NIEDZIELA – 23.04.2023 – III Niedziela Wielkanocna
8.00 Za ++ Martę, Józefa, Gertrudę Woźnica, Jana, Marię, Józefa Pawlas, Anielę, Zbigniewa, Grzegorza Romik, Pawła Malik, Andrzeja Rożek, Michała Rosa, Stefana Kurpas, Józefę Dąbek, ++ dziadków, chrzestnych, sąsiadów, kapłanów, nauczycieli, ++ z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.
10.30 Za ++ Łucję, Władysława Kołodziej, Gertrudę, Henryka, Edwarda, Antoniego Kula, Józefa Gajdzik, ++ dziadków, Marię, Ludwika Skrzypczyk, Alojzego Paździor, ++ z pokrewieństwa Kołodziej, Kula, Szołtysek, Fajkis i ++ kapłanów.
12.00 O Boże błogosławieństwo i opiekę Aniołów Stróżów w intencji rocznych dzieci: Maria Fojt, Tymoteusz Dudek, ich rodziców i chrzestnych.
Po Mszy św.: Chrzest Święty – Oliwier Wróbel, Jan Nocoń
16.30 Za ++ Andrzeja Grzywok w 2. rocznicę śmierci, dziadków, Joachima Grzywok, rodziców, siostrę, szwagra, ks. Jana Kurpas, ks. Rajmunda Machulec, Elżbietę, Stanisława Fatyga i ++ z pokrewieństwa.
PONIEDZIAŁEK – 24.04.2023 – Uroczystość św. Wojciecha
6.30 Za + Huberta Kobier od sąsiadów z ul. Dębowej i 27 Stycznia.
18.00 Za ++ Marię, Wilhelma Rybka, Edwarda, Gertrudę, Henryka, Antoniego Kula, ++ dziadków, Stefana Szołtysek, Józefa Gajdzik, Lidię, Bernarda Gancarczyk, Erwina Nocoń, Arkadiusza Falkus, ++ z pokrewieństwa Rybka, Kula i Szołtysek.
WTOREK – 25.04.2023 – Święto św. Marka, Ewangelisty
6.30 Za ++ Cecylię Nocoń i męża Alfreda od rodziny Walasek z Krakowa.
18.00 Za ++ Krystiana Koim w rocznicę śmierci, rodziców Marię, Horsta Koim, dziadków, chrzestnych, ++ z rodzin Koim, Nocoń, Kempiński, Szołtysek, Michalski, Musioł i Bartoszek.
ŚRODA – 26.04.2023 –
6.30 Za + Alfreda Musioł od sąsiadów z ul. 27 Stycznia i Dębowej.
17.00 Za + Leona Skiba w rocznicę śmierci, ++ z rodzin Skiba, Gonsior, Nocoń, Loska, Mentel, Moc, Knapczyk, Matejczyk.
CZWARTEK – 27.04.2023 –
6.30 Za + Alfreda Musioł od koleżanek i kolegów z rocznika 1944.
18.00
1. Za + Czesława Roszkowskiego w 1. rocznicę śmierci.
2. Za ++ Stanisława, Teodora, Henryka, Annę Stachura, Feliksa Dymarz, Alberta, Wandę Kowol, Annę, Franciszka Kowol, Bernarda Stachura.
PIĄTEK – 28.04.2023 –
6.30
18.00 Za ++ Rudolfa Kaizer, rodziców, rodzeństwo, Kornelię, Ludwika, Jerzego Paszek, Gintra Bartoszek i dusze w czyśćcu cierpiące.
SOBOTA – 29.04.2023 – Święto św. Katarzyny Sieneńskiej
6.30 Za ++ Elfrydę, Emila Kubicki, Agnieszkę, Pawła Loska, Kunegundę, Jana Hirsz, Anielę, Franciszka Loska, ++ z rodzin Kubicki, Lasiński, Hirsz i Kisiela.
14.00 Do Opatrzności Bożej, za wstawiennictwem Matki Bożej z podziękowaniem za otrzymane łaski i wspólnie przeżyte lata, z prośbą o dalszą opiekę i zdrowie dla Lidii i Waltera Niedorny z okazji 50. rocznicy ślubu oraz o błogosławieństwo Boże dla całej rodziny.
18.00
NIEDZIELA – 30.04.2023 – IV Niedziela Wielkanocna
8.00 O Boże błogosławieństwo w intencji solenizantów kwietnia.
10.30 Za + Józefa Backiego w 2. rocznicę śmierci, ++ z rodzin Backi, Wiśniewski, Kucharczyk i Woźnica.
12.00 O Boże błogosławieństwo w intencji dziecka do Chrztu Świętego Jakuba Berggruen, jego rodziców i chrzestnych.
16.30 Za Tomasza z okazji 50. urodzin z podziękowaniem za otrzymane dary od Boga i z prośbą o błogosławieństwo i Dary Ducha Świętego na kolejne lata dla całej rodziny.