PORZĄDEK NABOŻEŃSTW 23 – 30 maj 2021

NIEDZIELA – 23.05.2021 – Uroczystość Zesłania Ducha Świętego

8.00 Do Miłosierdzia Bożego, MB Nieustającej Pomocy w podziękowaniu za wszystkie otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Rafała i Magdaleny z okazji 60. rocznicy urodzin.

11.00 Suma odpustowa za parafian.

16.30 Do Bożej Opatrzności, za przyczyną Matki Bożej jako podziękowanie za otrzymane i z prośbą o potrzebne łaski z okazji 10. rocznicy ślubu Agnieszki i Aleksandra.

PONIEDZIAŁEK – 24.05.2021 – Święto NMP Matki Kościoła

6.30 Za ++ Ottona, Gertrudę, Bolesława Bryłka, Dariusza, Władysława, Piotra, Bronisławę, Stanisława Sarkowicz, Andrzeja, Jana Muszalik i dusze w czyśćcu cierpiące.

1.) Za ++ mamy Helenę Biela i Lidię Lauterbach o radość życia wiecznego.

2.) Za ++ Agnieszkę, Bernarda, Franciszka Fajkis, Helenę Biela, ++ dziadków, ++ z rodzin Fajkis, Musioł i Szołtysek.

WTOREK – 25.05.2021 –

6.30 Za ++ Alfonsa, Augustynę Woźnica, Emilię, Alojzego, Erwina Kalus, Agnieszkę, Stanisława Nieradzik, Zygmunta Adamski, Jerzego Frycz, Łucjana Mryka, ++ z pokrewieństwa i ++ kapłanów.

18.00 Z okazji Dnia Matki o wieczną radość nieba dla naszej + mamy Iwony Wawoczny.

ŚRODA – 26.05.2021 – Wsp. św. Filipa Neri

6.30 Za + Julię Korzuszek od znajomych z Mielca.

1.) Za ++ Wilhelma, Joannę Wieczorek, Urszulę, Henryka Sopala, Józefa Ciupke, Walentego, Marię, Helenę, Pawła Musioł, Ignacego Bartoszek, Szymona Gawlik, Gizelę, Józefa Strzodka i ++ dziadków z obu stron.

2.) Za + Stefana Długaj od sąsiadów z ul. Gliwickiej, Zwycięstwa i Kłodnickiej.

CZWARTEK – 27.05.2021 – Święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana

1. Za ++ Edmunda Kowol, rodziców, 3 braci, teściów, szwagrów, szwagierki i ++ z pokrewieństwa.
  2. Za ++ Gertrudę Macha w rocznicę śmierci, męża Teodora, Alojzego, Zofię, Pawła Paździor, Annę, Franciszka, Marię Badura, ++ z rodzin Jagła, Krzysteczko i Kuchta.

PIĄTEK – 28.05.2021 –

6.30 Za ++ Amalię Mryka w rocznicę śmierci, jej rodziców, Marię, Sylwestra, Jana Żymełka, ++ z pokrewieństwa Mryka, Musioł i Żymełka.

1. Za ++ Gertrudę, Ryszarda Musioł, Kurta, Annę, Pawła, Waltra Kuta, ++ dziadków, ++ z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.
  2. Za ++ Gotfryda Morawiec w rocznicę śmierci, rodziców Agnieszkę i Jana, Piotra, Annę, Pawła Nowak, Jerzego, Różę Czech, ++ z rodzin Niestrój, Musioł, Morawiec, Herisz, Paździor, Leona Nocoń, Anetę Waniek, ++ dziadków, bratowe, szwagrów, chrzestnych, kapłanów i dusze w czyśćcu cierpiące.

SOBOTA – 29.05.2021 – Wsp. św. Urszuli Ledóchowskiej

6.30 Za + Witolda Sosnal na pamiątkę urodzin oraz za wszystkich sąsiadów z ul. Działkowej za pomoc i wparcie.

16.00 Do Miłosierdzia Bożego i św. Józefa z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Krystyny i Andrzeja Pakura z okazji 70. rocznicy urodzin oraz Bożą opiekę dla całej rodziny.

1. Za ++ Łucję, Franciszka, Herberta Musioł, Klarę, Stefana Musioł, dziadków Swoboda, Musioł i ++ z pokrewieństwa.
  2. Za ++ Teresę, Romana, Marcina Winkler, ++ dziadków i ++ z pokrewieństwa.

NIEDZIELA – 30.05.2021 – Uroczystość Najświętszej Trójcy

8.00 O Boże błogosławieństwo w intencji solenizantów maja.

10.30 W intencji Jakuba Wróbel w 1. rocznicę urodzin.

12.00 O Boże błogosławieństwo w intencji dzieci do Chrztu Świętego: Łucja Niestrój, Józef Krzysteczko, Julian Swoboda, ich rodziców i chrzestnych.

16.30 Za + Łucjana Mryka od sąsiadów z ul. Gliwickiej, Zwycięstwa i Kłodnickiej.