PORZĄDEK NABOŻEŃSTW 20 – 27 październik 2019

NIEDZIELA – 20.10.2019 – XXIX Niedziela Zwykła

8.00 O radość życia wiecznego dla + Stefana Szołtysek w dniu wspomnienia jego 70-tych urodzin.

10.30 Za ++ syna Michała Rosa na pamiątkę urodzin, ojca Pawła i Edwarda, Andrzeja Rożek i ++ z pokrewieństwa.

12.00
1. O Boże błogosławieństwo i opiekę Anioła Stróża w intencji rocznego dziecka Jana Wójcik, jego rodziców i chrzestnych.
2. Do Opatrzności Bożej, MB Nieustającej Pomocy, św. Barbary jako podziękowanie za 65 lat małżeństwa Zofii i Bolesława Mijacz i 1. rocznicy ślubu Hanny i Michała Mikno, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla całej rodziny.

16.30 Za ++ Janusza Głodała w 5. rocznicę śmierci, Julię, Edwarda Głodała, Halinę, Alojzego Kowol, Bogusława Palenga, ks. Jana Kurpas, dziadków Kowol, Głodała, Góralski, ++ z rodzin Sztuba, Kowol, Goławski, Nocoń, Szindler i Grzywok.

PONIEDZIAŁEK – 21.10.2019 – 

6.30 Za + Eryka Murasa w 30. dzień po śmierci.

18.00
1. Do Miłosierdzia Bożego, MB Nieustającej Pomocy w podziękowaniu za otrzymane łaski z okazji rocznicy urodzin Gabrieli, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla całej rodziny.
2. Za ++ Marka Herisz w 15. rocznicę śmierci, jego ojca Gerarda, dziadków z obu stron, Leona, Ryszarda Łukwińskiego, Stefanię, Jerzego Gajda, ++ z rodzin Nagengast, Herisz, Kisiela i Wypiór.

WTOREK – 22.10.2019 – Wsp. św. Jana Pawła II

6.30 Za + Magdalenę Nieradzik w 30. dzień po śmierci.

18.00
1. Za ++ Piotra Nowak na pamiątkę urodzin, rodziców Annę, Pawła, szwagra Roberta, Jana Morawiec w rocznicę śmierci, żonę Agnieszkę, syna Gotfryda, Różę Jerzego Czech, ++ z rodzin Niestrój, Musioł, Morawiec, Paździor, Herisz, Leona Nocoń, Anetę Waniek, Jadwigę Kiełkowski, Arka Szwajnoch, ++ kapłanów i dusze w czyśćcu cierpiące.
2. Za + Henryka Wieczorek w 30. dzień po śmierci.

ŚRODA –  23.10.2019 –

6.30 Za ++ Tomasza, Rozalię Pyka, Konrada Długaj, Konstantego, Zofię, 6 synów, synową Elżbietę, Waldemara, Kazimierza Długaj, Annę, Franciszka Zygmunta, Mateusza Kowol, Martę, Szczepana Achtelik, Marię Pilny, Karola Strzoda, Jana Lenża i ++ z pokrewieństwa.

17.00
1. Za ++ Łucję, Benedykta Szołtysek w rocznicę śmierci, Henryka, Gertrudę, Szczepana Gemander, dziadków z obu stron, ++ z rodzin Szołtysek, Władarz, Gemander oraz dusze opuszczone.
2. Za ++ Pawła, Anielę, Henryka, Łucję Domin, Matyldę, Eryka Hahn, dziadków, Janinę Piecha, Ignacego Bartoszek, Wilhelma Musioł, ++ z pokrewieństwa, kapłanów i dusze w czyśćcu cierpiące.

CZWARTEK – 24.10.2019 – 

6.30 Za ++ Elfrydę Kubicki na pamiątkę urodzin, męża Emila, rodziców, rodzeństwo Loska, Kubicki, Jana i Kunegundę Hirsz.

13.00 Ślub: Marcin i Ramona Knapik.

