PORZĄDEK NABOŻEŃSTW 2 – 9 październik 2022

NIEDZIELA – 2.10.2022 – XXVII Niedziela Zwykła

8.00 Za + Alfreda Grzesiczek w 1. rocznicę śmierci.

10.30 Za ++ Ryszarda w rocznicę śmierci, Romana, Dariusza, Edmunda, Waleskę Jendrychowski, Konrada, Marię, Eryka Sobczyk, Zygmunta, Elżbietę, Kazimierza Giełda, Henryka Stareczek, ++ dziadków, ++ z rodzin Jendrychowski, Sobczyk, Mandrela, Roj i dusze w czyśćcu cierpiące.

12.00 Do Miłosierdzia Bożego, przez wstawiennictwo MB Nieustającej Pomocy z podziękowaniem za dar życia, z prośbą o Boże błogosławieństwo dla rocznika 1972 oraz o radość wieczną dla + kolegi Janusza Woźnica.

Po Mszy św: Chrzest Święty – Milan Redlak, Bartosz Piecha.

16.30 Za ++ Elżbietę Dolnik i Jana Kaszek od sąsiadów z ul. Dębowej i Zwycięstwa.

PONIEDZIAŁEK – 3.10.2022 –

6.30 Za ++ Franciszka Rybka na pamiątkę urodzin, Jana, Rozalię Rybka, Adama, Katarzynę Szołtysek, rodzeństwo z obu stron, Wiktora Dylus, Różę, Alfreda Mryka, ++ z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.

1. Za ++ Stanisława Rybka na pamiątkę urodzin, Stanisława, Gertrudę Mrozek, Różę Grodzki, Dariusza Ciszewski, Jana Pawlas, Andrzeja, Alfreda Nowak, ++ dziadków, chrzestnych, ++ z pokrewieństwa Rybka, Marcisz i ++ sąsiadów.
2. Za ++ Marię Kowol w rocznicę śmierci, męża, 4 synów, Gertrudę, Jana Musioł, ++ z rodzin Musioł, Mijacz, Wranik i Strojny.

WTOREK – 4.10.2022 – Wsp. św. Franciszka z Asyżu

6.30 Za + Marię Musioł od Wspólnoty Różańcowej.

18.00 Za + Małgorzatę Domin w 1. rocznicę śmierci, + męża Pawła i ++ z pokrewieństwa.

ŚRODA – 5.10.2022 – Wsp. św. Faustyny Kowalskiej

8.00 O Boże błogosławieństwo w intencji seniorów, emerytów i rencistów.

1. Za ++ Teresę, Alfreda Roj, Elfrydę, Herberta Nusse, dziadków, ++ z rodzin Roj, Ludwig, Gacki, Szołtysek, Pyka, Gajda, Domin, Karaś, Gorzolla i ++ kapłanów.
2. Za ++ rodziców Rafała, Jadwigę Woźnica, Łucję, Józefa Hyba, dziadków z obu stron, Pawła Szołtysek, Matyldę Kot, ++ z rodzin Fyderek, Trojan, ++ chrzestnych, sąsiadów i ++ z pokrewieństwa.

CZWARTEK – 6.10.2022 –

6.30 Za + Urszulę Górecką od Wspólnoty Różańcowej.

1. Za ++ Andrzeja Rożek w rocznicę śmierci, ojca Pawła Malik, Michała Rosa, ++ teściów, szwagra, ++ z pokrewieństwa Malik, Woźnica, Romik, Pawlas i Kot.
2. Za ++ rodziców Konrada, Łucję Szołtysek w rocznicę śmierci, Jerzego, Ernestynę Szczyrba, Jana Żymełka, Franciszka Kozubek, ++ dziadków z obu stron i dusze w czyśćcu cierpiące.

PIĄTEK – 7.10.2022 – Wsp. MB Różańcowej

6.30 W intencji czcicieli NSPJ.

13.00 Ślub: Marcin Kaszyca – Daria Szołtysek.

1. O Boże błogosławieństwo w intencji dzieci komunijnych i ich rodziców.
2. Za ++ Arkadiusza Falkus na pamiątkę urodzin, ojca Ryszarda, ++ z rodzin Falkus, Lempa, Rybka, Grabiec i Kula.

SOBOTA – 8.10.2022 –

1. Za ++ rodziców Łucję, Dominika Spadek w rocznicę śmierci, męża Aleksandra Marzec, ++ dziadków Spadek, Mazurek, Marzec, Nocoń, ++ z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.
2. Za ++ męża Andrzeja Dudek w 2. rocznicę śmierci, rodziców z obu stron, ++ z pokrewieństwa Kaszek, Dudek, Piecha i Zalewski.

NIEDZIELA – 9.10.2022 – XXVIII Niedziela Zwykła

8.00 Za + Zofię Wolińską od służby kościelnej.

10.30 Za parafian.

12.00 Dziękczynna z okazji 90-lecia Ludowego Klubu Sportowego „Tempo” Paniówki w intencji zawodników, trenerów, działaczy, przyjaciół i partnerów klubu oraz za ++ działaczy, trenerów, zawodników i kibiców.

16.30 Za + Zofię Skrok w 30. dzień po śmierci.