PORZĄDEK NABOŻEŃSTW 21 – 28 luty 2021

NIEDZIELA – 21.02.2021 – I Niedziela Wielkiego Postu

8.00 Za ++ Teresę Fajkis od sąsiadów z ul. Gliwickiej, Zwycięstwa i Kłodnickiej.

10.30 Za + Małgorzatę Krzysteczko od sąsiadów z ul. 27 Stycznia.

12.00 O Boże błogosławieństwo w intencji dzieci do Chrztu Świętego: Lena Szołtysek, Laura Pośpiech, ich rodziców i chrzestnych.

16.30 Za + Szymona Gawlik w rocznicę śmierci.

PONIEDZIAŁEK – 22.02.2021 – Święto katedry św. Piotra Apostoła

6.30 Za + Cecylię Bartoszek od koleżanek i kolegów z rocznika 1943.

1. Za ++ Franciszka Rybka w rocznicę śmierci, Wiktora, Bożenę Dylus, ++ dziadków, ++ z rodzin Rybka, Dylus, Szołtysek, Mijacz i ++ chrzestnych.
2. Za ++ Różę, Alfreda, Mryka, Franciszka Rybka, ++ dziadków, Oswalda Bartnik, Dorotę Mryka, Andrzeja Nowak i ++ z pokrewieństwa.

WTOREK – 23.02.2021 –

6.30 Za ++ Zofię, Emila, Adriana, Konkordię Goławski, Zofię, Pawła Harazim, 2 córki, 2 synów, synową, 4 zięciów, Józefa Rokitowski, Ignacego Nocoń, Halinę, Alojzego Kowol, ++ dziadków i ++ z pokrewieństwa.

1. Za ++ Franciszkę, Karola Musioł, Jadwigę, Baltazara, Stanisława Mryka, Gertrudę, Stanisława Sowa, Jana Nawrat, Stanisława Rusin, ++ z pokrewieństwa Kula, Musioł oraz dusze w czyśćcu cierpiące.
2. Za ++ Małgorzatę Krzysteczko i Stefana Kowol od rocznika 1941.

ŚRODA – 24.02.2021 –

6.30 Za ++ Wiktora, Marię, Roberta, Rajmunda, Gerarda, Marię Szołtysek, Annę, Pawła, Grzegorza Janota, ++ dziadków, Teresę, Rudolfa Luks, Mieczysława Kajpust, Rafała Stalica, Katarzynę, Roberta Kowol, ++ z pokrewieństwa Szołtysek, Janota i Kołodziej.

1. Za ++ Gertrudę, Tadeusza, Jana Grabiec, Marię, Wilhelma Rybka, Edwarda Kula, Arkadiusza, Ryszarda Falkus i ++ z pokrewieństwa.
2. Za ++ Pawła Bartoszek i Alojzego Długaj w rocznice ich śmierci, Franciszkę, Różę, Stanisława Bartoszek, Marię, Jana Gawlas, Serafinę Długaj, ++ z rodzin Długaj, Bartoszek, Musioł, Pawlas i Kornas.

CZWARTEK – 25.02.2021 –

6.30 O nowe powołania kapłańskie, zakonne i misyjne.

1. Za ++ Elfrydę Szołtysek w rocznicę śmierci, Alojzego, Rozalię, Wilhelma, Joachima Szołtysek, Wincentego, Otylię, Mariana Organiściok, Antoniego, Kornelię, Tomasza Karcz, ++ z pokrewieństwa Szołtysek, Organiściok, Swoboda, Skutela, Kot i Matula.
2. Za ++ Ludwika, Leona, Marię, Franciszka, Józefa Pilny, Martę, Wincentego Chwiołka, Krystynę, Ewalda Kaczmarczyk, Tomasza Mryka, Adelajdę, Józefa Paszek, Helenę, Zygfryda Musioł, Wiktora Sosna, ++ z pokrewieństwa Bujara i Jachnik.

PIĄTEK – 26.02.2021 –

6.30 Za + Cecylię Bartoszek od sąsiadów z ul. Powstańców Śląskich.

1. Za ++ mamę Marię Jachnik na pamiątkę urodzin, ojca Edmunda, ++ z pokrewieństwa Rajca, Jachnik, Kot, Swoboda, Twardoch, Cyroń i dusze w czyśćcu cierpiące.
2. O dar życia wiecznego dla + matki chrzestnej Renaty Podsiadło.

SOBOTA – 27.02.2021 –

6.30 Do Miłosierdzia Bożego, MB Częstochowskiej, św. Ojca Pio z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalszą opiekę i łaskę zdrowia dla Gabrieli Konopka z okazji urodzin i błogosławieństwo Boże, Dary Ducha Świętego dla całej rodziny.

1. Za ++ Wiesława Jaszkowic, matkę Anielę, Annę, Karola, Romana Roskosz, dziadków, Teresę, Romana, Marcina Winkler, Zygmunta Szindler, Martę, Ludwika Wróblewski, ks. Jana Kurpas i ++ z pokrewieństwa.
2. Za + Alojzego Mijacz w 3. rocznicę śmierci i ++ z pokrewieństwa.

NIEDZIELA – 28.02.2021 – II Niedziela Wielkiego Postu

8.00 Za solenizantów lutego.

10.30 Za ++ Henryka Gemander w rocznicę śmierci, Łucję, Benedykta Szołtysek, Gertrudę, Szczepana Gemander, dziadków z obu stron, ++ z rodzin Szołtysek, Władarz, Gemander, Rusin oraz dusze opuszczone.

12.00 Do NSPJ, przez wstawiennictwo Matki Bożej jako podziękowanie za dar życia i otrzymane łaski, z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże, opiekę Matki Najświętszej i św. Patronów oraz Dary Ducha Świętego dla Roberta Wyrobka z okazji 18. urodzin.

16.30 Za ++ Alojzego, Halinę Kowol, Janusza, Julię, Edwarda Głodała, Leokadię, Wacława Sztuba, Mariannę Lewandowską, ks. Jana Kurpas, ++ dziadków, ++ z rodzin Kowol, Nocoń, Goławski, Szindler i ++ z pokrewieństwa.