PORZĄDEK NABOŻEŃSTW 22 – 29 styczeń 2023

NIEDZIELA – 22.01.2023 – III Niedziela Zwykła

8.00 Za ++ Franciszkę, Wilhelma Malik, Ernesta, Martę Słupik, Wandę, Gerarda Szołtysek, ++ dziadków, Benedykta Kupka, Anielę Słomka, ++ z pokrewieństwa Krawiec, Bartoszek, Jachnik, Łukwiński, Kot, Pyka, Winkler, ++ kapłanów i dusze w czyśćcu cierpiące.

10.30 Za + Anielę Słomka od koleżanek i kolegów z rocznika 1957.

12.00 O Boże błogosławieństwo i opiekę Anioła Stróża w intencji rocznego dziecka Marii Kubickiej, jej rodziców i chrzestnych.

16.30

 

PONIEDZIAŁEK – 23.01.2023 –

6.30 Za ++ Anielę Loska w 5. rocznicę śmierci, męża Franciszka, Rafała, Barbarę Kubicki, Emila, Elfrydę Kubicki, Franciszka, Gertrudę, Romana, Erykę, Henryka Macha, Pawła, Agnieszkę Loska, Grażynę Tomecką, ++ z pokrewieństwa Skiba, Macha, Kowol.

18.00 Za ++ Romana Szołtysek w rocznicę śmierci, jego rodziców Gertrudę i Franciszka, teścia Ewalda Szołtysek, ++ dziadków, chrzestnych, ++ z pokrewieństwa Szołtysek, Buchała, Freitag i ++ sąsiadów.

 

WTOREK – 24.01.2023 – Wsp. św. Franciszka Salezego

6.30 Za ++ Annę, Wacława Głuch, ich rodziców, rodzeństwo, Sebastiana, Jerzego, Jana Janyga, Jadwigę, Pawła Kotyczka, ++ kapłanów i dusze w czyśćcu cierpiące.

18.00 Za ++ Marię, Jana, Józefa Pawlas, Martę, Józefa, Gertrudę Woźnica, Anielę, Zbigniewa, Grzegorza Romik, Pawła Malik, Andrzeja Rożek, Michała Rosa, Stefana Kurpas, Józefę Dąbek, ++ dziadków, chrzestnych, sąsiadów, kapłanów, nauczycieli, ++ z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.

 

ŚRODA – 25.01.2023 – Święto Powołania św. Pawła Apostoła

6.30 Za + Rafała Nocoń w 1. rocznicę śmierci.

17.00 Za ++ Henryka Kuchta w rocznicę śmierci, Zofię, Pawła, Alojzego Paździor, Jadwigę, Antoniego, Konrada, Leonarda, Antoniego, Urszulę Kuchta, ++ dziadków, Anielę, Henryka, Grzegorza Krzysteczko, Eugeniusza Jagła, Łucję Szołtysek, Roberta Pyka, ++ z rodzin Morawiec, Herisz i dusze w czyśćcu cierpiące.

 

CZWARTEK – 26.01.2023 – Wsp. św. Tymoteusza i Tytusa, biskupów

6.30 Za + Edytę Teichgraber w 1. rocznicę śmierci i + męża Alfreda.

18.00 Za ++ Józefa, Łucję, Pawła, Andrzeja, Anielę Kowol, Benedykta, Wiktora, Gertrudę Konopka, Małgorzatę, Antoniego Wieczorek, Józefa Laby, ++ z pokrewieństwa Kowol, Konopka, Pilny i Rajca.

 

PIĄTEK – 27.01.2023 –

6.30 Za ++ Mariana, Gertrudę, Teodora, Ryszarda, Marię Gonsior, Romana, Helenę, Leona Skiba, Elżbietę, Stefana Rodewald, Elżbietę, Alojzego Respondek, Romana Nocoń, Tomasza Mryka, ++ z pokrewieństwa Szolc i Skiba.

18.00 Za + Halinę Kelczauskas w 1. rocznicę śmierci.

 

SOBOTA – 28.01.2023 – Wsp. św. Tomasza z Akwinu

6.30 Za + Marię Długaj w 30. dzień po śmierci.

18.00 Za ++ Małgorzatę, Leona Krzysteczko, Stanisława, Zbigniewa, Jacka Sakowicz, Gertrudę, Pawła Swoboda, Helenę, Herberta Szołtysek, Maksymiliana Kubosz, ++ z rodzin Krzysteczko, Kula i Nocoń.

 

NIEDZIELA – 29.01.2023 – IV Niedziela Zwykła

8.00 W intencji solenizantów stycznia.

10.30 Za ++ Lidię Lauterbach w rocznicę śmierci, rodziców Małgorzatę i Herberta Bartoszek, teściów Annę i Teodora Lauterbach, szwagierki, szwagrów, Karolinę Lauterbach, Sebastiana Wróbel, Franciszka Botor, Helenę Biela, Mariana Wyrobek, ++ z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.

12.00 O Boże błogosławieństwo w intencji dzieci do Chrztu Świętego: Maksymilian Wawoczny, Pola Krzysteczko, Milena Pyka, ich rodziców i chrzestnych.

16.30 Za + Genowefę Szindler w 1. rocznicę śmierci i + męża Zygmunta.