PORZĄDEK NABOŻEŃSTW 25 październik – 1 listopad 2020

NIEDZIELA – 25.10.2020 – XXX Niedziela Zwykła

8.00 O Boże błogosławieństwo w intencji solenizantów października.

10.30
1. Do Miłosierdzia Bożego, MB Nieustającej Pomocy, przez wstawiennictwo św. Józefa z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo z okazji 60. rocznicy ślubu Cecylii i Romualda Foks oraz opiekę dla całej rodziny.
2. Do Miłosierdzia Bożego, MB Różańcowej z podziękowaniem za otrzymane łaski z okazji 50. rocznicy ślubu Róży i Edwarda Pierchała, z prośbą o błogosławieństwo i opiekę na dalsze lata dla całej rodziny.

12.00 O Boże błogosławieństwo w intencji dziecka do Chrztu Świętego Laury Domagała, jej rodziców i chrzestnych.

16.30 Za ++ Piotra Nowak na pamiątkę urodzin, Annę, Pawła Nowak, Jana Morawiec w rocznicę śmierci, Agnieszkę, Gotfryda Morawiec, dziadków, Różę, Jerzego Czech, Roberta Kaplik, Klausa Kowalski, Leona Nocoń, Anetę Waniek, ++ z rodzin Niestrój, Musioł, Morawiec, Paździor, Herisz, ++ kapłanów i dusze w czyśćcu cierpiące.

PONIEDZIAŁEK – 26.10.2020 – 

6.30

18.00
1. Za ++ Barbarę, Juliusza, Augustyna, Alojzego, Emilię, Alfreda, Łucję Michalski, Marię, Alfreda, Annę, Władysława, Bernarda, Lidię Gancarczyk, Benedykta, Rafała Nocoń, Grzegorza Krzysteczko, Annę, Piotra Żymełka, Gertrudę, Ludwika, Renatę, Tadeusza Pyka, ++ z pokrewieństwa Michalski i Gancarczyk.
2. Za ++ Józefa, Elżbietę Mryka, Anielę, Emila Michalski, dziadków, ++ z rodzin Wita, Gancarczyk, Szołtysek, Szymura, Bartoszek, Kleczka i ++ kapłanów.

WTOREK – 27.10.2020 – 

6.30

18.00 Za ++ syna Michała Rosa na pamiątkę urodzin, ojca Pawła, Edwarda, Andrzeja Rożek, ++ z pokrewieństwa Malik, Kot, Woźnica, Romik i Pawlas.

ŚRODA – 28.10.2020 – Święto św. Szymona i Judy Tadeusza

6.30 

17.00
1. Za ++ Anetę Waniek w rocznicę śmierci, ojca Leona, ++ dziadków z obu stron.
2. Za ++ Joachima Szołtysek w rocznicę śmierci, Rozalię, Wilhelma, Alojzego, Elfrydę Szołtysek, Helenę, Józefa Błaszczyk, Leokadię, Franciszka Hopek, Rudolfa Widuch, Mariana Organiściok, Józefa Piecha i ++ z pokrewieństwa.

CZWARTEK – 29.10.2020 – 

6.30

18.00
1. Za ++ Paulinę, Antoniego Niedorny, Annę, Wiktora, Alfonsa, Alfreda, Pawła Pyka, Joannę, Pawła, Tomasza Knosala, Gerarda Bartocha, Konrada Psyk, ++ z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.
2. Za ++ Pelagię, Jana, Leokadię, Wincentego Musioł, Marię, Wincentego, Rajmunda Adamczyk, ++ dziadków, ks. Bernarda Bartoszek, Romana, Anastazję Bobek, Matyldę, Joachima Kowol, Teresę Kaszek, Szczepana Fojt, ++ z rodzin Adamczyk, Musioł, Bartoszek i dusze w czyśćcu cierpiące.

PIĄTEK – 30.10.2020 – Święto rocznicy poświęcenia kościoła katedralnego

6.30

18.00
1. Za ++ Józefa Strzodka w 40. rocznicę śmierci, jego rodziców Gertrudę i Stefana, Jana, Leokadię Mryka, rodziców i rodzeństwo z obu stron, Franciszka, Marię Jędryczka, Eryka Bujara, Ryszarda, Arkadiusza Falkus, Marcina Promny, ++ dziadków, kapłanów i ++ z rodzin Mryka, Falkus, Fajkis, Zdzieblok i Kuchta.
2. Za + Wojtka Wróblewskiego od rodziny Żymełka.

SOBOTA – 31.10.2020 – 

6.30

18.00 Za ++ kapłanów pracujących w naszej parafii i pochodzących z Paniówek.

NIEDZIELA – 1.11.2020 – Uroczystość Wszystkich Świętych

8.00 Za ++ członków Żywego Różańca.

10.30 Za ++ Marię, Wiktora Promny, Jadwigę, Wilhelma Kopel, ich rodziców, rodzeństwo, ++ z rodzin Promny, Janyga, Kopel i Szuła.

12.00 Za ++ Pawła Szymeczko na pamiątkę urodzin, Zofię, Alfonsa Szymeczko, Cecylię, Roberta Papkala, Czesława Grabiński, Czesława Mercik, ++ kuzynów, sąsiadów i ++ z pokrewieństwa.

16.30 Za ++ zalecanych.