrodowej.

10.30 Za + Renatę Podsiadło w 2. rocznicę śmierci, rodziców Różę i Henryka Jonda, brata Eugeniusza, teściów Helenę i Józefa Podsiadło, Elżbietę Krawczyk oraz ++ z pokrewieństwa.

12.00 Do Opatrzności Bożej i Aniołów Stróżów w intencji rocznych dzieci: Dawid Żur, Mikołaj Szołtysek, ich rodziców i chrzestnych.
Po Mszy św.: Chrzest Święty – Henryk Loskot.

16.30 Za ++ Tadeusza Wranik, siostrę Marię, rodziców, teściów, Irenę, Kazimierza Strojny, Irenę, Jerzego Omozik, ++ z pokrewieństwa.

PONIEDZIAŁEK – 19.12.2022 –

1. Za ++ Wiktora Mazurek na pamiątkę urodzin, rodziców, teściów, dziadków, ++ z rodzin Mazurek, Bartoszek, Szołtysek, Muszalik, Spadek i Malcherek.
2. Za ++ Julię, Wincentego Kołodziej, Hildegardę, Alfonsa, Emę, Huberta Kurpas, Romana, Alojzego, Adama, Różę, Marię, Szczepana Szukała, Agnieszkę, Franciszka Macha i ++ z pokrewieństwa.

WTOREK – 20.12.2022 –

6.30 Za + Teresę Nocoń w 30. dzień po śmierci.

18.00 Za ++ Agnieszkę Alojzego Mryka, rodziców i rodzeństwo z obu stron, Bernarda Mryka, ++ z rodzin Mryka, Zegartowski, Gajda, Mijacz, Janko oraz dusze w czyśćcu cierpiące.

ŚRODA – 21.12.2022 –

1. W intencjach Grupy Modlitewnej św. Ojca Pio.
2. Do Miłosierdzia Bożego, MB Nieustającej Pomocy, św. Barbary z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o błogosławieństwo Boże i zdrowie dla Alojzego Szymura z okazji 80. rocznicy urodzin oraz opiekę i błogosławieństwo Boże dla całej rodziny.

CZWARTEK – 22.12.2022 –

6.30 Za ++ Alfreda, Edytę, Ryszarda, Martę, Romana Teichgraber, Gertrudę, Franciszka Włodarz, Jadwigę, Antoniego Finke, Małgorzatę, Jerzego Swoboda, ++ dziadków, Agnieszkę, Franciszka Mijacz, Edwarda Owczarek, ++ kapłanów, ++ z pokrewieństwa Włodarz, Swoboda, Pakura i Teichgraber.

1. Za ++ Tomasza, Emilię, Anielę Kowol, Józefa, Elżbietę, Bernarda, Franciszkę Matula, ++ z pokrewieństwa, Sylwię Juraszek, ++ kapłanów i dusze w czyśćcu cierpiące.
2. Za ++ Pawła, Marię Pyka, Benedykta, Ryszarda, Dorotę Kupka, Katarzynę Koźlik, Alojzego, Leona, Kornelię Promny, ++ dziadków, Tadeusza, Renatę Pyka, Józefa Krawiec, Jana, Teresę Żymełka, ++ z rodzin Pyka, Jachnik, Malik i Łukwiński.

PIĄTEK – 23.12.2022 –

6.30 Za ++ rodziców Zbigniewa w rocznicę śmierci, Anielę Romik, Luizę, Emila Piszczelok, brata Grzegorza, Michała Rosa, dziadków, ++ z pokrewieństwa oraz dusze w czyśćcu cierpiące.

1. Za ++ Romana Musioł w rocznicę śmierci, żonę Kunegundę, rodziców Florentynę, Teodora Musioł, teściów Gertrudę, Józefa Benisz, Jana, Annę Wyciślik, Stefanię Kudelko, ++ z rodzin Musioł, Benisz i Bartoszek.
2. Za + Gertrudę Długaj w 1. rocznicę śmierci.

SOBOTA – 24.12.2022 –

6.30 Za ++ Franciszkę, Stanisława, Pawła, Różę Bartoszek, Marię, Jana Gawlas, Serafinę, Alojzego Długaj, Zofię, Witolda, Teodora Kornas, Anielę Słomka, ++ z pokrewieństwa Bartoszek, Długaj, Pawlas i Musioł.

24.00 Pasterka za parafian.

NIEDZIELA – 25.12.2022 – Uroczystość Narodzenia Pańskiego

8.00 Za solenizantów grudnia.

10.30 Za + Alicję Szolc w 1. rocznicę śmierci i + męża Stanisława.

12.00 Za + Romana Korzuszek w 1. rocznicę śmierci, ++ Halinę, Julię i Waldemara Korzuszek.

16.30 Za + Janinę Piela w 3. rocznicę śmierci.