PORZĄDEK NABOŻEŃSTW 20 – 27 marzec 2022

NIEDZIELA – 20.03.2022 – III Niedziela Wielkiego Postu

8.00 Za + Marię Nocoń w 1. rocznicę śmierci.

10.30 Za + Józefa Wiśniewskiego, ++ z rodzin Wiśniewski, Kucharczyk, Backi i Woźnica.

12.00 O Boże błogosławieństwo i opiekę Aniołów Stróżów w intencji rocznych dzieci: Julian Swoboda, Julia Pyka, Maja Kras ich rodziców i chrzestnych.

16.30 Za ++ Stefana, Hildegardę, Józefa Widera, Agnieszkę Kochut, Gertrudę Rudzińską, Konrada, Otylię Kot, ++ dziadków, Sebastiana Pach, Łucję Hyba, Matyldę Kot, Lucjana, Helenę, Lidię, Jana, Zofię, Michała, Wilhelma, Magdalenę, Balbinę Włodarz i ++ z pokrewieństwa.

 

PONIEDZIAŁEK – 21.03.2022 –

6.30 Za + Stanisława Woźnica od rodzin Woźnica, Grzyk, Wiśniewski, Foks, Nalepa, Gawliczek i Pierchała.

18.00
1. Za ++ Łucję Michalską w rocznicę śmierci, męża Alfreda, dziadków, rodzeństwo, chrzestnych, ++ z rodzin Mizera, Michalski, Pyka, Gancarczyk, Żymełka, Woźnica, Niemiec, Pierchała i dusze w czyśćcu cierpiące.
2. Za ++ ojca Alojzego Paździor na pamiątkę urodzin, dziadków Paździor, Badura, Kołodziej, Kula i ++ z pokrewieństwa.

 

WTOREK – 22.03.2022 –

6.30 Za + chrzestną Genowefę Szindler od Basi i Małgosi.

18.00 Za ++ Rudolfa Luks w rocznicę śmierci, żonę Teresę, Mariannę, Władysława Masłocha, Jacka Barańczyk, ++ dziadków, ++ z rodzin Luks, Masłocha, Janota, Kołodziej i dusze w czyśćcu cierpiące.

 

ŚRODA – 23.03.2022 –

6.30 Za ++ ojca Pawła Bednarczyk na pamiątkę urodzin, rodziców, ++ z rodzin Długaj, Kowol, Achtelik i Hynisz.

17.00
1. Za ++ Józefa Szołtysek na pamiątkę urodzin, Romana, Julię, Leona Szołtysek, Annę, Emanuela Musioł, Jadwigę, Alfonsa Włodarz, Gertrudę, Gerarda Grodoń, Pawła Bartoszek, Anielę, Emanuela Macha, Genowefę, Henryka Ćmok, Antoniego Liszok, Rudolfa Niemiec i ++ z pokrewieństwa.
2. Za ++ Kurta Kuta na pamiątkę urodzin, Annę, Pawła, Waltra Kuta, Gertrudę, Ryszarda Musioł, ++ dziadków, ++ z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.

 

CZWARTEK – 24.03.2022 –

6.30 Za ++ Erwina, Marię Wilczek, Waltra, Józefę, Wilhelma Wieczorek, Matyldę, Franciszka Paluch, Martę, Ryszarda Nocoń, Bronisława, Augustynę, Bernarda Musioł, Eugeniusza, Cecylię, Emila Kurpas, Wandę, Józefa Kendziora, Władysława Kowalczyk i dusze w czyśćcu cierpiące.

18.00
1. Za ++ Annę, Gerarda, Emila, Eryka, syna Damiana Bujara, Jana, Leokadię Mryka, rodziców z obu stron, rodzeństwo, Józefa Strzodka, Franciszka Jędryczka, Elżbietę, Ernesta Kaczmarek, Adolfa, Różę Kurpas, ++ z rodzin Mryka, Falkus, Jachnik, Chwiołka, ++ kapłanów i dusze w czyśćcu cierpiące.
2. Za ++ Damazego, Mariana Kasza, rodziców, rodzeństwo i ++ z rodzin Kasza, Szymon i Benisz.

 

PIĄTEK – 25.03.2022 –

6.30 Za ++ Wincentego, Julię Kołodziej, Romana, Alojzego, Adama, Różę, Marię, Szczepana Szukała, Alfonsa, Emę, Huberta Kurpas, Agnieszkę, Franciszka Macha i ++ z pokrewieństwa.

18.00
1. Za ++ Agnieszkę Szary w rocznicę śmierci, rodziców Janinę, Alfreda Pecel, Elżbietę, Paulinę, Piotra Szary, Zygmunta Górski, ++ z rodzin Szary, Bartoszek, Hudak i dusze w czyśćcu cierpiące.
2. Za ++ Zofię, Alojzego Nalepa, Franciszkę, Franciszka Foks, Henryka, Otylię Foks, Waldemara Gawliczek, Marię, Józefa Pieczka, Grzegorza Romik, Teresę, Norberta Matula, Erykę Janyga, ++ z pokrewieństwa, ++ kapłanów i dusze w czyśćcu cierpiące.

 

SOBOTA – 26.03.2022 –

6.30 Za ++ rodziców Gretę, Edwarda Wita, dziadków, Elżbietę, Józefa Mryka, Antoniego, Romualdę Wita, ++ kapłanów i dusze w czyśćcu cierpiące.

18.00
1. Za + Łucjana Mryka w 1. rocznicę śmierci.
2. Za ++ Różę, Joachima, Jana, Janinę Musioł, Marię, Franciszka Brosz, Różę, Alfonsa Rajca, Józefa Organiściok, Sebastiana Wróbel, ++ z rodzin Musioł, Szołtysek, Kotyczka i Mryka.

Po Mszy św.: Chrzest Święty – Jan Franczak.

 

NIEDZIELA – 27.03.2022 – IV Niedziela Wielkiego Postu

8.00 O Boże błogosławieństwo w intencji solenizantów marca.

10.30 Za ++ Pawła Szymeczko w rocznicę śmierci, rodziców Zofię i Alfonsa Szymeczko, teściów Roberta, Cecylię Papkala, 3 szwagrów Andrzeja Gluck, Czesława Grabiński, Czesława Mercik, Teresę, Alfonsa Szwamberger, ++ kuzynów, sąsiadów i ++ z pokrewieństwa.

12.00 O Boże błogosławieństwo w intencji dzieci do Chrztu Świętego: Dawid Żur, Maria Kubicka, Liliana Banaszak.

16.30 Do NSPJ, MB Nieustającej Pomocy, św. Józefa z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo z okazji 80. rocznicy urodzin Gerarda Słupik oraz o błogosławieństwo Boże dla całej rodziny.