PORZĄDEK NABOŻEŃSTW 19 – 26 lipiec 2020

NIEDZIELA – 19.07.2020 – XVI Niedziela Zwykła

8.00 Za ++ Dorotę Kupka w rocznicę śmierci, męża Ryszarda Kupka, Elżbietę, Franciszka, Leona Dubiel, Benedykta Kupka, Zofię Cenkalik, Mariusza, Józefa Borczyk i ++ z pokrewieństwa.

10.30 O Boże błogosławieństwo w intencji dziecka do Chrztu Świętego Marii Wróbel, jej rodziców i chrzestnych.

16.30
1. Za ++ Annę, Franciszka Szołtysek, córkę Helenę, Gerarda Smolorz.
2. Za + Urszulę Tabath w 30. dzień po śmierci.

PONIEDZIAŁEK – 20.07.2020 – 

18.00 Za ++ Marię, Antoniego, Oskara Kowol, Wiktora, Annę, Wiktora Piszczelok, 2 synów, synową Magdalenę, Henryka Nieradzik, ++ dziadków, Jana, Gerdę Grzywok, Justynę Rybka, ++ z pokrewieństwa Kowol, Piszczelok i dusze w czyśćcu cierpiące.

WTOREK – 21.07.2020 – 

6.30 Za ++ Henryka, Gertrudę, Edwarda Kula, Romualda, Annę Wodara, ++ dziadków i ++ z pokrewieństwa.

ŚRODA – 22.07.2020 – Wsp. św. Marii Magdaleny

17.00 Za ++ Alfreda Gancarczyk w rocznicę śmierci, żonę Marię, ++ rodziców, Benedykta, Rafała Nocoń, Grzegorza Krzysteczko.

CZWARTEK – 23.07.2020 – Święto św. Brygidy

18.00 Za ++ Józefa, Martę, Gertrudę Woźnica, Jana, Marię, Józefa Pawlas, Anielę, Zbigniewa, Grzegorza Romik, Pawła Malik, Andrzeja Rożek, Michała Rosa, Stefana Kurpas, ++ dziadków, chrzestnych, sąsiadów, kapłanów, nauczycieli, ++ z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.

PIĄTEK – 24.07.2020 – Wsp. św. Kingi

18.00 Za ++ Zofię, Pawła Musioł, Romana, Otylię Jachnik, Alojzego, Kornelię, Leona Promny, Marię, Pawła Pyka, Józefa, Irenę Furgoł, ++ dziadków, ++ z pokrewieństwa Musioł, Jachnik, Łukwiński i Malik.

SOBOTA – 25.07.2020 – Święto św. Jakuba

6.30 Za ++ Alfreda Michalskiego w rocznicę śmierci, żonę Łucję, rodziców, teściów, chrzestnych, ++ z rodzin Mizera, Michalski, Pyka, Żymełka, Gancarczyk, Gabor i dusze w czyśćcu cierpiące.

18.00 Za ++ Mariana, Otylię, Wincentego Organiściok, Rozalię, Wilhelma, Joachima, Alojzego, Elfrydę Szołtysek, Marię, Franciszka Fajkis, Justynę, Wiktora Szołtysek, Marcina Promny, ++ z pokrewieństwa Szołtysek, Fajkis, Musioł, Mika, Organiściok i ++ kapłanów.

NIEDZIELA – 26.07.2020 – XVII Niedziela Zwykła

8.00 O Boże błogosławieństwo w intencji solenizantów lipca.

10.30
1. Do Opatrzności Bożej, za wstawiennictwem MB Królowej Rodzin jako podziękowanie za 50 lat małżeństwa, z prośbą o błogosławieństwo Boże i zdrowie na następne lata w intencji Magdaleny i Wiktora Gajda.
2. O opiekę Anioła Stróża dla dziecka Zofii Janota oraz o Boże błogosławieństwo dla całej rodziny.

16.30
1. Za ++ Łucję, Franciszka, Herberta Musioł, Różę, Pawła, Wiktora, Zofię Mazurek, Dominika Spadek, ++ dziadków Musioł, Swoboda, Mazurek, Kaszek i ++ z pokrewieństwa.
2. Do Opatrzności Bożej, MB Nieustającej Pomocy, św. Barbary jako podziękowanie za 30 lat małżeństwa Elżbiety i Jerzego Janoszczyk, z prośbą o dalszą opiekę Bożą, błogosławieństwo i zdrowie dla całej rodziny.