PORZĄDEK NABOŻEŃSTW 24 luty – 3 marzec 2019

NIEDZIELA – 24.02.2019 – VII Niedziela Zwykła

8.00 O Boże błogosławieństwo w intencji solenizantów lutego.

10.30 Za ++ ojców internowanych do Rosji w 1945r.: Jan Gemander, Alojzy Kasperczyk, Stefan Kot, Józef Kula, Ludwik Kula, Jan Macha, Franciszek Macha, Ryszarda Macha, Wilhelm Matula, Jan Musioł, Sylwester Malcherek, Józef Mryka, Albert Nocoń, Augustyn Nuse, Paweł Pindur, Jan Promny, Teodor Promny, Jan Smorz, Maksymilian Spyra, Franciszek Swoboda, Franciszek Szołtysek, Jan Szołtysek.

12.00 Do Bożej Opatrzności, przez wstawiennictwo św. Józefa za otrzymane łaski dla Łucjana Mryki z okazji 70-tych urodzin, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo dla całej rodziny.

16.30 Za + Pawła Bartoszek w 1. rocznicę śmierci.

PONIEDZIAŁEK – 25.02.2019 –

6.30 Za ++ Franciszka Rybka, Wiktora, Bożenę Dylus, ++ dziadków, ++ kapłanów Ryszarda i Józefa Dylus oraz ++ z pokrewieństwa.

1. Za ++ Lidię Lauterbach, Małgorzatę, Herberta Bartoszek, Annę, Teodora Lauterbach, synów, synową, Karolinę Lauterbach, Sebastiana Wróbel, Franciszka Botor, Mariana Wyrobek, Annę, Jana, Aleksandra Jankowskich i ++ z pokrewieństwa.
2. Za ++ Henryka, Krystynę, Tomasza, Matyldę, Joachima Woźnica, Otylię, Roberta Koleczko, Łucję, Alfreda Michalski, Rudolfa Niemiec, ++ dziadków Musioł, Koleczko i ++ z pokrewieństwa.

WTOREK – 26.02.2019 –

1. Za ++ Leona, Ludwika, Marię, Franciszka, Józefa Pilny, Martę, Wincentego Chwiołka, Adelajdę, Józefa Paszek, Krystynę, Ewalda Kaczmarczyk, Tomasza Mryka, Helenę, Zygfryda Musioł, Wiktora Sosna, ++ z pokrewieństwa Bujara, Jachnik i Sosna.
2. Za ++ Gertrudę Kraiński w 10. rocznicę śmierci, Jadwigę, Wincentego Kraiński, Franciszkę, Jana Tajnert, Elżbietę, Henryka, Rafała Stalica, Franciszkę Macha, Alfreda, Bernarda Wilk, Czesława Reszel i ++ kapłanów.
3. Za ++ Marię Jachnik na pamiątkę urodzin, ++ z pokrewieństwa Jachnik, Rajca, Kot, Swoboda, Nieradzik, Cyroń i dusze w czyśćcu cierpiące.

ŚRODA – 27.02.2019 –

1. Do Opatrzności Bożej, MB Nieustającej Pomocy, św. Ojca Pio i św. Urbana z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalszą opiekę dla Gabrieli Konopka i całej rodziny z okazji urodzin.
2. Za ++ Emę, Wilhelma, Bolesława Kowol, Gertrudę, Pawła Kędziorczyk, Różę, Alojzego, Antoniego Sikora, Magdalenę, Adolfa Nocoń, Mieczysława Bober, ++ dziadków i dusze w czyśćcu cierpiące.

CZWARTEK – 28.02.2019 –

1. Za + Arkadiusza Wróbel w 5. rocznicę śmierci.
2. Za ++ Marię, Ludwika Oleks, Zofię, Jana, Czesława Małysiak, Arkadiusza Wróbel, Gertrudę, Józefa Benisz, Danutę, Janusza Bąk, Romana, Kunegundę Musioł, ++ z pokrewieństwa Bartoszek, Oleks i ++ dziadków z obu stron.

PIĄTEK – 1.03.2019 –

6.30 O Boże błogosławieństwo w intencji czcicieli NSPJ.

1. O Boże błogosławieństwo w intencji dzieci komunijnych i ich rodziców.
2. Za ++ Zofię, Ryszarda Macha, Maksymiliana, Klarę, Tomasza, Bolesława Kubosz, Leona Krzysteczko, Gerarda Nocoń, Różę, Józefa Gabor, Alojzego Gatner, ++ z rodzin Swoboda, Macha i Górka.

SOBOTA – 2.03.2019 –

6.30 O Boże błogosławieństwo w intencji członków Żywego Różańca.

1. Za ++ Henryka Kandziora w 6. rocznicę śmierci, żonę Annę, Marię, Pawła Kandziora, Anielę, Henryka Mryka, Franciszka Botor, Pawła Bartoszek, Stefana Woźnica.
2. Za ++ Kazimierza, Marię, Antoniego Strojny, Cecylię, Henryka Wranik, ich rodzeństwo, Marię, Tadeusza Wranik, dziadków, Edmunda Kowol, Annę, Alojzego Kula, Tadeusza Thomann i ++ z pokrewieństwa.

NIEDZIELA – 3.03.2019 – VIII Niedziela Zwykła

8.00 Za ++ Wiktora, Gertrudę, Jana, Bożenę Dylus, Marię, Wiktora, Elżbietę Mijacz, ks. Ryszarda, ks. Józefa Dylus, Franciszkę, Józefa Krzysteczko, Franciszka Rybka, ++ z rodzin Mijacz, Dylus i dusze w czyśćcu cierpiące.

10.30 Za + Eugeniusza Kurpas na pamiątkę urodzin od sąsiadów z ul. Zwycięstwa i Powstańców Śląskich.

12.00 Za ++ Serafinę, Alojzego Długaj, Janinę, Zygmunta, Krystynę Skrzydeł, Zofię, Witolda, Teodora Kornas, Pawła Bartoszek, Ryszarda Kowalczyk, ++ z rodzin Długaj, Skrzydeł i Pawlas.

16.30 Za ++ dziadków Eugeniusza Jonda i Tadeusza Maciorowskiego oraz dusze w czyśćcu cierpiące.