PORZĄDEK NABOŻEŃSTW 24 – 31 maj 2020
23 maja 2020 Intencje mszalne

NIEDZIELA – 24.05.2020 – Wniebowstąpienie Pańskie

8.00 Za + Zofię Żebrowską w 30. dzień po śmierci.

11.00 Za parafian.
Po Mszy św.: Chrzest Święty – Zofia Janota.

16.30 O Boże błogosławieństwo, opiekę Anioła Stróża, powrót do zdrowia w intencji rocznego dziecka Lilianny Wiatrowskiej, a także o opiekę Bożą dla jej rodziców i chrzestnych.

PONIEDZIAŁEK – 25.05.2020 –

6.30 Za + Stanisława Matula w 30. dzień po śmierci.

1. Za ++ Gertrudę Macha w rocznicę śmierci, męża Teodora, Alojzego, Zofię, Pawła Paździor, Annę, Franciszka, Marię Badura, ++ z rodzin Kuchta, Jagła i Krzysteczko.
2. Z okazji Dnia Matki o wieczną radość dla naszej mamy Iwony Wawoczny.

WTOREK – 26.05.2020 – Wsp. św. Filipa Neri

6.30 Za + Stanisława Matula od rodziny Adama i Darii Tabath.

18.00 Za nasze Mamy.

ŚRODA – 27.05.2020 –

6.30 Za Stanisława Matula od rodziny Tabath.

1. Za ++ Wincentego, Otylię, Mariana Organiściok, Alojzego, Elfrydę, Rozalię, Wilhelma, Joachima Szołtysek, Antoniego, Kornelię, Tomasza Karcz, ++ z pokrewieństwa Organiściok, Szołtysek, Matula, Swoboda, Kot i Skutela.
2. Za ++ Emilię, Tomasza, Anielę Kowol, Józefa, Elżbietę, Bernarda, Franciszkę Matula, ++ dziadków, ++ z pokrewieństwa, ++ kapłanów, Sylwię Juraszek i dusze w czyśćcu cierpiące.

CZWARTEK – 28.05.2020 –

6.30 Za ++ Ewalda, Włodzimierza, Pawła i Wiktora.

1. Za ++ Gotfryda Morawiec w rocznicę śmierci, Agnieszkę, Jana Morawiec, Piotra, Annę, Pawła Nowak, dziadków, chrzestnych, Różę, Jerzego Czech, ++ z rodzin Niestrój, Musioł, Morawiec, Paździor, Herisz, Leona Nocoń, Anetę Waniek, Roberta Kaplik, Klausa Kowalski, ++ kapłanów i dusze w czyśćcu cierpiące.
2. Za ++ Gertrudę, Ryszarda Musioł, Kurta, Annę, Pawła, Waltra Kuta, Kazimerza Czudaj, ++ dziadków, ++ z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.

PIĄTEK – 29.05.2020 – Wsp. św. Urszuli Ledóchowskiej

6.30 Za + Stanisława Matula od rodzin Ludwiczak i Schostek.

1. O radość wieczną w Domu Ojca dla ++ mam Lidii Lauterbach i Heleny Biela.
2. Za ++ Różę Kot na pamiątkę 80. rocznicy urodzin, Alojzego, Józefa, Gertrudę, Norberta Kot, Wilhelma, Gertrudę, Rudolfa, Edwarda, Leona, Anielę Swoboda, Mariannę, Czesława Garus i ++ z pokrewieństwa.

SOBOTA – 30.05.2020 – Wsp. św. Jana Sarkandra

6.30 Do Miłosierdzia Bożego, MB Nieustającej Pomocy z okazji urodzin Krystyny i Andrzeja Pakura o błogosławieństwo i zdrowie w rodzinie Pakura.

15.00 W intencji dzieci przystępujących do I Komunii Świętej, ich rodziców, chrzestnych i rodziny.

1. Za ++ Alojzego, Agnieszkę Mryka, rodziców i rodzeństwo z obu stron, Różę, Wilhelma, Karwat, ++ z rodzin Mryka, Karwat, Mijacz i Gajda.
2. Za ++ Łucję, Franciszka, Herberta Musioł, Klarę, Stefana Musioł, dziadków, Swoboda, Musioł i ++ z pokrewieństwa.
Po Mszy św.: Chrzest Święty – Maciej Sznajder.

NIEDZIELA – 31.05.2020 – Uroczystość Zesłania Ducha Świętego

8.00 O Boże błogosławieństwo w intencji solenizantów maja.

10.30 O Boże błogosławieństwo w intencji dzieci do Chrztu Świętego – Niny i Emilii Herdzin, ich rodziców i chrzestnych.

12.00  O Boże błogosławieństwo w intencji dziecka do Chrztu Świętego – Jakuba Bielawskiego, jego rodziców i chrzestnych.

16.30 Do Bożej Opatrzności, przez wstawiennictwo MB Nieustającej Pomocy i św. Ojca Pio jako podziękowanie za otrzymane łaski, z prośbą o dalszą opiekę, błogosławieństwo i zdrowie w rodzinach Szołtysek i Miliczek.