PORZĄDEK NABOŻEŃSTW 19 – 26 luty 2023

NIEDZIELA – 19.02.2023 – VII Niedziela Zwykła

8.00 Za + Anielę Słomka od sąsiadów z ul. Działkowej.

10.30 Za ++ Leokadię i Juliana Skonieczko, Kasię Styszko i dusze w czyśćcu cierpiące.

12.00 Do Bożej Opatrzności dziękczynienie za otrzymane łaski, z prośbą o błogosławieństwo dla Poli z okazji roczku, brata Bartka, rodziców i chrzestnych.

16.30 Dziękczynna za dar życia i otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo z okazji 60. urodzin Bronisława Waluga oraz o opiekę Matki Bożej dla córek z rodzinami.

 

PONIEDZIAŁEK – 20.02.2023 –

6.30 Za ++ Adelajdę, Bolesława, Andrzeja Mijacz, Michalinę, Bonifacego Rychter, Piotra Kołodziej, Małgorzatę Domin, ++ dziadków Mijacz i Leksy.

18.00 Za ++ Gertrudę, Tadeusza, Jana Grabiec, Marię, Wilhelma Rybka, Arkadiusza, Ryszarda Falkus, Edwarda Kula, Jana Majowskiego, ++ z pokrewieństwa Szołtysek i Rybka.

 

WTOREK – 21.02.2023 –

6.30 Za ++ Rafała Stalica w 8. rocznicę śmierci, Julię, Alojzego Draga, Józefa, Balbinę Kot, Elfrydę, Henryka Stalica, Gertrudę, Wincentego Kraiński, Alfreda, Bernarda Wilk, Franciszkę Macha i dusze w czyśćcu cierpiące.

18.00 Za ++ Franciszkę, Karola Musioł, Jadwigę, Baltazara, Stanisława Mryka, Gertrudę, Stanisława Sowa, Teresę, Jana Nawrat, Stanisława Rusin, Leona Minkowski, ++ z pokrewieństwa Kula i Musioł.

 

ŚRODA – 22.02.2023 – Popielec

6.30 Za ++ Weronikę Krzysteczko w 1. rocznicę śmierci, męża Edmunda, rodziców Marię, Romana Buda, teściów Anielę, Ignacego Krzysteczko, ++ z pokrewieństwa Hawlicki, Kosiorowski i Bzdręga.

17.00 Za ++ Walentego, Marię Musioł, Szymona, Łucję, Maksymiliana Gawlik, Pawła, Matyldę Kot, syna Pawła, Jana, Pawła, Henryka Malik, Ignacego Bartoszek, Hildegardę, Karola Golasik, Stefana Musioł, ++ dziadków i ++ z pokrewieństwa.

19.00 Za ++ Romana, Katarzynę Promny, dziadków z obu stron, Jadwigę, Ludwika Szołdra, Gertrudę, Alojzego Mansfeld, rodziców chrzestnych, sąsiadów, ++ z pokrewieństwa Mijacz, Promny i Szołtysek.

 

CZWARTEK – 23.02.2023 –

6.30 Za ++ Ludwika, Łucję, Leona, Marię, Franciszka, Józefa Pilny, Martę, Wincentego Chwiołka, Krystynę, Ewalda Kaczmarczyk, Tomasza Mryka, Adelajdę, Józefa Paszek i ++ z pokrewieństwa.

18.00 Za ++ Zofię, Emila, Konkordię, Adriana Goławski, Zofię, Pawła Harazim, 2 córki, 2 synów, 2 synowe, 4 zięciów, ++ dziadków, Józefa Rokitowski, Marię, Ignacego, Rafała Nocoń, Halinę, Alojzego Kowol i ++ z pokrewieństwa.

 

PIĄTEK – 24.02.2023 –

6.30 Za ++ Wiktora, Marię, Rajmunda, Roberta, Gerarda, Marię Szołtysek, Annę, Pawła, Grzegorza Janota, Teresę, Rudolfa Luks, ++ dziadków, Zofię, Mieczysława Kajpust, Rafała Stalica, Katarzynę, Roberta Kowol, ++ z pokrewieństwa Szołtysek, Janota, Kołodziej i dusze w czyśćcu cierpiące.

18.00 Za ++ Henryka, Gertrudę, Stefana Szołtysek, Czesława, Jana, Apolonię Tybor, Gerarda Przybycin, dziadków, Jana, Martę, Teodora, Zofię Szołtysek, Franciszka Rybka, Romana, Anielę Fajkis, Jana, Agnieszkę Morawiec, ++ kapłanów i dusze w czyśćcu cierpiące.

 

SOBOTA – 25.02.2023 –

6.30 Za + Józefa Wiśniewskiego, ++ z rodzin Wiśniewski, Kucharczyk, Backi i Woźnica.

18.00 Za ++ Elfrydę Szołtysek w rocznicę śmierci, Alojzego, Rozalię, Wilhelma, Joachima Szołtysek, Wincentego, Otylię, Mariana Organiściok, Antoniego, Kornelię, Tomasza Karcz, ++ z pokrewieństwa Szołtysek, Organiściok, Swoboda, Skutela, Kot i Matula.

 

NIEDZIELA – 26.02.2023 – I Niedziela Wielkiego Postu

8.00 O Boże błogosławieństwo w intencji solenizantów lutego.

10.30 Do Miłosierdzia Bożego, przez wstawiennictwo MB Nieustającej Pomocy z podziękowaniem za przeżyte 80 lat Róży Malik, z prośbą o błogosławieństwo i opiekę dla całej rodziny.

12.00 O Boże błogosławieństwo w intencji dzieci do Chrztu Świętego: Aleksander Nocoń, Hanna Bielska, Hanna Stylec, Klara Paszek, ich rodziców i chrzestnych.

16.30 Za ++ Pawła Bartoszek i Alojzego Długaj w rocznicę śmierci, Serafinę Długaj, Różę, Stanisława Bartoszek, Marię, Jana Gawlas, Zofię, Witolda, Teodora Kornas, Anielę Słomka, ++ z rodzin Długaj, Pawlas, Bartoszek i Musioł.