PORZĄDEK NABOŻEŃSTW 19 – 26 styczeń 2020

NIEDZIELA – 19.01.2020 – II Niedziela Zwykła

8.00 Za + Janinę Piela w 30. dzień po śmierci.

10.30 W intencji Marii Jałmużniak z okazji 5. rocznicy urodzin z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla solenizantki i całej rodziny.

12.00 Za parafian.

16.30 Do Bożej Opatrzności, MB Nieustającej Pomocy z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Adriana Sobota z okazji 40. rocznicy urodzin.

PONIEDZIAŁEK – 20.01.2020 –

1. Za ++ Ryszarda Woźnica w 4. rocznicę śmierci, brata Franciszka, rodziców, teściów i ++ z pokrewieństwa.
2. Za ++ Pawła, Franciszkę, Różę, Stanisława Bartoszek, Marię, Jana Gawlas, Serafinę, Alojzego Długaj, Zofię, Witolda, Teodora Kornas, ++ z rodzin Długaj, Pawlas, Bartoszek i Musioł.

WTOREK – 21.01.2020 – Wsp. św. Agnieszki

1. Za ++ Franciszkę, Wilhelma Malik, Wandę, Gerarda Szołtysek, Józefa, Mariana Krawiec, Ernesta, Martę Słupik, ++ dziadków, Romana Bartoszek, Benedykta Kupka, Alojzego Winkler, ++ z pokrewieństwa Jachnik, Łukwiński, Kot, Pyka, ++ kapłanów i dusze w czyśćcu cierpiące.
2. Za + Halinę Świderską w 30. dzień po śmierci

ŚRODA – 22.01.2020 –

1. Za ++ Jadwigę, Alfreda, Damiana Szołtysek, Annę, Pawła, Grzegorza Janota, Teresę, Rudolfa Luks, Stefana Woźnica, Marię Hudzikowską i ++ z pokrewieństwa.
2. Do Bożej Opatrzności w podziękowaniu za odebrane łaski z okazji 30. rocznicy urodzin Bartłomieja oraz opiekę Bożą dla całej rodziny.

CZWARTEK – 23.01.2020 –

6.30 Za ++ Antoniego, Walerię, Konrada, Norberta Żymełka, Annę, Jana, Emiliana Sigulski, Pawła Bartoszek, Ernesta Promny i ++ z rodziny Żymełka.

1. Za + Bronisława Musioł w rocznicę śmierci.
2. Za ++ Anielę Loska w 2. rocznicę śmieci, Franciszka, Pawła, Agnieszkę Loska, Rafała, Barbarę Kubicki, Franciszka, Gertrudę, Romana, Erykę Macha, Emila, Elfrydę Kubicki, Stefana, Elżbietę Rodewald, ++ z pokrewieństwa Skiba, Macha.

PIĄTEK – 24.01.2020 – Wsp. św. Franciszka Salezego

6.30 Za ++ Marię, Józefa Pawlas, Martę, Józefa, Gertrudę Woźnica, Anielę, Zbigniewa, Grzegorza Romik, Pawła Malik, Andrzeja Rożek, Michała Rosa, dziadków, chrzestnych, sąsiadów, kapłanów, nauczycieli, ++ z pokrewieństwa Pawlas, Woźnica, Kasperczyk i dusze w czyśćcu cierpiące.

1. O Boże błogosławieństwo, Dary Ducha Świętego i zdrowie dla ks. Sebastiana z okazji urodzin.
2. Za ++ Zofię, Pawła, Alojzego Paździor, Henryka, Jadwigę, Antoniego, Konrada, Leonarda, Antoniego, Urszulę Kuchta, ++ dziadków, Anielę, Henryka, Grzegorza Krzysteczko, Eugeniusza Jagła, Roberta Pyka, Łucję Szołtysek, ++ z rodzin Morawiec i Herisz.

SOBOTA – 25.01.2020 – Święto Nawrócenia św. Pawła, Apostoła

6.30 Za ++ Annę, Wacława Głuch, ich rodziców, rodzeństwo, Sebastiana, Jerzego Janyga, Jadwigę, Pawła Kotyczka, ++ kapłanów i dusze w czyśćcu cierpiące.

1. Do Miłosierdzia Bożego jako podziękowanie za otrzymane łaski z okazji urodzin Bronisława Walugi, z prośbą o błogosławieństwo Boże i zdrowie na dalsze lata.
2. Z podziękowaniem za otrzymane łaski oraz prośbą o błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej oraz światłość Ducha Świętego w podejmowaniu kolejnych decyzji dla Jadwigi Walugi z okazji 25. rocznicy urodzin.

NIEDZIELA – 26.01.2020 – III Niedziela Zwykła

8.00 O Boże błogosławieństwo w intencji solenizantów stycznia.

10.30 W intencji Gabrieli Musioł w dniu 60. urodzin, z podziękowaniem za otrzymane łaski i prośbą o błogosławieństwo dla rodziny.

12.00 Do Opatrzności Bożej, MB Nieustającej Pomocy, św. Barbary jako podziękowanie za otrzymane łaski z okazji 90. rocznicy urodzin Bolesława Mijacz, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla solenizanta i całej rodziny.

16.30 O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Najświętszej i światło Ducha Świętego w podejmowaniu mądrych, życiowych decyzji w dorosłym życiu z okazji 18. urodzin Anny Szołtysek.