18.00
1. Za ++ Alojzego, Wiktora, Józefę, Agnieszkę, Marię, Wincentego, Julię, Władysława, Łucję Kołodziej, Jana, Rozalię, Emilię, Stefana, Magdalenę Stachura, Elżbietę, Wilhelma Długaj, Małgorzatę, Pawła Swoboda, Annę, Pawła Janota, Monikę, Konrada Hawełka, Agnieszkę, Wiktora Morgała i dusze w czyśćcu cierpiące.
2. Za ++ Alojzego, Annę Kula, Jana, Joannę, Pelagię Warzecha, dziadków, Wincentego, Zofię Nocoń, Irenę Ruda, Henryka, Cecylię Wranik, Pawła, Teresę Rybka, ++ z pokrewieństwa Kula, Krzysteczko i Warzecha.

PIĄTEK – 25.10.2019 – 

6.30 Za ++ Joachima Szołtysek w rocznicę śmierci, Rozalię, Wilhelma, Alojzego, Elfrydę Szołtysek, Helenę, Józefa Błaszczyk, Rudolfa Widuch, Leokadię, Franciszka Hopek, Mariana Organiściok, Józefa Piecha i ++ z pokrewieństwa.

18.00
1. Do Miłosierdzia Bożego, MB Nieustającej Pomocy i św. Józefa z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże na dalsze lata w rodzinie Foks i w rodzinach dzieci.
2. Za ++ rodziców Wandę, Bernarda Podmarański, Zofię, Alojzego Nalepa, Waldemara Gawliczek, ++ dziadków i ++ z pokrewieństwa.

SOBOTA – 26.10.2019 – 

6.30 Za ++ Józefa, Elżbietę Mryka, Anielę, Emila Michalski, dziadków, Lidię, Bernarda Gancarczyk, Gretę Wita, Edmunda Szołtysek, Anielę, Ewalda Szymura, Ignacego Bartoszek, Emilię Kleczka, Łucję Czopek i ++ kapłanów.

13.00 Do Miłosierdzia Bożego, MB Nieustającej Pomocy, św. Barbary jako podziękowanie za przeżyte 50 lat małżeństwa Marty i Alfreda Musioł, z prośbą o zdrowie, Boże błogosławieństwo i dalszą opiekę dla całej rodziny.

15.00 Do Opatrzności Bożej w podziękowaniu za przeżyte lata, z prośbą o dalszą opiekę dla rocznika 1964 i o wieczną radość dla ++ kolegów i nauczycieli.

18.00
1. Za ++ Tadeusza Wranik, jego rodziców, siostrę, szwagra, Henryka, Katarzynę Lazar, Irenę Omozik, Mariana Leszek, Eugeniusza Jarczyk, Andrzeja Talecki, ++ dziadków, rodziców chrzestnych i ++ z pokrewieństwa.
2. Za ++ Barbarę, Juliusza, Augusta, Alojzego, Emilię, Alfreda, Łucję Michalski, Alfreda, Marię, Annę, Władysława, Bernarda, Lidię Gancarczyk, Benedykta, Rafała Nocoń, Grzegorza Krzysteczko, Annę, Piotra Żymełka, Gertrudę, Ludwika, Renatę, Tadeusza Pyka, ++ z pokrewieństwa Michalski i Gancarczyk.

NIEDZIELA – 27.10.2019 – XXX Niedziela Zwykła

8.00 O Boże błogosławieństwo w intencji solenizantów października.

10.30 Do Miłosierdzia Bożego, MB Nieustającej Pomocy w podziękowaniu za otrzymane łaski z okazji 80-tych urodzin Otylii Krzymyk, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla całej rodziny.

12.00 O Boże błogosławieństwo i opiekę Aniołów Stróżów w intencji rocznych dzieci: Wiktoria Woźnica, Michał Drażyk, Franciszek Pyka, ich rodziców i chrzestnych.

16.30 W intencji Jakuba Słaboń z okazji 18. urodzin z podziękowaniem za dar życia oraz otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i Dary Ducha Świętego.