PORZĄDEK NABOŻEŃSTW 19 – 26 czerwiec 2022

NIEDZIELA – 19.06.2022 – XII Niedziela Zwykła

8.00 Za ++ Grażynę Tomecką na pamiątkę urodzin, Erykę, Romana, Henryka Macha, Florentynę, Leopolda, Stefana Tomecki, ++ dziadków, ++ z rodzin Loska, Duda, Bryłka i Roj.

10.30 Za ++ Różę, Henryka, Eugeniusza Jonda, Renatę Podsiadło, ++ rodziców i dusze w czyśćcu cierpiące.

12.00 Za parafian.

16.30 Za ++ Dariusza, Romana, Ryszarda, Edmunda, Waleskę Jendrychowski, Konrada, Marię, Eryka, Pawła Sobczyk, Elżbietę, Zygmunta, Kazimierza Giełda, Sybilę Koczuła, Henryka Stareczek, ++ dziadków, ++ z rodzin Jendrychowski, Sobczyk i Roj.

 

PONIEDZIAŁEK – 20.06.2022 –

6.30 Za ++ Tomasza, Pawła, Romana, Marię Mryka, Martę, Wincentego Chwiołka, Krystynę, Ewalda Kaczmarczyk, Łucję, Ludwika, Leona Pilny, Jadwigę, Pawła Kotyczka, Alfreda, Bernarda Wilk, Mariana Gonsior, Teresę, Bernarda Ciupka, Ewalda Brosz i ++ z pokrewieństwa.

18.00
1. Za ++ Martę, Pawła Musioł na pamiątkę urodzin, Jana Musioł, Stanisława Wróblewskiego, syna Wojciecha, Jolantę Mryka, Mariana Urbańczyk, ks. Henryka Sajdoka, ++ dziadków, ++ z pokrewieństwa Musioł, Fajkis, Szołtysek, Mika, Mryka, Żymełka i ++ kapłanów. 
2. Za ++ Agnieszkę, Franciszka Myśliwiec, Cecylię, Alojzego Szymura, Różę, Bernarda Tilke, Emilię Bartoszek, męża i syna, Bogdana Danowski, ++ rodziców, Teresę, Rudolfa Luks, Marię, Teklę, Jana Poloczek, Cecylię Kasperczyk i ++ z pokrewieństwa.

 

WTOREK – 21.06.2022 – Wsp. św. Alojzego Gonzagi

6.30 Za ++ Jana, Kunegundę Hirsz, Erwina Nocoń, Zofię Długaj, Jana, Wandę Kisiela, Ilonę Laczek, ++ dziadków Swoboda, Nocoń, Hirsz i Kisiela.

18.00 Za ++ Pawła Matula, Teresę, Nikodema, Grzegorza Fajkis, Henryka Berg, ++ dziadków, chrzestnych, ++ z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.

 

ŚRODA – 22.06.2022 –

6.30 Za ++ Piotra, Agnieszkę, Franciszka Roj, Ludwika, Janinę Kowol, Rafała Nocoń, ++ dziadków, chrzestnych, kapłanów, ++ z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.

17.00
1. Za ++ Gerarda Szołtysek w rocznicę śmierci, żonę Marię, rodziców, dziadków, braci, szwagrów, szwagierki, Helenę, Bronisława, Ryszarda Delimat,++ z pokrewieństwa.
2. Za ++ Marię Strzyżewską na pamiątkę urodzin, męża Franciszka, wnuczkę Dorotkę, Anastazję, Franciszka Blaszczok, Konstantego, Franciszka Niestrój, Gertrudę, Antoniego, Jerzego, Antoniego Krzysteczko, Henryka Kochut i dusze w czyśćcu cierpiące.

 

CZWARTEK – 23.06.2022 – Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela

6.30 Za ++ Annę, Pawła, Grzegorza Janota, Teresę, Norberta Matula, rodziców, rodzeństwo z obu stron, Michała Rosa, Teresę, Rudolfa Luks, ks. Jana Kurpas, Wiktorię Pilny, ++ z pokrewieństwa, ++ kapłanów, siostry zakonne i dusze w czyśćcu cierpiące.

18.00
1. O Boże błogosławieństwo i opiekę Aniołów Stróżów dla dzieci Hani, Soni i Rafała.
2. Za ++ Pawła Bartoszek, Weronikę, Ryszarda, Cecylię, Romana Bartoszek, Gertrudę, Izydora, Józefa Cholewa, ++ dziadków, Henryka Janoszczyk, Helenę, Konrada Żymełka i ++ z pokrewieństwa.

 

PIĄTEK – 24.06.2022 – Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa

6.30 Za ++ Alojzego Roj w rocznicę śmierci, syna Pawła, rodziców, teściów, dziadków z obu stron, siostry, szwagrów, braci, bratowe, Erykę, Konrada Papkala, ++ z pokrewieństwa Roj, Jachnik, Bujara, Chwiołka, Kołodziej, Fajkis, Malina i dusze w czyśćcu cierpiące.

8.00 W intencji uczniów, nauczycieli, wychowawców i pracowników Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Paniówkach jako dziękczynienie za cały rok szkolny i prośba o błogosławieństwo na czas wakacji.

18.00
1. Za ++ Teresę Luks w rocznicę śmierci, męża Rudolfa, ++ dziadków, Annę, Pawła Janota, Annę, Herberta Luks, Mariannę, Władysława Masłocha, Jacka Barańczyk, ++ z rodzin Luks, Janota, Masłocha, Kołodziej i dusze w czyśćcu cierpiące.
2. Za ++ Marię, Wilhelma Rybka, Tadeusza, Gertrudę, Jana Grabiec, Arkadiusza, Ryszarda Falkus, Edwarda Kula, Jana Majowskiego, ++ z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.

 

SOBOTA – 25.06.2022 – Wsp. Niepokalanego Serca Maryi

6.30
1. Za ++ Franciszkę Krzysteczko w 5. rocznicę śmierci, męża Józefa, syna Jana i ++ rodziców z obu stron.
2. W intencji pielgrzymów wyruszających na Jasną Górę.

18.00 Za ++ rodziców Józefa, Gertrudę, Hermana Matula, Sebastiana, Jana Wróbel, Pawła, Magdalenę Wyrobek, Lidię Lauterbach, Zdzisława, Teresę Michoń, ++ dziadków i dusze w czyśćcu cierpiące.

 

NIEDZIELA – 26.06.2022 – XIII Niedziela Zwykła

8.00 Do Bożej Opatrzności, MB Nieustającej Pomocy jako podziękowanie za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo w rodzinie Danuty i Rafała Majowskich.

10.30 Za solenizantów czerwca.

12.00 Do Miłosierdzia Bożego, za wstawiennictwem MB Nieustającej Pomocy, św. Ojca Pio w duchu wdzięczności za wszelkie otrzymane łaski, z prośbą o błogosławieństwo Boże, łaskę zdrowia, opiekę Matki Bożej dla Cecylii Kowol z okazji 60. urodzin.

16.30 Za + tatę Aleksandra Marzec.