PORZĄDEK NABOŻEŃSTW 19 – 26 sierpień 2018

NIEDZIELA – 19.08.2018 – XX Niedziela Zwykła

8.00 Za ++ Waldemara, Jerzego, Annę, Jerzego Gawliczek, Zofię, Alojzego Nalepa, ++ z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.

10.30 O Boże błogosławieństwo i opiekę Anioła Stróża dla rocznego dziecka Jana Sklorz, jego rodziców, chrzestnych i wszystkich bliskich.

16.30 Za ++ Alojzego Bryłka, jego rodziców, Franciszkę, Alojzego Dyrbuś, Erykę, Romana Macha, Aniele, Edwarda, Józefa, Herberta Loska, Teresę, Józefa Król, Rudolfa Niemiec i ++ z pokrewieństwa.

PONIEDZIAŁEK – 20.08.2018 – wsp. św. Bernarda

18.00
1. Za ++ Annę, Brunona, Franciszka, Alojzego, Romana Szołtysek, rodziców i rodzeństwo z obu stron, Salomeę Dudek, Wawrzyna, Elfrydę Gajda, ++ z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.
2. Za + Teresę Matula od Wspólnoty Różańcowej.

WTOREK – 21.08.2018 – wsp. św. Piusa X

6.30 Za ++ ojca Leona i Jolantę Mryka, Iwonę Wawoczny, Alfreda, Leona Nocoń, Anetę Waniek, ++ dziadków, ++ z pokrewieństwa Mryka, Miczka, Nocoń, Kotlorz i dusze opuszczone.

ŚRODA – 22.08.2018 – wsp. NMP Królowej

17.00
1. Za ++ Franciszkę Promny, męża Teodora, 2 synów, synowe i wnuka Leona, Rajmunda Szołtysek, rodziców Wiktora i Marię, 2 braci, bratową Marię, Annę, Józefę, Oskara Mryka, ++ dziadków, Teresę Matula, Teodora Szołtysek, ++ kapłanów i ++ z pokrewieństwa.
2. Za ++ ojców Tadeusza Maciorowskiego i Eugeniusza Jonda, ++ dziadków oraz dusze w czyśćcu cierpiące.

CZWARTEK – 23.08.2018 – 

18.00
1. Za ++ Marię, Wilhelma, Ignacego Bartoszek, Jana, Andrzeja, Teodora, Paulinę, Hildegardę, Waltera Muszalik, Konrada Szołtysek, Wiktora Mazurek, Władysława, Dariusza Sarkowicz, Ulryka Galański, Dorotę, Stefana Piesiur, Maksymiliana Korkus, Eugeniusza Niedobecki i ++ dziadków.
2. Za + Teresę Matula od służby kościelnej.

PIĄTEK – 24.08.2018 – Święto św. Bartłomieja

18.00
1. Do NSPJ, przez wstawiennictwo Matki Bożej jako podziękowanie za dar życia i otrzymane łaski, z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże, opiekę archanioła Rafała oraz Dary Ducha Świętego dla Rafała Wyrobka z okazji 18-tych urodzin.
2. Za + Stefanię Szołtysek w 1. rocznicę śmierci.

SOBOTA – 25.08.2018 – 

6.30 Za ++ Rafała Stalica w dniu urodzin, Julię, Alojzego Draga, Henryka, Elfrydę Stalica, ++ dziadków z obu stron, siostrę Gertrudę i ++ z pokrewieństwa.

13.00
1. Do Opatrzności Bożej, MB Nieustającej Pomocy, Aniołów Stróżów, św. Urbana, św. Barbary jako podziękowanie za otrzymane łaski z okazji 50-tej rocznicy ślubu Weroniki i Leonarda Spyra z prośbą o dalszą opiekę na przyszłe lata dla całej rodziny i gości.
2. Za ++ mamę Angelę Piszczelok na pamiątkę 100. rocznicy urodzin, ojca Emila, brata Jerzego, rodziców Marię, Eryka Spyra, dziadków, chrzestnych, Achilesa, Dolores i Gerhata, ++ z pokrewieństwa Kucjas, Malcherczyk, Piszczelok, Spyra, Kaszek, Kisiel, Kabiczke, Czerny, ++ kapłanów i dusze w czyśćcu cierpiące.

18.00 Za ++ Lidię Promny na pamiątkę urodzin, jej rodziców Agnieszkę, Stanisława Rożek, Teresę, Jana, Ernesta Promny, Gertrudę, Tadeusza Kaczmarski, Franciszka Mijacz, Zygmunta Kostka, Rafała Kasperczyk, ++ z pokrewieństwa Promny i Płaszczyk.

NIEDZIELA – 26.08.2018 – XXI Niedziela Zwykła

8.00 O Boże błogosławieństwo w intencji solenizantów miesiąca sierpnia.

10.30 Za ++ Romana Bartoszek w 5. rocznicę śmierci, Ryszarda, Weronikę, Pawła Bartoszek, Ernesta, Martę Słupik, Bernarda, Lidię Gancarczyk, Edmunda Szołtysek, ++ z pokrewieństwa i ++ kapłanów.

16.30 Za + Szymona Gawlik na pamiątkę urodzin.