PORZĄDEK NABOŻEŃSTW 22 – 29 maj 2022
21 maja 2022 Intencje mszalne

NIEDZIELA – 22.05.2022 – Odpust Parafialny ku czci św. Urbana

8.00 Za + Ryszarda Pach od sąsiadów.

11.00 Suma odpustowa – za parafian.

16.30 Za ++ Różę, Joachima, Jana, Janinę Musioł, Ewalda, Marię, Franciszka Brosz, Różę, Alfonsa Rajca, Józefa Organiściok, Sebastiana Wróbel, ++ z rodzin Musioł, Szołtysek, Kotyczka i Mryka.

PONIEDZIAŁEK – 23.05.2022 –

6.30 Za ++ Ottona, Gertrudę, Bolesława Bryłka, Dariusza, Władysława, Piotra, Stanisława, Bronisławę Sarkowicz, Andrzeja, Jana Muszalik i dusze w czyśćcu cierpiące.

1. Za ++ Gotfryda Morawiec w rocznicę śmierci, Agnieszkę, Jana Morawiec, Piotra, Annę, Pawła Nowak, Różę, Jerzego Czech, dziadków, bratowe, szwagrów, chrzestnych, ++ z rodzin Niestrój, Musioł, Morawiec, Paździor, Herisz, Leona Nocoń, Anetę Waniek, ++ kapłanów i dusze w czyśćcu cierpiące.
2. Za ++ Wilhelma, Joannę Wieczorek, Walentego, Marię, Helenę, Pawła Musioł, Urszulę, Henryka Sopala, Józefa Ciupke, Ignacego Bartoszek, Szymona Gawlik, Gizelę, Józefa Strzodka oraz ++ dziadków z obu stron.

WTOREK – 24.05.2022 – Wsp. NMP Wspomożycielki Wiernych

6.30 Za ++ Alfonsa, Augustynę Woźnica, Emilię, Alojzego, Erwina Kalus, Agnieszkę, Stanisława Nieradzik, Zygmunta Adamski, Jerzego Frycz, Łucjana Mryka, ++ z pokrewieństwa i ++ kapłanów.

18.00 Za ++ Gertrudę, Ryszarda Musioł, Kurta, Annę, Pawła, Waltra Kuta, ++ dziadków, ++ z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.

ŚRODA – 25.05.2022 –

6.30 Za + Eryka Włodarz od sąsiadów z ul. Zwycięstwa.

1. Za ++ Damiana, Jadwigę, Alfreda Szołtysek, Annę, Pawła, Grzegorza Janota, Teresę, Rudolfa Luks, ++ dziadków, Stefana Woźnica, Marię Hudzikowską i ++ z pokrewieństwa.
2. Za ++ Amalię Mryka w rocznicę śmierci oraz na pamiątkę 100. rocznicy urodzin, Augustyna, Marcelę Mryka, Marię, Sylwestra, Jana Żymełka, ++ z pokrewieństwa Mryka, Musioł i Żymełka.

CZWARTEK – 26.05.2022 – Wsp. św. Filipa Neri

6.30 Za + Ewalda Brosz od służby liturgicznej.

1. Za nasze mamy aby im Pan Bóg błogosławił.
2. Za ++ rodziców Krystynę, Stefana Badoń, dziadków Teresę, Rudolfa Badoń, Genowefę, Romana Nocoń, Jadwigę Wyciślik, Annę, Józefa Piecha i ++ z pokrewieństwa.

PIĄTEK – 27.05.2022 –

6.30 Za ++ Roberta Długaj na pamiątkę urodzin, jego rodziców, rodzeństwo, teściów, Annę, Stanisława Woźnica i ++ z pokrewieństwa.

1. Za ++ rodziców: Lidię Lauterbach, Helenę Biela i Franciszka Botor.
2. Za ++ Gertrudę Macha w rocznicę śmierci, męża Teodora, Alojzego, Zofię, Pawła Paździor, Annę, Franciszka Badura, ++ z rodzin Jagła, Krzysteczko, Kuchta i Badura.

SOBOTA – 28.05.2022 –

6.30 Za + Czesława Roszkowskiego w 30. dzień po śmierci.

1. Za ++ Agnieszkę, Alojzego Mryka, rodziców, rodzeństwo z obu stron, ++ z rodzin Mryka, Karwat, Drabik, Mijacz, Gajda i Zegartowski.
2. Za ++ Łucję, Franciszka, Herberta Musioł, Klarę, Stefana Musioł, dziadków Swoboda i Musioł i ++ z pokrewieństwa.

NIEDZIELA – 29.05.2022 – Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego

8.00 Za solenizantów maja.

10.30 Za + Witolda Sosnal na pamiątkę urodzin.

12.00 O Boże błogosławieństwo w intencji dzieci do Chrztu Świętego: Maria Fojt, Tymoteusz Dudek, Izabela Tomecka, ich rodziców i chrzestnych.

16.30 O Boże błogosławieństwo dla Eweliny i Tomasza w 4. rocznicę ślubu.