PORZĄDEK NABOŻEŃSTW 25 listopad – 2 grudzień 2018

NIEDZIELA –  25.11.2018 – Uroczystość Chrystusa Króla

8.00 O Boże błogosławieństwo w intencji solenizantów listopada.

10.30
1. Za parafian w rocznicę poświecenia kościoła.
2. W intencji Małgorzaty Sary z okazji 18-tych urodzin z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie, Boże błogosławieństwo oraz potrzebne Dary Ducha Świętego w dorosłym życiu.

12.00 Do Miłosierdzia Bożego, MB Nieustającej Pomocy z podziękowaniem za odebrane łaski z okazji 60-tej rocznicy ślubu Anny i Norberta Walus, z prośbą o dalsze błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla całej rodziny.
Po Mszy św.: Chrzest Święty – Gabriel Szołtysek.

16.30 Za + Arkadiusza Falkus w 12. rocznicę śmierci, + ojca Ryszarda i ++ z pokrewieństwa.

PONIEDZIAŁEK – 26.11.2018 – 

6.30

18.00
1. Za ++ Marię Bartoszek, jej rodziców, Zygmunta, Józefinę, Bronisława Górski, Agnieszkę Szary, Cecylię, Jerzego Hudak, ++ z pokrewieństwa Bartoszek i Pecel.
2. Za ++ Lidiię Lauterbach, rodziców Małgorzatę i Herberta Bartoszek, teściów Annę i Teodora Lauterbach, ich ++ synów i synową, Karolinę Lauterbach, Sebastiana Wróbel, Franciszka Botor, Mariana Wyrobek, Annę, Jana i Aleksandra Janakowskich, ++ z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.

WTOREK – 27.11.2018 – 

6.30

18.00
1. Za ++ Irenę Furgoł w 3. rocznicę śmierci, meża Józefa, Józefa Dragon, Różę Szołtysek, Marcina Promny, ++ dziadków Mika, Dragon, Furgoł, Musioł, Jachnik, Jadwigę, Alfonsa Włodarz i ++ z pokrewieństwa.
2. Za ++ Rozalię Szołtysek w rocznicę śmierci, Wilhelma, Joachima, Alojzego Szołtysek, Mariana, Otylię, Wincentego Organiściok, Justynę, Wiktora Szołtysek, Marię, Franciszka Fajkis, Marcina Promny, ++ z pokrewieństwa Szołysek, Fajkis, Musioł, Mika i ++ kapłanów.

ŚRODA – 28.11.2018 – 

6.30 Za ++ Agnieszkę, Franciszka Mijacz, Alfreda Teichgraber, ich rodziców, rodzeństwo, Monikę Kozubek, Gertrudę, Franciszka Włodarz, Jadwigę Finke, Małgorzatę Swoboda, ++ z pokrewieństwa i ++ kapłanów.

17.00
1. Za ++ Różę Bartoszek w rocznicę śmierci, Pawła, Franciszkę, Stanisława Bartoszek, Serafinę, Alojzego Długaj, Marię, Jana Gawlas, ++ z rodzin Bartoszek, Długaj, Pawlas, Musioł i Gawlas.
2. Za ++ Annę Badura w rocznicę śmierci, męża Franciszka, Alojzego, Zofię, Pawła Paździor, Gertrudę, Teodora Macha, Anielę, Henryka, Grzegorza Krzysteczko, Eugeniusza Jagła, Henryka Kuchta i ++ z pokrewieństwa.

CZWARTEK – 29.11.2018 – 

6.30 Za ++ Gertrudę, Edwarda Szołtysek, Genowefę, Rajmunda Soremba, Franciszkę, Ignacego Musioł i ++ z pokrewieństwa.

18.00
1. Za ++ Renatę Pyka w 3. rocznicę śmierci, Cecylię, Andrzeja Szapoczka, Gertrudę, Ludwika Pyka, ++ z pokrewieństwa Szapoczka, Pyka i Michalski.
2. Za + Krzysztofa Dobrowolskiego w 2. rocznicę śmierci, ++ z rodzin Tomanek, Dubiel oraz dusze w czyśćcu cierpiące.

PIĄTEK – 30.11.2018 – Święto św. Andrzeja

6.30

18.00
1. Za ++ Bolesława Mijacz w rocznicę śmierci, Adelajdę, Andrzeja Mijacz, Michalinę, Bonifacego Rychter, ++ dziadków Mijacz i Leksy oraz dusze w czyśćcu cierpiące.
2. Za ++ ojca Emila Nocoń, żonę Gertrudę, Nikodema Kot, dziadków, ++ z rodzin Nocoń, Bednarek, Kot, Pyka i dusze opuszczone.

SOBOTA – 1.12.2018 – 

6.30 Za ++ Tadeusza, Gertrudę, Jana Grabiec, Marię, Wilhelma Rybka, Arkadiusza, Ryszarda Falkus, Edwarda Kula i ++ z pokrewieństwa.

15.00 Do Bożej Opatrzności, przez wstawiennictwo Niepokalanego Seca Maryi z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o dalszą opiekę i zdrowie z okazji 90-tej rocznicy urodzin dla Urszuli Tabath oraz o błogosławieństwo Boże dla całej rodziny.

18.00
1. Za ++ Czesława Tybor w rocznicę śmierci, rodziców, rodzeństwo, Henryka, Gertrudę, Stefana Szołtysek, ++ dziadków, Gerarda Przybycin, ++ kapłanów i dusze w czyśćcu cierpiące.
2. Za ++ Roberta Długaj, jego 2 siostry, 6 braci, Zofię, Konstantego, Elżbietę, Waldemara, Kazimierza Długaj, Anielę, Alfreda, Stefanię, Helenę, Zygmunta Woźnica, Franciszka, Zygmunta, Kowal, Konrada Nocoń, Krystynę, Franciszka Zając, Antoniego, Barbarę Makselon, Jadwigę Hahn, ++ z pokrewieństwa Woźnica, Pyka, Musioł i dusze opuszczone.

NIEDZIELA – 2.12.2018 – I Niedziela Adwentu

8.00
1. Do Miłosierdzia Bożego, za wstawiennictwem Matki Bożej jako podziękowanie za wszelkie łaski, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo dla rocznika 1958 i ich rodzin.
2. Za ++ kolegów i koleżanki z rocznika 1958: Teresę Winkler, Piotra Dubietko, Stefana Pasoń i Pawła Roj.

10.30 Za ++ dziadków Martę, Gertrudę, Józefa Woźnica od wnuków i prawnuków z rodzinami.

12.00 Za ++ Korneliusza Słomka w I rocznicę śmierci, Marię, Alfonsa Słomka, Katarzynę, Alojzego Szołtysek.

16.30 Za ++ Agnieszkę, Wiktora, Małgorzatę, Henryka Bednar, Gertrudę, Józefa Kurda, Waldemara Wojtasek, Stanisława Lasota, Teresę, Józefa Tomanek, Wandę, Józefa Gębolis, ++ z pokrewieństwa Bednar, Kurda, Lasota, Wojtasek i dusze w czyśćcu cierpiące.