PORZĄDEK NABOŻEŃSTW 24 kwiecień – 1 maj 2022

NIEDZIELA – 24.04.2022 – Niedziela Miłosierdzia Bożego

8.00 Za ++ Marię, Wilhelma Rybka, Edwarda, Henryka, Gertrudę Kula, ++ dziadków, Stefana Szołtysek, Józefa Gajdzik, Lidię, Bernarda Gancarczyk, Erwina Nocoń, Arkadiusza Falkus i ++ z pokrewieństwa.

10.30 W intencji rocznego dziecka Józefa Krzysteczko z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Aniołów Stróżów dla niego, brata Wojtka w dniu 10. urodzin oraz braci Piotra, Tadzia i całej rodziny.

12.00 O Boże błogosławieństwo w intencji dziecka do Chrztu Świętego Poli Rosak, jej rodziców i chrzestnych.

16.30 Za ++ Andrzeja Grzywok w 1. rocznicę śmierci, ojca Joachima, dziadków, ks. Jana Kurpas, ks. Rajmunda Machulec, Stanisława Fatyga i ++ z pokrewieństwa.

PONIEDZIAŁEK – 25.04.2022 – Święto św. Marka

6.30 Za + Irenę Strojny w 30. dzień po śmierci.

1. Do NSPJ, MB Nieustającej Pomocy z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo z okazji 60. urodzin Małgorzaty Głodała oraz o błogosławieństwo Boże dla całej rodziny.
2. Za ++ męża Janusza Głodała, rodziców Halinę, Alojzego Kowol, teściów Julię, Edwarda Głodała, szwagra Bogusława Palenga oraz dziadków z obu stron.

WTOREK – 26.04.2022 – Uroczystość św. Wojciecha

6.30 Za + Hermanna Matula w 30. dzień po śmierci.

1. Do Miłosierdzia Bożego, MB Nieustającej Pomocy, św. Barbary, św. Józefa jako podziękowanie za 25 lat małżeństwa Katarzyny i Janusza Szołtysek, z prośbą o dalszą opiekę Bożą, błogosławieństwo i zdrowie dla całej rodziny.
2. Za ++ rodziców Łucję Szołtysek i Henryka Kuchta i ++ z pokrewieństwa.
3. Za + Jana Krzysteczko od koleżanek i kolegów z rocznika 1959.

ŚRODA – 27.04.2022 –

6.30 Za + Irenę Strojny od sąsiadów.

1. Za ++ Krystiana Koim w rocznicę śmierci, rodziców Marię, Horsta Koim, ++ dziadków, chrzestnych, ++ z pokrewieństwa Koim, Nocoń, Kempiński, Szołtysek, Michalski, Musioł i Bartoszek.
2. Za + Leona Skiba w rocznicę śmierci oraz ++ rodziców Helenę i Romana Skiba.

CZWARTEK – 28.04.2022 –

6.30 Za + Jana Krzysteczko od sąsiadów z ul. Swobody.

1. Za ++ Stanisława, Teodora, Henryka, Bernarda, Annę Stachura, Feliksa Dymarz, Alberta, Wandę Kowol, Annę, Franciszka Kowol.
2. Za ++ Zofię, Pawła, Jana, Bernarda Mryka, Anielę, Stanisława, Edwarda Deszczyński, Kazimierę, Jana Stalica, Gerarda Nocoń, ++ dziadków, ++ z pokrewieństwa Unfericht, Kowol i Macha.

PIĄTEK – 29.04.2022 – Święto św. Katarzyny Sieneńskiej

16.00 O Dary Ducha Świętego dla bierzmowanych i ich rodzin.

1. Za ++ Józefa, Franciszka, Anielę, Gerarda, Franciszka, Zofię Szołtysek, Michała, Franciszkę, Pawła Sobota, Helenę, Rudolfa Kupski, Amalię, Stanisława Okoń, Marię, Krystynę, Stanisława Sobota, Matyldę Piszczelok, Annę Kisiela, Adealajdę Patoń, Huberta, Helenę Kotulla, ++ z pokrewieństwa Szołtysek, Sobota i Piszczelok.
2. Do Miłosierdzia Bożego, MB Częstochowskiej jako podziękowanie za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla całej rodziny.

SOBOTA – 30.04.2022 –

6.30 Za ++ rodziców Elfrydę, Emila Kubicki, Jana, Kunegundę Hirsz, Anielę, Franciszka Loska, ++ dziadków Loska, Kubicki, Kisiela i Hirsz.

1. Za ++ Irenę, Kazimierza Strojny, ++ z rodzin Wranik, Lazar, Szołtysek i Musioł.
2. Za ++ Kazimierza, Rozalię, Alojzego Jojko, Cecylię, Jerzego Hudak, dziadków, Janinę, Henryka Procek, Różę, Adolfa Kurpas, Marcina Nieradzik, Agnieszkę Szary, Zygmunta Górski, Damiana Bujara i ++ z pokrewieństwa.

NIEDZIELA – 1.05.2022 – III Niedziela Wielkanocna

8.00 O Boże błogosławieństwo w intencji solenizantów kwietnia.

10.30 Za ++ Klarę, Franciszka, Weronikę Roter, Wandę, Pawła Bąk, Pawła Bednarczyk, Teresę, Alfreda, Ewalda Hynisz i ++ z pokrewieństwa.

12.00 Za + Irenę Strojny oraz ++ z rocznika 1953 od koleżanek i kolegów.

16.30 Za + Stefana Szołtysek od kuzynek i kuzynów.