PORZĄDEK NABOŻEŃSTW 19 – 26 grudzień 2021
18 grudnia 2021 Intencje mszalne

NIEDZIELA – 19.12.2021 – IV Niedziela Adwentu

8.00 Za + Józefa Backiego od rodzin Drzazga i Głuszczuk.

10.30 Do Miłosierdzia Bożego, św. Agnieszki w duchu wdzięczności za szczęśliwie przeżyte 90 lat Agnieszki Promny, z prośbą o błogosławieństwo Boże, zdrowie i opiekę na dalsze lata dla niej i całej rodziny.

12.00 O Boże błogosławieństwo i opiekę Anioła Stróża w intencji rocznego dziecka Florentyny Garcorz, jej rodziców i chrzestnych.

16.30 Za ++ Tadeusza Wranik, siostrę Marię, rodziców, teściów, szwagra, dziadków, rodziców chrzestnych, ++ z pokrewieństwa, sąsiadów i dusze w czyśćcu cierpiące.

PONIEDZIAŁEK – 20.12.2021 –

6.30 Za ++ Julię, Wincentego Kołodziej, Romana, Alojzego, Adama, Różę, Marię, Szczepana Szukała, Alfonsa, Emę, Huberta Kurpas, Agnieszkę, Franciszka Macha i ++ z pokrewieństwa.

1. Za ++ Agnieszkę, Alojzego Mryka, rodziców, rodzeństwo z obu stron, ++ z rodzin Mryka, Karwat, Mijacz, Gajda oraz dusze w czyśćcu cierpiące.
  2. Za ++ Wilhelma, Erykę Musioł, Jana, Annę Musioł, Karola, Jadwigę Pyka i ++ z pokrewieństwa Hahn.

WTOREK – 21.12.2021 –

1. Za ++ Danutę Kobier, Renatę Podsiadło, Leona Skiba, Józefa Nocoń od koleżanek i kolegów z rocznika 1956.
  2. Za + ks. Zbigniewa Glenca.

18.00 Za ++ ojca Tomasza na pamiątkę 100. urodzin, Emilię, Anielę Kowol, Józefa, Elżbietę, Bernarda, Franciszkę Matula, ++ dziadków, ++ z pokrewieństwa, Sylwię Juraszek, ++ kapłanów i dusze w czyśćcu cierpiące.

ŚRODA – 22.12.2021 –

6.30 Za ++ Alfreda, Ryszarda, Martę, Romana Teichgraber, Gertrudę, Franciszka Włodarz, Jadwigę, Antoniego Finke, Małgorzatę, Jerzego Swoboda, Ericha Burghammer, Magdalenę, Benedykta Swoboda, Agnieszkę, Franciszka Mijacz, Edwarda Owczarek, ++ dziadków, kapłanów, sąsiadów i ++ z pokrewieństwa Włodarz, Swoboda, Pakura i Teichgraber.

1. Za ++ Pawła, Marię Pyka, Benedykta, Ryszarda, Dorotę Kupka, Katarzynę Koźlik, ++ dziadków, Alojzego, Leona, Kornelię Promny, Tadeusza, Renatę Pyka, Józefa Krawiec, Jana, Teresę Żymełka, ++ z rodzin Pyka, Jachnik, Łukwiński i Malik.
  2. Za ++ Leona, Małgorzatę Krzysteczko, Stanisława, Zbigniewa, Jacka Sakowicz, Gertrudę, Pawła Swoboda, Helenę, Herberta Szołtysek oraz ++ z rodzin Krzysteczko, Kula, Nocoń i Kubosz.

CZWARTEK – 23.12.2021 –

6.30 Za + Hildegardę Mijacz od sąsiadów z ul. Działkowej.

1. Za ++ ojca Zbigniewa Romik w rocznicę śmierci, mamę Anielę, brata Grzegorza, ojca Emila Piszczelok, Michała Rosa, ++ dziadków, ++ z pokrewieństwa oraz dusze w czyśćcu cierpiące.
  2. Za ++ Romana Musioł w rocznicę śmierci, żonę Kunegundę, ++ rodziców, teściów Musioł, Benisz, Jana, Annę Wyciślik, Stefanię Kudelko, ++ z pokrewieństwa Musioł, Benisz i Bartoszek.

PIĄTEK – 24.12.2021 –

6.30 Za ++ Franciszkę Bartoszek w rocznicę śmierci, Pawła, Różę, Stanisława Bartoszek, Serafinę, Alojzego Długaj, Marię, Jana Gawlas, ++ z rodzin Bartoszek, Długaj, Pawlas, Musioł, Gawlas i Kornas.

24.00 Pasterka za parafian.

SOBOTA – 25.12.2021 – Uroczystość Narodzenia Pańskiego

8.00 Za + Jadwigę Mijacz w 30. dzień po śmierci.

10.30 Za ++ ojca Sylwestra na pamiątkę 90. urodzin, mamę Marię, brata Jana Żymełka, Amalię, Marcelę, Augustyna Mryka, Wiktora, Bronisławę Żymełka, ++ z pokrewieństwa Musioł, Mryka i Żymełka.

12.00 Za + Leona Minkowskiego w 30. dzień po śmierci.

16.30 Za + Janinę Piela w 2. rocznicę śmierci.

NIEDZIELA – 26.12.2021 – Święto Świętej Rodziny

8.00 Za solenizantów grudnia.

10.30 Z okazji 18. urodzin Kingi Botor z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie, Boże błogosławieństwo i potrzebne Dary Ducha Świętego na całe dorosłe życie.

12.00 Za parafian.

16.30 Za ++ Ryszarda Kupka w rocznicę śmierci, żonę Dorotę, ojca Benedykta, Elżbietę, Franciszka, Leona Dubiel, Zofię Cenkalik i ++ z pokrewieństwa.