PORZĄDEK NABOŻEŃSTW 18 – 25 październik 2020

NIEDZIELA – 18.10.2020 – XXIX Niedziela Zwykła

8.00

10.30 Za + Grażynę Tomecką od Koła Gospodyń Wiejskich.

12.00
1. Do Miłosierdzia Bożego, św. Józefa z podziękowaniem za otrzymane łaski w małżeństwie, z prośbą o zdrowie, błogosławieństwo Boże i Dary Ducha Świętego dla całej rodziny.
2. Za ++ rodziców Łucję, Konrada Szołtysek, Ernestynę, Jerzego Szczyrba, Jana Żymełka, Franciszka Kozubek, ++ dziadków i ++ z pokrewieństwa.

16.30  Za ++ Janusza Głodała w rocznicę śmierci, Julię, Edwarda Głodała, Halinę, Alojzego Kowol, Bogusława Palenga, ks. Jana Kurpas, dziadków Kowol, Głodała, Góralski, ++ z rodzin Sztuba, Kowol, Goławski, Nocoń, Szindler i Grzywok.

PONIEDZIAŁEK – 19.10.2020 – 

6.30 

18.00
1. Za ++ Jana Żymełka w rocznicę śmierci, rodziców Marię, Sylwestra, Łucję, Konrada Szołtysek, Amalię Mryka, ++ dziadków i ++ z pokrewieństwa.
2. Za ++ Jana, Andrzeja Muszalik, Ulryka Galański, Władysława Sarkowicz, ++ dziadków i ++ z pokrewieństwa.
3. Za ++ Wincentego Kraiński w 1. rocznicę śmierci i żonę Gertrudę.

WTOREK – 20.10.2020 – Wsp. św. Jana Kantego

6.30 Za ++ Stefana Szołtysek w dniu wspomnienia jego urodzin, rodziców Henryka i Gertrudę, rodziców chrzestnych, Czesława Tybor, Gerarda Przybycin, ++ dziadków z obu stron, kapłanów i ++ z pokrewieństwa.

18.00
1. Za + Edmunda Jachnik od kolegów z pracy KWK Makoszowy.
2. Za + Wojtka Wróblewskiego od koleżanek i kolegów z rocznika 1977.

ŚRODA – 21.10.2020 – 

6.30 Za ++ Tomasza, Emilię, Anielę Kowol, Andrzeja, Annę, Eugeniusza Kosiński, Łucję Szołtysek, Benedykta Swoboda, Pawła Bartoszek, Mariana Swierkot, ++ dziadków, ++ z pokrewieństwa Szołtysek i Kowol.

17.00
1. O Boże błogosławieństwo w intencji Grupy Modlitewnej św. Ojca Pio i intencjach jej powierzonych.
2. Za ++ Jadwigę, Pawła Kotyczka, dziadków Kotyczka, Marię, Romana, Tomasza Mryka, Annę, Wacława Głuch, Różę, Joachima Musioł, Wilhelma Rak, ++ kapłanów i dusze w czyśćcu cierpiące.

CZWARTEK – 22.10.2020 – Wsp. św. Jana Pawła II

6.30

18.00
1. Za ++ Alojzego, Wiktora, Józefę, Agnieszkę, Marię, Wincentego, Julię, Władysława, Łucję Kołodziej, Jana, Rozalię, Emilię Stefana, Magdalenę Stachura, Elżbietę, Wilhelma Długaj, Małgorzatę, Pawła Swoboda, Annę, Pawła Janota, Monikę, Konrada Hawełka, Agnieszkę, Wiktora Morgała i dusze w czyśćcu cierpiące.
2. Do Miłosierdzia Bożego, MB Nieustającej Pomocy z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie, Boże błogosławieństwo o dalszą opiekę w rodzinie Musioł.

PIĄTEK – 23.10.2020 – 

6.30 Za ++ Tomasza, Rozalię Pyka, Konrada Długaj, Konstantego, Zofię, 6 synów, synową Elżbietę, Waldemara, Kazimierza Długaj, Annę, Franciszka, Zygmunta Kowol, Martę Szczepana Achtelik, Marię Pilny, Karola Strzoda, Jana Lenża, ++ z pokrewieństwa Pyka, Długaj i Kula.

15.00
Ślub: Piotr Skalec – Agnieszka Kurzeja.

18.00
1. Za ++ Alojzego, Annę Kula, Jana, Joannę, Pelagię Warzecha, ++ dziadków, Wincentego, Zofię Nocoń, Irenę Ruda, Henryka, Cecylię Wranik, Pawła, Teresę Rybka, ++ z pokrewieństwa Kula, Krzysteczko i Warzecha.
2. Za ++ Łucję Szołtysek w 5. rocznicę śmierci, Benedykta Szołtysek w 20. rocznicę śmierci, Henryka, Gertrudę, Szczepana Gemander, Annę Władarz, Marię Szołtysek, Joannę Nocoń, Ewę Sylwester, ++ z rodzin Szołtysek, Władarz, Gemander oraz dusze opuszczone.

SOBOTA – 24.10.2020 – 

6.30 Za ++ mamę Elfrydę Kubicki na pamiątkę urodzin, ojca Emila, Agnieszkę, Pawła Loska, Kunegundę, Jana Hirsz, Anielę, Franciszka Loska, ++ z rodzin Kubicki i Hirsz.

16.00 Do Bożej Opatrzności, MB Różańcowej, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla rocznika 1960.

18.00
1. Za ++ Franciszkę, Karola Musioł, Jadwigę, Baltazara, Stanisława Mryka, Gertrudę, Stanisława Sowa, Jana Nawrat, Stanisława Rusin, ++ z pokrewieństwa Kula, Musioł oraz dusze w czyśćcu cierpiące.
2. Za ++ Tadeusza Wranik, jego rodziców, siostrę, szwagra, Henryka, Katarzynę Lazar, Irenę Omozik, Mariana Leszek, Eugeniusza Jarczyk, Andrzeja Talecki, ++ dziadków, chrzestnych, ++ z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.

NIEDZIELA – 25.10.2020 – XXX Niedziela Zwykła

8.00 O Boże błogosławieństwo w intencji solenizantów października.

10.30
1. Do Miłosierdzia Bożego, MB Nieustającej Pomocy, przez wstawiennictwo św. Józefa z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo z okazji 60. rocznicy ślubu Cecylii i Romualda Foks oraz opiekę dla całej rodziny.
2. Do Miłosierdzia Bożego, MB Różańcowej z podziękowaniem za otrzymane łaski z okazji 50. rocznicy ślubu Róży i Edwarda Pierchała, z prośbą o błogosławieństwo i opiekę na dalsze lata dla całej rodziny.

12.00 O Boże błogosławieństwo w intencji dziecka do Chrztu Świętego Laury Domagała, jej rodziców i chrzestnych.

16.30 Za ++ Piotra Nowak na pamiątkę urodzin, Annę, Pawła Nowak, Jana Morawiec w rocznicę śmierci, Agnieszkę, Gotfryda Morawiec, dziadków, Różę, Jerzego Czech, Roberta Kaplik, Klausa Kowalski, Leona Nocoń, Anetę Waniek, ++ z rodzin Niestrój, Musioł, Morawiec, Paździor, Herisz, ++ kapłanów i dusze w czyśćcu cierpiące.