PORZĄDEK NABOŻEŃSTW 19 – 26 maj 2019
18 maja 2019 Intencje mszalne

NIEDZIELA – 19.05.2019 – Odpust ku czci św. Urbana

8.00 Za ++ Konrada Nocoń w rocznicę śmierci, jego rodziców, rodzeństwo, bratowe, szwagrów, Marię, Franciszka, Anielę, Alfreda, Zygmunta, Helenę, Stefanię Woźnica, Roberta Długaj, Benedykta Swoboda, ++ z pokrewieństwa Woźnica, Pyka i Nocoń.

1. Za parafian.
2. Za + ks. Jana Kurpasa w 2. rocznicę śmierci.

PONIEDZIAŁEK – 20.05.2019 –

6.30 Za + Elfrydę Kubicką od sąsiadów z ul. Zabrskiej i Słonecznej.

1. Do Trójcy Przenajświętszej w duchu wdzięczności za otrzymane w ciągu 70 lat życia łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo, Dary Ducha Świętego, opiekę Matki Bożej Nieustającej Pomocy, świętych patronów i Aniołów Stróżów na dalsze lata dla Gertrudy i wszystkich jej bliskich.
2. Za ++ rodziców, teściów, siostrę, 2 szwagrów, siostrzeńca, dziadków, chrzestnych, kapłanów, sąsiadów, nauczycieli, ++ z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.

WTOREK – 21.05.2019 – Wsp. św. Jana Nepomucena

6.30 Do Miłosierdzia Bożego, MB Nieustającej Pomocy, św. Barbary jako podziękowanie za otrzymane łaski z okazji urodzin, z prośbą o zdrowie i Dary Ducha Świętego dla całej rodziny.
18.00 Za + Annę Badura w rocznicę śmierci, męża Franciszka na pamiątkę urodzin, Alojzego Paździor, Marię, Władysława, Krystynę, Jana, Edwarda, Zofię, Wojciecha, Wiktorię, Władysława Kozioł, Irenę, Tadeusza, Stefanię Wawro, ++ z pokrewieństwa Badura, Kozioł i Rybka.

ŚRODA – 22.05.2019 –

6.30 Za ++ Wandę, Alberta Kowol, Józefa Kowol, ++ dziadków, Stefana Krzymyk, Huberta Piecha, Józefa Organiściok, Helenę Biela, Bożenę Musiał, ++ z pokrewieństwa Kowol i Rybka.

1. Za ++ Jadwigę, Herberta Hahn, ich rodziców, Gertrudę, Romana Henisz, Wiktorię, Pawła, Franciszka Jachnik, Elżbietę, Łucję, Huberta Nizor, Stanisława Niedźwiedzkiego i ++ z pokrewieństwa.
2. Za ++ Wilhelma, Rozalię, Joachima, Elfrydę, Alojzego Szołtysek, Mariana, Otylię, Wincentego Organiściok, Justynę, Wiktora Szołtysek Marię, Franciszka Fajkis, Marcina Promny, ++ z pokrewieństwa Szołtysek, Fajkis, Musioł i Mika.

CZWARTEK – 23.05.2019

6.30 Za ++ Ottona, Gertrudę Bryłka, Dariusza, Władysława, Piotra, Stanisława, Bronisławę Sarkowicz, Andrzeja, Jana Muszalik i dusze w czyśćcu cierpiące.

1. Za ++ Różę, Joachima, Jana, Janinę Musioł, Marię, Franciszka Brosz, Różę Rajca, Józefa Organiściok, Sebastiana Wróbel, ++ z rodzin Musioł, Kotyczka, Mryka i Szołtysek.
2. Za ++ Annę, Eryka, Norberta, Franciszkę, Piotra, Alfreda, Halinę, Alojzego Kowol, ++ dziadków, Annę, Jana Zalewski i ++ z pokrewieństwa.

PIĄTEK – 24.05.2019 – Wsp. NMP Wspomożycielki Wiernych

6.30 Za ++ Augustynę, Alfonsa Woźnica, Annę, Emanuela, Margarete, Helmuta, Rainharda Grzik, Józefa Wiśniewskiego oraz ++ z rodzin Woźnica, Promny i Grzik.

1. Za ++ Helenę, Herberta, Teresę, Wiktora, Stefanię, Lucjana Szołtysek, Gintra, Elżbietę, Eryka Hawlicki, Anielę, Ignacego, Edmunda Krzysteczko, Gertrudę, Pawła Swoboda, Leona Krzysteczko i ++ z pokrewieństwa.
2. Za ++ Damiana, Jadwigę, Alfreda Szołtysek, Annę, Pawła, Grzegorza Janota, Teresę, Rudolfa Luks, Stefana Woźnica, Marię Hudzikowską, ++ dziadków i ++ z pokrewieństwa.

SOBOTA – 25.05.2019 –

6.30 Do Miłosierdzia Bożego, MB Nieustającej Pomocy i św. Ojca Pio z podziękowaniem za otrzymane łaski dla Zygmunta Strzoda z okazji 60-tych urodzin, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla całej rodziny.

1. Za ++ Alfreda, Bernarda Wilk na pamiątkę urodzin, Agnieszkę Nocoń, ++ z pokrewieństwa i ++ kapłanów.
2. Za ++ mamę Lidię Lauterbach, Małgorzatę, Herberta Bartoszek, Annę, Teodora Lauterbach, ich synów i synową, Karolinę Lauterbach, Sebastiana Wróbel, Franciszka Botor, Mariana Wyrobek oraz ++ z pokrewieństwa.
3. Za + Krystiana Koim w 30. dzień po śmierci.

NIEDZIELA – 26.05.2019 – VI Niedziela Wielkanocna

8.00 O Boże błogosławieństwo w intencji solenizantów maja.

10.30 Z okazji Dnia Matki o wieczną radość nieba dla mamy Iwony Wawoczny.

12.00 O Boże błogosławieństwo w intencji dzieci do Chrztu Świętego: Zofia Komorowska, Vivien Nierada, Anna Badoń, ich rodziców i chrzestnych.

16.30 Za + Krystiana Koim od ojca chrzestnego.